Jump to content
Dogomania

Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!


Kisses

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='katik']Gratulacje!
A masz może resztę wyników?[/QUOTE]

Katalog gdzieś przy seterach posiałam, więc tyle, co pamiętam:
BLACK LIGHT BURNS Grandiflora V2/2
ALFIK Brikasta V2/3
J.F.K. Seglavi - V1/3, CWC i nie wiem czy coś więcej

RAISE RAISE Grandiflora - W.O.1, Best Baby
TULIPA Seglavi - V1/3, Zw.Młodzieży nie wiem czy Best Junior
BLONDE REDHEAD Grandiflora - V2/3
Trzecia była suczka z.. Czech chyba, czy tam Słowacji ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj biologia, ja dzisiaj dostałam właśnie 5 z odpowiedzi, a mam teraz po prostu cudowne rzeczy. Fotosynteza, Oddychanie tlenowe, czyli takie bardzo ciekawe etapy jak glikoliza, dehydrogenacja i dekarboksylacja oksydacyjna, cykl Krebsa i Łańcuch oddechowy. W której ty jesteś teraz klasie, bo ja już zapomniałam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Oj biologia, ja dzisiaj dostałam właśnie 5 z odpowiedzi, a mam teraz po prostu cudowne rzeczy. Fotosynteza, Oddychanie tlenowe, czyli takie bardzo ciekawe etapy jak glikoliza, dehydrogenacja i dekarboksylacja oksydacyjna, cykl Krebsa i Łańcuch oddechowy. W której ty jesteś teraz klasie, bo ja już zapomniałam?[/QUOTE]
U nas dostać 5 z odp., maaaatko! Z cudem graniczy, cała klasa przepytana już i z 2 czy 3 piątki są. Taka się nam kobieta trafiła, wali zagrożenia po kilkanaście na klasie podobno :roll:
Ja te cudowne rzeczy miałam jakiś miesiąc temu, jestem w I LO.

A jutro przepada mi biologia, waaa :loveu: Idziemy sobie akurat na niej i jeszcze na wychowawczej na wystawę fotografii dziennikarskiej :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Oj biologia, ja dzisiaj dostałam właśnie 5 z odpowiedzi, a mam teraz po prostu cudowne rzeczy. Fotosynteza, Oddychanie tlenowe, czyli takie bardzo ciekawe etapy jak glikoliza, dehydrogenacja i dekarboksylacja oksydacyjna, cykl Krebsa i Łańcuch oddechowy. W której ty jesteś teraz klasie, bo ja już zapomniałam?[/QUOTE]
Nonono, i ja dopiero teraz się o tym dowiaduję? To znaczy o tej 5 z odpowiedzi...?

[quote name='Kisses']U nas dostać 5 z odp., maaaatko! Z cudem graniczy, cała klasa przepytana już i z 2 czy 3 piątki są. Taka się nam kobieta trafiła, wali zagrożenia po kilkanaście na klasie podobno :roll:
Ja te cudowne rzeczy miałam jakiś miesiąc temu, jestem w I LO.
A jutro przepada mi biologia, waaa :loveu: Idziemy sobie akurat na niej i jeszcze na wychowawczej na wystawę fotografii dziennikarskiej :D[/QUOTE]
Czy taka wystawa może byc ciekawa?
MOZE! ... bo odbywa się na lekcji biologi...;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']U nas dostać 5 z odp., maaaatko! Z cudem graniczy, cała klasa przepytana już i z 2 czy 3 piątki są. Taka się nam kobieta trafiła, wali zagrożenia po kilkanaście na klasie podobno :roll:
Ja te cudowne rzeczy miałam jakiś miesiąc temu, jestem w I LO.

A jutro przepada mi biologia, waaa :loveu: Idziemy sobie akurat na niej i jeszcze na wychowawczej na wystawę fotografii dziennikarskiej :D[/QUOTE]
O to idziemy innym programem, bo ja w pierwszej klasie to miałam jakieś roślinki, bakterie, grzyby, tkanki zw. itp.
Teraz zrobilismy juz zwirzęta i kończymy metabolizm.
U nas ogólnie jest dużo dobrych ocen, bo każdy się uczy z lekcji na lekcje, bo na każdej pyta, my jeszcze rozszerzenie, wiec nam zależy.
My dzisiaj zamiast angielskiego zrobiliśmy bio, żeby nam tylko nie przepadła, ale niestety jutro już się tak nie da.

Link to comment
Share on other sites

Też się ucze z lekcjo na lekcje, bo bym potem w ogóle nic innego nie robiła tylko nad biol siedziała. Roz. biol, Zuza, to samobójstwo :D Może też dlatego mamy inny program, ja mam podstawową, a kierunek mam dziennikarski - polski, angielski i historia + warsztaty dziennikarskie ;)

Link to comment
Share on other sites

[img]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/TPAb3EIoYwI/AAAAAAAAQUk/SvxT1N7BUUY/DSC00986.JPG[/img]
[SIZE=1](fot. psiulka)[/SIZE]

Tak wszyscy podsumowują to może i ja :D

Bombo w 2010 zaczął się wystawiać, jak mu szło to mu szło, a wyglądało to mniej więcej tak:

Simba pojawił się w tym roku na 8 wystawach.
Ocena doskonała x8
Lokata 1 x6
Lokata 3 x1
(+ raz poza konkurencją)
W roku 2010 Simbek rozpoczął Mł.Ch.PL wystawą w Lublinie, gdzie uzyskał tytuły Zwycięstwo Młodzieży oraz Best Junior. Potem pojawił się na dwóch innych wystawach krajowych uzyskują 2x Zw. Młodzieży, 2x Best Junior i 1x BOB. Na wystawie w Warszawie zakończył Mł.Ch.PL zdobywający tytuły Zw.Młodzieży oraz Best Junior.
Potem nadeszła dłuuuga przerwa dla Wombata, towarzysko pokazał się w Chorzowie, gdzie zadebiutował ze mną w konkursie Junior Handling (5/5 punktów). Następnie Zabrze - debiut w dorosłej klasie zakończony sukcesem - V1,CWC oraz tytuł Zwycięzcy otworzyły Simbie drogę do Ch.PL. Tam również pokazał się w MP (5/5, finałowa 6). Kielce, chociaż nie do końca po naszej myśli, i tak były wspaniałe - Simba V3/3, w konkursie JH ze mną 5/5 punktów oraz lokata 2 :loveu:
Podsumowując ten rok mogę powiedzieć, że Simbek i ja się dużo nauczyliśmy. Ja dzięki niemu i wystawom poznałam masę wspaniałych ludzi, a on pokazał, że jak mu się chce to potrafi :evil_lol: Kolosalną różnicę widzę między naszym debiutem a Kielcami.
Oby przyszły rok był równie wspaniały - mamy zamiar pojeździć, a Wombat na pewno pokaże się jeszcze na ringach Młodego Prezentera ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...