Jump to content
Dogomania

Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!


Kisses

Recommended Posts

[quote name='Iś & Chester']Posty Ci latają troszeczkę.. jak Atomówki :evil_lol::evil_lol:
pienkny :loveu: tego z papierem też jakoś nie widziałam na stronce ^^ chyba przegapiłam jedną sesje.. idę zobaczyć xD

e tam pakiet :eviltong: ja mam unikatową wszystkożrąca krowę, która ten pakiet zje(pakiet, nie Wombata xD), a wtedy go ukradnę o xD cudowne mam pomysły wiem :evil_lol::evil_lol: poza tym mogę przylecieć, w końcu umiem latać :D:D[/quote]

masz coś do Atomówek atomówko? :diabloti:
Którą, którą?

Ej no :nonono2: Nie pozwolę, o! Bo jak mi go ukradniesz to Ci go nie pokaże! I.. i... wywalę ze znajomych na NK! No wiem, brutalna jestem :diabloti:
Tyż umiem :razz:

[B]Karolina&Lucky[/B], witaj u Simby :loveu: Dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses']Bzikowa! Cóż Ty tu robisz? :evil_lol:
No to aa ee, dzięki? :diabloti::loveu:
Ja zawsze wiedziałam, że umiesz się wysławiać :lol:

Witaj u wombata :razz:

[SIZE=1]jeszcze raz mi post skoczy, a zabije...[/SIZE][/quote]

Tak wiem, powinnam się obrazić i tu nie przychodzić bo Simba nie jest biały :shake: :hmmmm:
Ale tak jakoś po drodze miałam :diabloti:

Ej! Cicho o moich zdolnościach do wysławiania się, po maturze zresetowałam mózg to mam :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']masz coś do Atomówek atomówko? :diabloti:
Którą, którą?

Ej no :nonono2: Nie pozwolę, o! Bo jak mi go ukradniesz to Ci go nie pokaże! I.. i... wywalę ze znajomych na NK! No wiem, brutalna jestem :diabloti:
Tyż umiem :razz:[/quote]
nie no nic xD ja kocham Atomówki ( w tym siebie najbardziej:evil_lol::evil_lol: nie no żarcik xDD)
tą z papierem :D
o ej oj, ej nie groź mi od takich rzeczy, bo nie będę mogła spać po nocach ! ej no już się boje przez Ciebie.. idę do mamy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']nie no nic xD ja kocham Atomówki ( w tym siebie najbardziej:evil_lol::evil_lol: nie no żarcik xDD)
tą z papierem :D
o ej oj, ej nie groź mi od takich rzeczy, bo nie będę mogła spać po nocach ! ej no już się boje przez Ciebie.. idę do mamy :diabloti:[/quote]
:evilbat:

[quote name='Bzikowa']Tak wiem, powinnam się obrazić i tu nie przychodzić bo Simba nie jest biały :shake: :hmmmm:
Ale tak jakoś po drodze miałam :diabloti:

Ej! Cicho o moich zdolnościach do wysławiania się, po maturze zresetowałam mózg to mam :shake::evil_lol:[/quote]
Cieszy mnie ten fakt, że po drodze miałaś :diabloti: Przychodź ile chcesz.
A to moja wina? Mam go sobie przefarbować? :evil_lol:

No przepraszam no :razz:

[quote name='katik']Bardzo się cieszę, ze już założyłać galerię :multi:
Mały jest przeuroczym słodziakiem. :loveu:[/quote]
heej :loveu:
Dzięki, dzięki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jesteś straszna.. ja się boje przez ciebie, mam koszmary przed oczami jak tylko zamknę oczy, a Ty się śmiejesz. Zobaczysz, przyjadę do Ciebie po 20 czerwca i powiem Twojemu psu jaka jesteś to Cię przestanie kochać.. albo nawet nie zacznie:diabloti: a potemnie będę musiała go kraść bo sam do mnie przyjdzie. O.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']Jesteś straszna.. ja się boje przez ciebie, mam koszmary przed oczami jak tylko zamknę oczy, a Ty się śmiejesz. Zobaczysz, przyjadę do Ciebie po 20 czerwca i powiem Twojemu psu jaka jesteś to Cię przestanie kochać.. albo nawet nie zacznie:diabloti: a potemnie będę musiała go kraść bo sam do mnie przyjdzie. O.[/quote]

Nie, nie nie. Jestem uosobieniem ZUA :diabloti:
Przyjedziesz? :loveu:
Jak zrobisz mi krzywdę, to nie pojadę na zlot w przyszłym roku :razz:
Będę pakać! :placz:

[B]Magda[/B], no widzisz :diabloti:
[B]Onomato-Peja[/B], zapraszam :loveu:
i witam w galerii wombata :razz:

Link to comment
Share on other sites

Hejaski:multi:
O kurka:crazyeye: ile to male cudo ma już fanów :evil_lol:

Boooziu on jest, jest.... ach sie zakochałam:loveu::loveu:


PS Czytałam tu gdzieś, na początku o jakimś spcerku :cool3: :siara:
Czuje sie wproszona :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']PS Czytałam tu gdzieś, na początku o jakimś spcerku :cool3: :siara:
Czuje sie wproszona :evil_lol: :eviltong:[/quote]

Heej :loveu:

Czuj, czuj :razz: Im więcej tym lepiej dla malucha :loveu:

Dziekujemy :lol:
[B]
Luziek[/B]! :loveu: Witaj u wombatowego :multi: Zaraz biegne do galerii :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa']Jasne:evil_lol::evil_lol: ten twój piecho pewnie oczopląsu dostanie przez tak wielką ilość psiaków :diabloti: Będzie miał tylu znajomych że żaden pies mu już nie podskoczy xD :diabloti: Niezły ziomek będzie jak wyrośnie haha :loveu::loveu:[/QUOTE]

Baster go raczej na grzbiecie bedzie nosic :P:D jaka maliznota :crazyeye::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Będzie się z kim socjalizować :loveu: Zaprośmy cały Rzeszów :diabloti:[/QUOTE]

Jasne:evil_lol::evil_lol: ten twój piecho pewnie oczopląsu dostanie przez tak wielką ilość psiaków :diabloti: Będzie miał tylu znajomych że żaden pies mu już nie podskoczy xD :diabloti: Niezły ziomek będzie jak wyrośnie haha :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olusia']Wow, jaki słodki maluszek :loveu: Ale będziesz mieć wesoło już niedługo w domu! :D[/quote]

Witam u Simby! :multi:
No mam nadzieję :loveu:

[quote name='gosiulaa']Jasne:evil_lol::evil_lol: ten twój piecho pewnie oczopląsu dostanie przez tak wielką ilość psiaków :diabloti: Będzie miał tylu znajomych że żaden pies mu już nie podskoczy xD :diabloti: Niezły ziomek będzie jak wyrośnie haha :loveu::loveu:[/quote]
Taa :lol: Będzie miał obstawe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]saba98, [/B]dzięki[B] :loveu:
[/B]Tak, jasne. Oto rodzice:Mama, [B]Hjohoo`s HJO MAKE THE RIGHT STUF[/B], czyli Adela
[IMG]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/mama.png[/IMG]

Tata, [B]Cairn Bries FCI CUTE WILLY[/B],czyli Willy
[IMG]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/tata.png[/IMG]
Mały wdał się w tatusia :loveu:

[quote name='Bewarka']Jaka dzidzia :loveu: Słodkiiii...:p[/quote]
Dzięki :loveu: Witaj u Simby :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...