Jump to content
Dogomania

Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!


Kisses

Recommended Posts

[quote name='Kisses']Monika! Dzięki za dzień, bo przynajmniej chwile, wiesz o czym, nie myślałam :-(

Fotki super, dziękuję :loveu: I za kanapkę też!


[/QUOTE]
A ja o moich cudnych szkolnych "zdobyczach" nie myślałam, jak my na siebie dobrze wpływamy :)

Nie ma za co, jak będziesz czesać Sarę, to kromki są gratis :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mimi_91']Jaki on już duży i....śliczny :loveu:[/QUOTE]
Noo, w końcu musi Was poznać :loveu:

[quote name='Bartiśkowa_']Świetne fotki :loveu: Wombacik widże chodzi jak w zegarku :cool3:[/QUOTE]
Dzięki :loveu: Powiedzmy, że zdarza mu się :diabloti:

[quote name='border_collie&westie']Super fotki!
[URL]http://i39.tinypic.com/ehyo91.jpg[/URL]
I hoop do Kiś :multi:[/QUOTE]
:loveu:

[quote name='evl']Zdumiewające jest to, jak psy zmieniają umaszczenie w miarę dorastania :)[/QUOTE]
Noo, tyle, że w jego przypadku tą ciemniejszą sierść, jak był kluchem, pańcia wyskubała :diabloti: Ale kolorek ma ładniusi, podoba mi się :loveu:

Link to comment
Share on other sites

4 byłam! bo były ferie i byłam z 3 razy, a potem szkoła, zawał wszystkiego, nie było kiedy :watpliwy:
Teraz koniec roku i zapierdziel, bo tu oceny brakuje, tu sie waha, ble ble :stupid:
Tak więc jedynie jakoś w piątki bym mogła. Ale nie ce mi się samej, więc namawiam Monikę, albo coś, żeby ktoś się zebrał ze mną :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']4 byłam! bo były ferie i byłam z 3 razy, a potem szkoła, zawał wszystkiego, nie było kiedy :watpliwy:
Teraz koniec roku i zapierdziel, bo tu oceny brakuje, tu sie waha, ble ble :stupid:
Tak więc jedynie jakoś w piątki bym mogła. Ale nie ce mi się samej, więc namawiam Monikę, albo coś, żeby ktoś się zebrał ze mną :D[/QUOTE]

a no tak 4 razy to wiele wyjaśnia :lol:
ale to nie ważne czy sama czy nie... Te psiaki czekają i dla nich nie jest istotne czy ktoś będzie Ci towarzyszył... Jak Ci zależy na towarzystwie to patrz w zeszycie kiedy my jesteśmy i śmiało przyjeżdżaj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']a no tak 4 razy to wiele wyjaśnia :lol:
ale to nie ważne czy sama czy nie... Te psiaki czekają i dla nich nie jest istotne czy ktoś będzie Ci towarzyszył... Jak Ci zależy na towarzystwie to patrz w zeszycie kiedy my jesteśmy i śmiało przyjeżdżaj[/QUOTE]
Oczywiście, że wiele :D

Musze mieć... teraz jestem sama z mama w domu, bratem itp. w domu, bo tata w szpitalu, wypisują go w poniedziałek, ale teraz będą jeździć do wa-wy, Lublina i w ogóle po jakiś specjalistach, więc teraz bardziej muszę w domu siedzieć. Zapewne w jakiś piątek się wybiore, czy w tygodniu, jak będzie większy luz...

[quote name='Izuuus']Simba mi wygląda na grubaska:diabloti:

[SIZE="1"]A Moniek tyle fotek narobiła, a Sarci to prawie w ogóle nie robi! [/SIZE]:mad:[/QUOTE]
Nie, wagę ma ok :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']Ale ładnny banerek. :loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy :razz:

Wróciłam ze spaceru z Bombem iii na boisku spotkaliśmy tycią pekinke, 3.5 mies. :loveu:
I jestem bardzo dumna z mojego półmózga :multi: nie skakał itp., dał się młodej spokojnie obwąchać, był taki.. delikatny, nie-Wombowy :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']

Wróciłam ze spaceru z Bombem iii na boisku spotkaliśmy tycią pekinke, 3.5 mies. :loveu:
I jestem bardzo dumna z mojego półmózga :multi: nie skakał itp., dał się młodej spokojnie obwąchać, był taki.. delikatny, nie-Wombowy :crazyeye:[/QUOTE]
A czego ty się spodziewałas, w końcu do już dorosły kawaler :)

Magia nie przepada za szczeniakami i najzwyczajniej je ignoruje. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Dziękujemy :razz:

Wróciłam ze spaceru z Bombem iii na boisku spotkaliśmy tycią pekinke, 3.5 mies. :loveu:
I jestem bardzo dumna z mojego półmózga :multi: nie skakał itp., dał się młodej spokojnie obwąchać, był taki.. delikatny, nie-Wombowy :crazyeye:[/QUOTE]

Czyli spotkaliście Chruma mikruska *.*
Spróbowałby nie być miły dla chrumowatych psów:mad::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...