Jump to content
Dogomania

Psy i koty w potrzebie - PALUCH: bezpodstawny atak czy okrutna rzeczywistość???


Leni

Recommended Posts

Chodziło czy nie, uważam, że Ela L. na Paluchu robiła dużo dobrego dla psów. Każdy ma prawo się z jakimiś Jej opiniami nie zgadzać (choć ja się zgadzam), ale dzięki Jej wolontariatowi i stronie wiele psów zyskało nowe domy czy nowych wolontariuszy, dla mnie to nie ulega wątpliwości i myślę, że dla większości tu obecnych też nie. A na tym, że ją wyrzucono stracą tylko i wyłącznie psy, i to nie tylko te które miała pod bezpośrednią opieką...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na paluchu jest w chwili obecnej dużo nowych wolontariuszy i to nie ze strony 'psy warszawa' tylko z potrzeby serca na zasadzie jedna osoba powiedziała drugiej. Co do tych, pożal się boże histerycznych wypowiedzi które czytam , psy ucierpią STRASZNE!
Przykład z tego patologicznego układu jaki sobie Lipińska wypracowała z dyrektorką a właściwiej Dyrektorka ulegała dla świętego spokoju. Miałam i mam z koleżanką kilka ślicznych kudłatych psów takich co to powinny byc przełożone do bud przy biurze albo chociaż do bud w głównej alei. Idziemy do pani dyrektor. Mówimy ze psiaki gotowe do adopcji sprawdzone czy nie agresywne. Dobrze proszę wpisać itp.No takie są procedury poza tym pani dyrektor może sama podejmować decyzję.W miedzy czasie poszły chyba 2psy od strony wejścia do kociego szpitalika. Poszłam i proszę aby chociaż jeden pies od nas poszedł do budy, Dobrze pójdzie powiedziała Dyrektorka, a pod koniec dnia przyczepiony został tam Rottweiler:) %#@@@* Poszłam do dyrektorki a ona pokręciła głową powiedziała "dla świętego spokoju" W tygodniu coś się znajdzie na pewno. W sobotę następnego tyg stało w tym miejscu już 6 rotków czy rotko podobnych. Istny folwark zwierzęcy. Wszystkie psiaki są równe ale Rottweilery równiejsze.To nie pierwszy raz kiedy rotek przebywający w schronisku krócej niż inny pies dostawał budę a ten co był 2-3 lata siedział w klatce na tymczasach zamiast zostać przeniesionym aby mieć szansę na dom. Psy stracą ? Nie sądzę. Wraz z Lipińską i może z toba ciborka ,znikną kłótnie czy wyzywanie pracowników i wolontariuszy niezgadzających się z wami od sprzątaczy gówien i marginesu społecznego, bo obie wraz z ELką CH. :) jesteście z tego znane. Jakoś Ja bez problemowo moge z dyrektorami porozmawiać. Zgłoszenia o gryzieniach się psiaków czy innych historiach są natychmiast sprawdzane. Problem tkwił i tkwi w was i oby pani Dyrektor nie zmieniła zdania.

Link to comment
Share on other sites

100% Prawdy Dżdżowniś piszesz. Ja dodam że święta paluchowa 2-ca Lipińska-Chromińska+ cibora nigdy nie przestrzegała regulaminu bo przecież ich regulamin nie dotyczył tylko plebsu.a nastawianie wolontariuszy przeciwko pracownikom ale i przeciwko sobie to specjalność ich zakładu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EmpatiaWorld']100% Prawdy Dżdżowniś piszesz. Ja dodam że święta paluchowa 2-ca Lipińska-Chromińska+ cibora nigdy nie przestrzegała regulaminu bo przecież ich regulamin nie dotyczył tylko plebsu.a nastawianie wolontariuszy przeciwko pracownikom ale i przeciwko sobie to specjalność ich zakładu.[/QUOTE]

Empatia jak obrzucasz ludzi blotem, podpisz sie imieniem i nazwiskiem bo skoro o regulaminach mowa, to wlasnie go lamiesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Empatia jak obrzucasz ludzi blotem, podpisz sie imieniem i nazwiskiem bo skoro o regulaminach mowa, to wlasnie go lamiesz.[/QUOTE]

Jak ktoś będzie chciał to się dowie jak się nazywam :D
A i ludzi błotem nie obrzucam, w dzisiejszych czasach to się SPA nazywa a Ja byle komu fundować atrakcji zdrowotnych nie mam zamiaru. Hmmm ty jesteś tą byłą "wolontariuszka" z palucha co się obwożeniem homoseksualistów po Warszawie zajmuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EmpatiaWorld']Jak ktoś będzie chciał to się dowie jak się nazywam :D
A i ludzi błotem nie obrzucam, w dzisiejszych czasach to się SPA nazywa a Ja byle komu fundować atrakcji zdrowotnych nie mam zamiaru. Hmmm ty jesteś tą byłą "wolontariuszka" z palucha co się obwożeniem homoseksualistów po Warszawie zajmuje?[/QUOTE]

Czyli Twoja empatia obejmuje tylko hetero? Obwożenie homoseksualistów to twoim zdaniem coś złego? Źle świadczy o człowieku? Spadaj na drzewko z homofobicznymi tekstami! (moja niniejsza wypowiedź nie dotyczy w żaden sposób Palucha, a jedynie wypowiedzi jednej z dyskutantek)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Czyli Twoja empatia obejmuje tylko hetero? Obwożenie homoseksualistów to twoim zdaniem coś złego? Źle świadczy o człowieku? Spadaj na drzewko z homofobicznymi tekstami! (moja niniejsza wypowiedź nie dotyczy w żaden sposób Palucha, a jedynie wypowiedzi jednej z dyskutantek)[/QUOTE]

Po co ta agresja? Zadałam proste pytanie bez homofobicznego podtekstu, ciekawi mnie czy to ta osoba , maszproblem z j. polskim?
A Moja empatia obejmuje w tym wypadku to co dzieje sie na paluchu z racji tego ze jestem tam
wolontariuszka a wiec interesuje mnie to co robia tam osoby ktore tu o wsparcie zabiegaja bo podobno
zostały ciężko pokrzywdzone.Filar obłudy tak moge napisać to co madallena reprezentuje. Tam żeby poznać prawdę to trzeba być wolontariuszem niezaleznym , przyglądającym się . Ja to określę tak, wyścig szczurów w przekrzykiwaniu się kto ilu psom pomgł a to jest żenadne.

Link to comment
Share on other sites

Nie zmieniaj tematu. Skoro pieprzysz glupoty o regulaminach najpierw sama zacznij z nich korzystac. Temat dotyczy Palucha a nie mnie.

To jest wlasnie to, co na Paluchu jest obrzydliwe - LUDZIE. Wstretne, obrzydliwe, zakompleksione istoty. Wolnotariusz czy chamski pracownik z petem w gebie = ten sam poziom.

Nienawisc, obłuda, zakłamanie, zazdrosc i brak współpracy - dzieki takiemu wolnotariatowi Paluch zawsze bedzie schroniskiem z najwieksza iloscia psow. Bo tego, przy takich ludziach nie da sie zmienic.

Nawet dyskutowac nie potrafia. Najazd, poparcie (a najlepiej to zalogowac sie pod kilkoma nickami i popierac swoje wypowiedzi) i dyskusja trwa! swietnie! oby tak dalej!


A to, że Ela Lipińska została wykluczona z wolnotariatu? To właśnie świadectwo tego, jak ludzie potrafią doceniać co się dla nich robi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EmpatiaWorld']Po co ta agresja? Zadałam proste pytanie bez homofobicznego podtekstu, ciekawi mnie czy to ta osoba , [B]maszproblem[/B] z j. polskim?
A Moja empatia obejmuje w tym wypadku to co dzieje sie na paluchu z racji tego ze jestem tam
wolontariuszka a wiec interesuje mnie to co [B]robia[/B] tam osoby [B]ktore [/B]tu o wsparcie [B]zabiegaja [/B]bo podobno
zostały ciężko pokrzywdzone.Filar obłudy tak moge napisać to co madallena reprezentuje. Tam żeby poznać prawdę to trzeba być wolontariuszem niezaleznym , przyglądającym się . Ja to określę tak, wyścig szczurów w przekrzykiwaniu się kto ilu psom pomgł a to jest żenadne.[/QUOTE]

To się pisze oddzielnie. Przydałby się też kilka ą/ę. Tak a propos polskiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']przepraszam ,że się wtrące ...ale to co teraz tutaj prezentujecie to po prostu żenada ...przykro mi to wszystko czytać i mam nadzieje że ponencjalni adoptujacy z palucha tego nie doczytają ....amen[/QUOTE]

Też o tym pomyślałam. Nie znam sprawy i problemów pomiędzy Wami, ale myślę, że zajmując się sobą , zatraciłyście CEL tego FORUM. Przypomnę, że w głównych rolach powinny występować tu biedne zwierzaczki.

Link to comment
Share on other sites

EmpatiaW...., nieco przesadzilas :angryy: Madallena w swoim prywatnym czasie moze robic co chce, natomiast wiem ze pomogla kilku psom z Palucha szczegolnie jednemu ktory jest bliski mojemu sercu i wstyd mi ze nie dowiadywalam sie o niego:oops:.
Uwazam jednak za wstretne, jest zle nastawianie nowych wolontariuszy (skaptowanych miedzy innymi dzieki ulotkom i stronie, ktorzy w pierwszej kolejnosci maja kontakt z EL) do pielegniarzy i innych wolontariuszy, bo prawda jacy sa zawsze lezy posrodku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Nie zmieniaj tematu. Skoro pieprzysz glupoty o regulaminach najpierw sama zacznij z nich korzystac. Temat dotyczy Palucha a nie mnie.

To jest wlasnie to, co na Paluchu jest obrzydliwe - LUDZIE. Wstretne, obrzydliwe, zakompleksione istoty. Wolnotariusz czy chamski pracownik z petem w gebie = ten sam poziom.

Nienawisc, obłuda, zakłamanie, zazdrosc i brak współpracy - dzieki takiemu wolnotariatowi Paluch zawsze
bedzie schroniskiem z najwieksza iloscia psow. Bo tego, przy takich ludziach nie da sie zmienic.

Nawet dyskutowac nie potrafia. Najazd, poparcie (a najlepiej to zalogowac sie pod kilkoma nickami i popierac swoje wypowiedzi) i dyskusja trwa! swietnie! oby tak dalej


A to, że Ela Lipińska została wykluczona z wolnotariatu? To właśnie świadectwo tego, jak ludzie potrafią
doceniać co się dla nich robi.[/QUOTE]

Tak,tak. To ty chwaliłaś się wszem i wobec że przywozisz po 5 piw do schroniska dla jakiegoś opiekuna żeby ciė wpuszczał do chyba szpitalika. Alkohol i psy w schronisku masakra. Wykazałaś siė takim szczytem głupoty że szok i ty śmiesz siė wypowiadać w jakiejkolwiek kwestii w tym temacie!!! Opiekun na bañce po piwkach od ciebie moment nieuwagi i tragedia gotowa ale sorki ty przecież nie myšlisz. Wielka obroñczyni EL i psõw z palucha. Właśnie przez taką bezmyślną osobę jak między innymi i ty są kłõtnie między ludzmi,zagryzanie się zwierząt i ogõlnie kiepska atmosfera. I obym nigdy więcej nie musiała twojej osoby tam oglądać.

Link to comment
Share on other sites

echh jacy wolontariusze takie schronisko ... to taki wniosek do tego co powyzej .... przykre , żałosne , żenujące , odrażające ... nie bardzo jestem w stanie zrozumiec te licytacje kto ile , jak w jaki sposob ?
i nie bardzo wiem gdzie sa w tym wszystkim paluchowe zwierzęta
nie rozumiem waszej wzajemnej nienawiści - jako wolontariuszki powinnyście wiedziec ,że psy doskonale wyczuwają emocje
i juz nie wiem czy chodzi wam o pomoc zwierzętom czy o zaspakajanie wlasnego ego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Nie zmieniaj tematu. Skoro pieprzysz glupoty o regulaminach najpierw sama zacznij z nich korzystac. Temat dotyczy Palucha a nie mnie.

To jest wlasnie to, co na Paluchu jest obrzydliwe - LUDZIE. Wstretne, obrzydliwe, zakompleksione istoty. Wolnotariusz czy chamski pracownik z petem w gebie = ten sam poziom.

Nienawisc, obłuda, zakłamanie, zazdrosc i brak współpracy - dzieki takiemu wolnotariatowi Paluch zawsze bedzie schroniskiem z najwieksza iloscia psow. Bo tego, przy takich ludziach nie da sie zmienic.

Nawet dyskutowac nie potrafia. Najazd, poparcie (a najlepiej to zalogowac sie pod kilkoma nickami i popierac swoje wypowiedzi) i dyskusja trwa! swietnie! oby tak dalej!


A to, że Ela Lipińska została wykluczona z wolnotariatu? To właśnie świadectwo tego, jak ludzie potrafią doceniać co się dla nich robi.[/QUOTE]

Temat dotyczy wolontariatu a więc ludzi i pracy jaką wykonują a zwłaszcza jak wykonują. W mojej ocenie ty czyli ekipa pro EL źle.To co napisałaś świadczy o twoim wątpliwym zaangażowaniu się w działalność miedzy takimi a nie innymi ludźmi i to TY powinnaś chcieć współpracować a nie robić z siebie osoby z elity w schronisku. Dlaczego Ja się z opiekunami nie kłócę tak jak i kilkoro nie współpracujących wolontariuszy z EL ? Dlaczego moje jak ich psy mają czysto są nakarmione? Są opiekunowie złośliwi ,wykonujący swoją pracę mechanicznie ale jak taka hrabina jak ty czy elki dodatkowo wejdzie im w parade to robi się totalitarny syf i to dzięki wam waszemu wolontariatowi. Opiekun usłyszy że jest gównożercą i chu..m itp i koniec. Taka z ciebie hrabinka co to z pieskiem na obcasiku po schronie chodzi to sobie i gówno po psie z kojca sprzątnij od święta jak przyjeżdżasz!! Takie jest podejście tych ludzi i Ja im się nie dziwię. Trzymam kciuki za Dyrektorkę bo osobiście mam was dość.Zwierzęta cierpią bo są ustawiczne kłótnie i to PRZEZ WAS a więc i ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']echh jacy wolontariusze takie schronisko ... to taki wniosek do tego co powyzej .... przykre , żałosne , żenujące , odrażające ... nie bardzo jestem w stanie zrozumiec te licytacje kto ile , jak w jaki sposob ?
i nie bardzo wiem gdzie sa w tym wszystkim paluchowe zwierzęta
nie rozumiem waszej wzajemnej nienawiści - jako wolontariuszki powinnyście wiedziec ,że psy doskonale wyczuwają emocje
i juz nie wiem czy chodzi wam o pomoc zwierzętom czy o zaspakajanie wlasnego ego[/QUOTE]

Schronisko to ludzie. Nie może tak być ze ktoś stawia siebie ponad regulamin czy uważa że jest z wyższej sfery tak jak Lipińska i jej ekipa.Zrozum ze to właśnie ich działania doprowadzają do masakrycznych nieporozumień , więc kto tu zaspokaja swoje EGO?! Dlaczego tam są ludzie gorszej kategorii według nich? Jak to jest możliwe że tam ani jeden opiekun nie wypowie się dobrze o żadnej z elek czy ciborce. Wiesz jak to wygląda, jaką one spowodowały atmosferę ? Stoję i rozmawiam z opiekunem moich psów, podchodzi drugi i mówi idzie ta stara kur..a widzą ElkęCH. Dlaczego, bo ona ciągle rzuca w nich obrzydliwymi wyzwiskami. Idzie Lipińska to samo Idzie cibirka "o uwaga idzie ta pier....na przemądrzała gówniara. Jak tak można pracować? To ich wina i przez stworzona przez nich atmosferę psy cierpią. Paluch potrzebuje zmian ale żeby one nastąpiły to muszą tam być normalni ludzie a nie histeryzujące oszołomy typu Madallene, Lipińska itp.
EmpatiaWorld ma rację pisząc o tym co Madallene zrobiła. Właśnie takie bezmyślne działania doprowadzają do tragedii w schronisku a taka osoba jak Madallene nie powinna być wolontariuszką.

Link to comment
Share on other sites

ok. rozumiem to , tylko po coż zniżać sie do poziomu poniżej dna i wodorostów ?

nie oceniam tu nikogo bo nie mam takiego prawa z prostej przyczyny , ze nie ma mnie tam i nie po prostu nie wiem co i jak , patrze ną tą przepychankę słowną jako postronny obserwator i uwierz mi na podstawie tego co tu czytam każdy taki postronny człowiek wrzuci was do jednego worka bo w zachowaniu wiele od siebie nie odbiegacie , bynajmniej tu na forum. To mialam na myśli ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']ok. rozumiem to , tylko po coż zniżać sie do poziomu poniżej dna i wodorostów ?

nie oceniam tu nikogo bo nie mam takiego prawa z prostej przyczyny , ze nie ma mnie tam i nie po prostu nie wiem co i jak , patrze ną tą przepychankę słowną jako postronny obserwator i uwierz mi na podstawie tego co tu czytam każdy taki postronny człowiek wrzuci was do jednego worka bo w zachowaniu wiele od siebie nie odbiegacie , bynajmniej tu na forum. To mialam na myśli ...[/QUOTE]

Właśnie dlatego ze to jest forum trzeba pisać wprost, bo jak zauważyłaś one robią z siebie osoby pokrzywdzone i oczywiście nie widzą problemu w swoim postępowaniu. Gówno zawsze śmierdzi nie zależnie czy się je rusza czy nie. a Ja nie będę siedzieć cicho i czytać jak to strasznie krzywdzone są zwierzęta z którymi i Ja jako wolontariuszka mam do czynienia nie tylko od święta czy w sobotę. Wolontariusze powinni dokładać wszelkich starań żeby współpraca między opiekunami schroniskowymi zwierząt a nimi była jak najdalej posunięta bo wtedy zwierzę ma należytą opiekę i jest właściwie socjalizowane.W tym wypadku nigdy tak nie było i niech inni czytający wezmą sobie to do serca bo jeśli tak nie jest to zawsze ze szkodą dla zwierzęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']EmpatiaW...., nieco przesadzilas :angryy: Madallena w swoim prywatnym czasie moze robic co chce, natomiast wiem ze pomogla kilku psom z Palucha szczegolnie jednemu ktory jest bliski mojemu sercu i wstyd mi ze nie dowiadywalam sie o niego:oops:.
Uwazam jednak za wstretne, jest zle nastawianie nowych wolontariuszy (skaptowanych miedzy innymi dzieki ulotkom i stronie, ktorzy w pierwszej kolejnosci maja kontakt z EL) do pielegniarzy i innych wolontariuszy, bo prawda jacy sa zawsze lezy posrodku.[/QUOTE]

Wiesz co Kora znasz EmpatieWorld bo Ja o tym wiem i powinnaś wiedzieć ze na pewno nie miała nic złego na myśli. Gdyby wszyscy wolontariusze współpracowali z opiekunami psów i byli tak pozytywnie nastawieni do siebie jak ona do innych ludzi w schronisku to by takiego syfu nie było. Dziewczyna też dostała po tyłku od tych super opiekunek tez jej naubliżano publicznie, więc nawet gdyby, to ma prawo pojechać sobie po tych schroniskowych zmorach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...