Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiedziałam że jest tu aż tylu ludzi z Białegostoku:evil_lol:
Na sparerek byłabym oczywiście chętna tyle że...nie mam psa:oops: :oops: :oops: :oops: Powiem szczerez że trochę mi na tym zależy, bo przygotowuję się do konkursu MP i chciałabym poćwiczyć z jak największą ilością psów...i może jakieś rady od wystawców:evil_lol:
Mieszkam w okolicach, konkretniej- Wysokie Maz. jeśli ktoś wie gdzie to jest xD Dla ułatwienia- tam gdzie przesławna Mlekovita :D..mam 13 lat:oops:
Bez psa było by to możliwe?:placz:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Mam nadzieję, że spacerki udały się!:-)[/LEFT]

[quote name='karina1002']
[CENTER][COLOR=red][B]głosujcie na nasze schronisko[/B] [/COLOR][/CENTER]
Wystarczy się [B]zarejestrować[/B] na forum tego sklepu, [B]zalogować [/B]
[B]i oddać głos w ankiecie[/B].
Dokładny link do tej ankiety podaję niżej:
[URL="http://krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=4306"][COLOR=#800080]krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=4306[/COLOR][/URL]"[/quote]

[LEFT][quote name='Iwona&Wiki'][/LEFT]
[CENTER]A tu na szczęście;) zaczyna się nowy tydzień.:lol:
[B]Szkolne Dogomaniaczki[/B],
co tam ostatnio robicie na informatyce czy też na TI?:roll:
Może poprosicie Wasze panie uczycielki o współpracę?
Na pewno przekonacie, że to doskonałe zadanie
i można przećwiczyć jakże potrzebne i pożyteczne umiejętności;) [/CENTER]


[LEFT]A przy okazji hmmmm... taki szczytny cel!
[/quote][/LEFT]

[B]Uwaga, uwaga![/B]
KOTY znowu nam depczą po piętach!


[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]Głosujcie na nas![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pAuLiNka & Mika']To może spotkamy się w sobote, 2.06 w Folwarku Nadawki? Co Wy na to?
[URL="http://www.alpi.piasta.pl/plakat_m.jpg"]www.alpi.piasta.pl/plakat_m.jpg[/URL]
Zapowiada się fajny festyn :D[/quote]

a gdzie to jest ?? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]Białostoccy [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][B]DGManiacy![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]:help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1:![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69576"][B][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69576[/COLOR][/B][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Już podaję:
Agnieszka Lenkiewicz lub Łukasz Zaleski na Piastowskiej - lecznica Zwierzak - tel,. 7412394 (trzeba pytać kiedy przyjmują) Agnieszka jest chirurgiem, więc w sprawach kostnych w Białymstoku tylko do niej. Nie pomyl tylko lecznicy, bo obok jest Krakvet czy jakoś tak i koleżanki suni na torbiele powiedzieli, ze tak ma być :).

Druga lecznica - na Wesołej - dr Gulko i dr. Jaroszewicz. tel. 7423800 Plus dla lecznicy, ze czynna do 22, w niedzielę do 18.

Te dwie polecam z czystym sumieniem. Reszty nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Marię Rudobielską "Sano" na Zwycięstwa. Ale tą lek. weterynarii, bo są dwie
Kochani, a może ktoś z Białegostoku będzie jechać na ten festyn samochodem? :razz: Mam dwa psy i ich nie zabiorę sama innym środkiem lokomocji. :lol:

Link to comment
Share on other sites

No ludzie chwalą Rudobielską. Mam do niej nawet blisko, ale ja chodze na Białostoczek, albo do niedawno otworzonego ich oddziału na Zwycięstwa. Mają doświadczenie i specjalistów w różnych dziedzinach medycyny wet. Operowałam tam wiele razy swojego psa. Do tej pory było wszystko ok ;)

Teraz zastanawiam się gdzie wysterylizować swoją sukę. Musze się w końcu zdecydować na jakiegos weta :roll:




A co do jutrzejszego Festynu - to będzie też jeździł bezpłatny, bezpośredni autobus tam na miejsce :) Zawsze to troche lepiej niż takim zwykłym ;)

Link to comment
Share on other sites

Autobusem musiałabym zabrac tylko jednego psa, a tak to nie wiem... nie pojadę :shake:
Rudobielska mi konia leczyła i zresztą ratowała przy ostrej teperaturze przez kilka nocy z rzedu. Sukę sterylizować będę u niej, same dobre słowa o niej słyszę, zresztą o dziwo u niej moja Sara sie nie stresuje. A weterynarzy panicznie się boi...
A na Białostoczku.. wszystko ok, psa mi raz uratowano, chociaż szanse były nikłe.. ale nie powiem co usłyszałam ostatnio w gabinecie, tyle, ze to chyba była praktykantka (taką mam nadzieję..).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']
ale nie powiem co usłyszałam ostatnio w gabinecie, tyle, ze to chyba była praktykantka (taką mam nadzieję..).[/quote]
Nie strasz, mów.... :cool1:

Ja mam zamiar tam pójść w przyszłym tygodniu, własnie w sprawie sterylki.

Link to comment
Share on other sites

[B]Dada[/B], na pewno bym Was zabrała,
ale nie wiem, czy w ogóle dam radę się wyrwać.
Jeśli tak, to nie wiem o której i na ile,
więc nawet nie da rady się umówic.:p

Ja, tak jak Karina, [B]z pełną odpowiedzialnością polecam[/B]
[B]tylko i wyłącznie [COLOR=red]Agnieszkę Lenkiewicz ze Zwierzaka[/COLOR][/B],
jest ortopedą. Namiary podała Karina.

He he, Karina pewnie chodziło Ci o Canwet czy Canvet:p :evil_lol:
nie chce mi sie nawet sprawdzać, jak tam oni się piszą.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...