Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

Ja jestem osobą pracującą codziennie do 16 (conajmniej). W soboty też najczęściej pracuję - do ok. 13-14 ale wtedy kiedy chcę, więc jak będzie spotkanie to po porstu nie pojade do roboty.
Więc jesli chodzi o mnie, to spotkanie najlepiej w sobotę lub niedzielę.
Tylko nie tą niedzielę, bo mam już zaplanowaną:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

nie wiem, nie znam Białegostoku i nie znam tam gromerów. wiem, że gdzieś na śródmieściu są 2 babki, które żle robia westy. Jeżeli znacie jakichś dobrych sprawdzonych w westach fryzjerów prosze o namiary i opinie. Ja podzwonie i popytam czy robili kiedyś westa czy tylko widzieli na obrazku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grallinka']ja stronie od wszystkich groomerow w bialymstoku:evil_lol: gdzie nie zadzwonilam to nikt nie mial pojecia co robic w afganem..a na malmeda zostalam poinformowana,ze nic sie nie robi tylko czesze:cool1:[/quote]
A sama to nie łaska psa przygotować?:mad: :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

łaska łaska,ale chcialam sie dowiedziec gdzie jakbyco moge go oddac na zrobienie,bo jak wiesz moja droga mieszkam sama:cool1: i do tego jestem po zlamaniu kregoslupa i czasem cos wroci,zaboli itp i ciezko samemu:shake: i chcialam miec namiar,kto ladnie go zrobi jak ja zaniemoge czasowo...no i wyszło,ze tak czy siak boleć mnie nie może,bo sama musze robic :cool1:
a tak to go robie raz na tydzien i chlopak jest gotowy ciagle:evil_lol: tylko potrzeba odwaznego do wystawienia:diabloti:
a swoja droga mialas wolac mnie po niedzieli,a ja nasluchiwalam i nic:mad: :mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grallinka']łaska łaska,ale chcialam sie dowiedziec gdzie jakbyco moge go oddac na zrobienie,bo jak wiesz moja droga mieszkam sama:cool1: i do tego jestem po zlamaniu kregoslupa i czasem cos wroci,zaboli itp i ciezko samemu:shake: i chcialam miec namiar,kto ladnie go zrobi jak ja zaniemoge czasowo...no i wyszło,ze tak czy siak boleć mnie nie może,bo sama musze robic :cool1:
a tak to go robie raz na tydzien i chlopak jest gotowy ciagle:evil_lol: tylko potrzeba odwaznego do wystawienia:diabloti:
a swoja droga mialas wolac mnie po niedzieli,a ja nasluchiwalam i nic:mad: :mad: :evil_lol:[/quote]

Juz ciiicho,cicho!:lol: Boleć nie może!!!!:p Tak jak i mnie!:cool1: Musze byc na chodzie zawsze!:p Wystawiacza dostaniesz,nie marudź!:eviltong: Co do krzyczenia,to ja cienko krzyczę......jakies mi wlazło,charcze i pluję,niekoniecznie chcę Cie tym częstować......Czekam na jakie polepszenie i krzyknę za miedze!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Juz ciiicho,cicho!:lol: Boleć nie może!!!!:p Tak jak i mnie!:cool1: Musze byc na chodzie zawsze!:p Wystawiacza dostaniesz,nie marudź!:eviltong: Co do krzyczenia,to ja cienko krzyczę......jakies mi wlazło,charcze i pluję,niekoniecznie chcę Cie tym częstować......Czekam na jakie polepszenie i krzyknę za miedze!:evil_lol:[/QUOTE]
no czekam czekam!! uchylisz rabka tajemnicy kogo dostane do wystawiania? hihi Ty bylas bez porownania...Grall z Toba na zdjeciu stoi jak trza..nikt tego nie osiagnal :) a wielu probowalo.poklony moja droga.naprawde :cool1:
mow gdzie zglaszac lepiej..bo ja jestem na skraju wykastrowania go..juz raz go umowilam na wesola,ale zgrezygnowalam..chyba zrozumial,bo sie poprawil :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grallinka']no czekam czekam!! uchylisz rabka tajemnicy kogo dostane do wystawiania? hihi Ty bylas bez porownania...Grall z Toba na zdjeciu stoi jak trza..nikt tego nie osiagnal :) a wielu probowalo.poklony moja droga.naprawde :cool1:
mow gdzie zglaszac lepiej..bo ja jestem na skraju wykastrowania go..juz raz go umowilam na wesola,ale zgrezygnowalam..chyba zrozumial,bo sie poprawil :mad:[/quote]

Hahahaha!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Agata!mnie na płuca padło,nie na głowę!:evil_lol: :diabloti: :evil_lol: :diabloti: Napewno nie będe z chartem po ringu latać!:evil_lol: Za komplementa dzienkujem bardzo!:multi: :loveu: :lol: Znam ja troszke handlerów,kogos dopasujemy do Graala,nie będzie to osoba z przypadku /[SIZE=1][COLOR=slategray]tylko z łapanki/:lol: :evil_lol: [SIZE=2][COLOR=black].Żartuję,oczywiście!;) A gdzie,to trzeba popatrzeć w rozpisce....może NDM?ja sie tam wybieram z Babą...:eviltong: Pogadamy,jak sie spotkamy!:lol: .[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
A Ty Graala to może faktycznie strasz obcinka kochoones?:diabloti: Przypominaj mu,że jak będzie niegrzeczny to te swoje obejrzy w ...słoiku.....!:evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Hahahaha!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Agata!mnie na płuca padło,nie na głowę!:evil_lol: :diabloti: :evil_lol: :diabloti: Napewno nie będe z chartem po ringu latać!:evil_lol: Za komplementa dzienkujem bardzo!:multi: :loveu: :lol: Znam ja troszke handlerów,kogos dopasujemy do Graala,nie będzie to osoba z przypadku /[SIZE=1][COLOR=slategray]tylko z łapanki/:lol: :evil_lol: [SIZE=2][COLOR=black].Żartuję,oczywiście!;) A gdzie,to trzeba popatrzeć w rozpisce....może NDM?ja sie tam wybieram z Babą...:eviltong: Pogadamy,jak sie spotkamy!:lol: .[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
A Ty Graala to może faktycznie strasz obcinka kochoones?:diabloti: Przypominaj mu,że jak będzie niegrzeczny to te swoje obejrzy w ...słoiku.....!:evil_lol: :diabloti:[/QUOTE]

latac to ja moge..ale nie ustawic go bo on sadzi,ze to kolejna fajna zabawa a jak hukne pożadnie to spotykam sie z reakcja w stylu: aaa..to tak sie bawimy?dziwna zabawa ale w sumie moze byc :roll:
no nic,nie zasmiecajmy tematu.pogadamy jak sie zobaczymy.czekam na glos zza miedzy :evil_lol: bo jak nie to :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Ktoś zna!:eviltong:[/quote]

to ja jeszcze troche pozaśmiecam chyba ze na gg pogadamy :cool3: A dobre to to na Malmeda czy nie bardzo, a może tam pracujesz czy psiaka robisz jak takie minki robisz? :lol: Narazie sprawdzam, ale czas trymowania sie zbliża niesamowicie. To kto mi kogo poleca w sprawie westów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']to ja jeszcze troche pozaśmiecam chyba ze na gg pogadamy :cool3: A dobre to to na Malmeda czy nie bardzo, a może tam pracujesz czy psiaka robisz jak takie minki robisz? :lol: Narazie sprawdzam, ale czas trymowania sie zbliża niesamowicie. To kto mi kogo poleca w sprawie westów?[/quote]

Ja takie minki robie bom wesoła jest z natury:lol: ;) :eviltong: .Nie,nie pracuje tam,psiaków nie robie też.NIGDY W ŻYCIU NIE BĘDĘ MIAŁA PSA,KTOREGO TRZEBA ROBIĆ![SIZE=1][COLOR=slategray]za leniwa jestem:evil_lol: [SIZE=2][COLOR=black]Ja juz sie narobiłam przy naszych sznaucerach,teraz są na emeryturze,chodza albo kudłate albo łyse!:evil_lol: Mam akity i szybowca,to sa pierwotniaki,nie wymagają specjalnej obróbki.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
Odezwij sie do mnie na gg :4753881,powiem co i jak z groomingiem w Białymstoku jest.:lol: Jak mnie nie będzie,zostaw info,odezwę się!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...