Jump to content
Dogomania

Off-MIX


Miga

Recommended Posts

[quote name='zaba14'] mama jeszcze dziś coś dorzuci..[/quote]
Jak dorzuci to napisz. Ja bym wybrała Łebę, bo kocham morze nad życie :) Ale moze będziesz miała ciekawsze propozycje ;)

[quote]EDIT: przypomniało mi się, że do tego schroniska musisz miec na 100% zmienne ciuchy, nie wyjdziesz czysta :P[/quote]
Aż tak?! :lol: Ja mam takie "psie ciuchy", w których zwykle chodzę z Kreską... one nie są nigdy zbyt czyste :evilbat: Mówisz, że jest bardzo źle? Koniecznie trzeba się przebierać? To coś wezmę... 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 599
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam jeszcze kilka propozycji ale zastanawiam się miedzy Mikołajskami lub Soliną :roll: wybralam te dwa terminy bo są 16 dniowe, nie jest to morze, wróće rpzed swoimi urodzinami :lol: no i bede mogła jechać w sierpniu na zlot DGM :lol: normalnie nie wiem :lol:

Natalia moze i czytsa bys wrociła, gdybys nie wchodziła na duży plac, tam biega z 150 psów luzem, jak widzą człowieka to normalne ze biegną i skaczą ;) a przez duży plac idzie sie do domku na odpoczynek ;) no i z dużego placu takze bierzemy psy na spacer ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobra, ubiorę się odpowiednio :lol: Mnie to rybka, że mnie pies pobrudzi, wszystko można wyprać ;)

A co do wakacji- bierz Solinę! Co Bieszczady to Bieszczady (ja tam nigdy nie byłam :( ).
Mikołajki lubię, takie fajne wakacyjne miasteczko, ale na krótką metę, jak się ma żaglówkę i po jednym, dwóch dniach można płynąć dalej. Strasznie dużo ludzi, coraz więcej "atrakcji" a coraz mniej prawdziwych Mazur... :roll:
A w Bieszczadach masz i góry, i wodę i z pewnością mniej ludzi i bardziej dzikie okolice. Nie ma co się zastanawiać 8)
A jakieś atrakcje tam są zaplanowane na tych obozach? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

No własnie że na obu obozach jest ten sam plan.. wiec pozostaje wybrac miejsce ;) ale też jakoś te Bieszczady do mnie przemawiają, kocham góry :P i wodę.. a na Mazurach gór raczej nie znajde :P


No mnie tam też to nie przeszkadza, że sie ubrudze.. akurat nie w tym miejscu ;-) tylko przypominam, bo jak masz wracac pociągiem.. to nie ma żartów :lol:

Link to comment
Share on other sites

:evil: :pissed: :evil: :pissed: :evil: :pissed: :evil: :pissed: :evil: :pissed: :evil: :pissed: :evil: :pissed: :evil: :pissed: :evil: :pissed:
Właśnie przyjechałam z mojej lecznicy i jestem potwornie wściekła!!!!! :evil: :x :pissed:
Trafiłam akurat na dwa szczeniaczki, kupione przez dwie różne rodziny, od różnych handlarzy na giełdzie w zeszłą niedzielę :evil: , obydwa chore, jeden po 1,5 tygodniu leczenia zaczyna wychodzić na prostą, drugi wciąż w fatalnym stanie.... :cry: :roll:

Czy nie ma bata na tych cholernych handlarzy!!! :snipersm: :2gunfire:
Oczywiście jeden z tych bandytów wmawiał pani, ze piesek jest odrobaczony, nawet dał tabletkę na odrobaczanie, żeby jeszcze szczeniakowi podać i zostawił swój numer telefonu. Pod numerem telefonu nikt nie odpowiada, a szczeniak rozchorował się zaraz po przywiezieniu do domu, zarobaczony był potwornie... :evil:

Nie mam siły do takich historii :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Jasne bede czekac ;)

Jeśli bedzie padać to sie nie spotykamy, ale jakby było chłodno to ja w kazdym badz razie bede.. ;)

Normalnie jestem heppy, wczoraj dobermanka ktora ma parwowiroze nie miała sił wstać.. a dziś już biegała.. gdyby nie ja z Moniką to już by jej nie było :( biedula musiała tak długo czekac na pomoc... jest wspaniała..

a terrier nie jest zaklepany ;)

Link to comment
Share on other sites

A co tu tak cichutko? 8)

Ania, co tam w Rudzie? Jak pacjentka? W czasei weekendu będziemy mogły się spotkać?

Całe popołudnie mi zeszło dzisiaj na wizytę u weta... :roll: Najpierw czekałam na ojca, zeby mnei zawiózł, potem czekałam w kolejce w lecznicy, potem czekałam na ojca, zeby mnie zabrał do domu... Spacerowałam sobie po Sośnicy i nikogo znajomego nie spotkałam... 8)

A teraz przygotowuję się psychicznie do zakroplenia kreskowego oczka. Pani wet oczko się bardzo nie podobało, a ta wariacka suka nie pozwoliła sobie zajrzeć pod trzecią powiekę, więc nie wiemy, czy coś tam nie siedzi... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Natalia w weekend nie bardzo, jutro jade na urodziny, a niedziele mam zaplanowaną, w poniedziałek bede o 10 w schronisku.. jestem umówiona z osobą zainteresowaną wolontariatem, wiec może i Tobie uda się wpaść?

Mam nadzieje, ze oczko Kresi dojdzie szybko do siebie.. biedna psinka :(

Pacjentka czuje się dobrze, jak weszłyśmy do niej to nie wiedziała co ma robić, czy skakac na nas, lizać a może jeść? jak już zjadła, ucałowała nas to zaczeła się bawić.. dom zaklepany we wtorek lub środę pozna swoich nowych właścicieli a za dwa tygodnie po nią wrócą i pojedzie do Warszawy.. a oto ślicznotka o której mowa:
[img]http://img208.echo.cx/img208/315/00039248ur.jpg[/img]

[img]http://img208.echo.cx/img208/2370/00039295oa.jpg[/img]

[img]http://img208.echo.cx/img208/7740/00039252qu.jpg[/img]

jest boska :lol:

a ten terier nie ma roku, a miedzy 2-3 lat, już jakoś sobie radzi, ale trzeba zacząć szukac mu domku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Natalia w weekend nie bardzo, [/quote]
Pisząc "weekend" miałam na myśli weekend w szerokim-majowym znaczeniu tego słowa ;)
[quote] w poniedziałek bede o 10 w schronisku.. jestem umówiona z osobą zainteresowaną wolontariatem, wiec może i Tobie uda się wpaść?[/quote]
Dołożę wszelkich starań. 8) Będziesz wprowadzać dwie osoby jednocześnie... Ważna osobistość jesteś ;)
[quote]Mam nadzieje, ze oczko Kresi dojdzie szybko do siebie.. biedna psinka :( [/quote]
No, biedna. Ale dała sobie pięknie zakropić oczko! Dzielna dziewczynka! :D
Siedząc dzisiaj w poczekalni, pomyślałam sobie, że gdyby wszyscy biegali do weta z taką częstotliwością jak Kreska, to weci byliby potwornie bogatymi ludźmi... :-? Kreska już traktuje panią wet jak członka rodziny, a lecznicę jak drugi dom... :roll:

[quote]jest boska :lol: [/quote]
Rzeczywiście! Wspaniała chudzinka ;) Trzymam kciuki za adopcję!
Nie mogę się doczekać kiedy poznam teriera... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ty sie ciesz, że Kresia tak bardzo lubi weta, bo nie musisz się z nią użerać ani wstydzic sie jej zachowania ;) ja ostatnio szłam do apteki po tabletki na gardełko :P i po drodze weszłam z psem do weta, ale tylko aby się zapytać o szczepienia, i musiałam go tam wnieść na rękach! bo ta cholera mała wie gdzie jest weterynarz... taki mały cykor :lol:

No bierz się już za szukanie mu domku, bo aż dwa czekają :lol: a najlepiej żeby z tamtąd zniknęły.. :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alina71'] wychorowuję anginę, która do mnie wróciła.[/quote]
Pewno nie wyleżałaś choroby należycie... :nono:
[quote name='zaba14']już są przeprane[/quote]
:o
Nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy, żeby prać smycz... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wyleżałam i miałam za krótko antybiotyk.
Wróciłam do lekarza dostałam inny na dłuzej i mam nadzieję, że jak go skończę to skończy się też moje chorowanie.
Bo nie pamiętam kiedy byłam chora a o wzięciu wolnego w pracy na tą okoliczność to już zupełnie nie pamietam.
No cóż bywa. Wystarszyły mnie tylko te skutki nie leczenia anginy, osłabienia serca stawów. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Natalia naprawdę? od rudego jest prana max. raz w miesiącu ;) [/quote]
Żartujesz? To może ja jestem jakaś wyrodna pani... :roll:
Może też Kreseczce upiorę... :hmmmm:

[quote]aa.. własnie Natalia nie wiesz czy są jakies festyny teraz w Zabrzu? :)[/quote]
Nie mam zielonego pojęcia :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...