Jump to content
Dogomania

Off-MIX


Miga

Recommended Posts

[quote name='zaba14']Natalia jak kołowanie rowerka? 8)[/quote]
Kiepściunio... :cry:
Może tatuś mnie zawiezie chociaż w jedną stronę... i jakoś sobie wrócę... Napisz na którą mogłybyśmy się jutro umówić pod bramą schroniska?

[quote name='olekg18']wieceie jakie mam oceny z matematyki -1111222222[/quote]
[quote name='zaba14']ja mam 1+ 1+ 1+ [/quote]
[quote name='KaRa_TC']To ja się pochwale ocenami z matmy 1, 1, 1 ,-2[/quote]
I zamiast się uczyć, cała ekipa siedzi na Dogomanii!!! 0X

Może założymy jakiś matematyczny topik i będę Wam udzielać wirtualnych korepetycji? 8)

[quote name='olekg18']musze isc w garniturze[/quote]
Pomyśl sobie, że to jest ważne wydarzenie i warto to uhonorować eleganckim strojem. ;) W zeszłym roku podczas testów gimnazjalnych był upał, więc może i teraz tak się uda, a wówczas lepiej iść bez krawata i zdjąć marynarkę i już po garniturze ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 599
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć wam! Mnie dzisiaj w szkole nie ma bo gardełko boli :-) No i dobrze. Posiedzę sobie na Dogomanii. Ten biedny piesio to znaleziony na jednej stronie i bardzo przejął mnie jego los, bo nie cierpię, gdy psy długo czekają w schronisku.
Ej wiecie co ja mam z matmy? Chodzę dopiero do gimnazjum więc nie porównuję ale jeśli już o matmie to parę piąteczek i czwór i zupełnie lepiej niż w 1-wszym semestrze. A ja też przy kompie non stop siedzę i lubię sobie po dogomani połazić, w programach graficznych porobić no i zmieniać w stronkach Tashki i Reksiunia. One są takie kochane :-) Psy, oczywiście. Myślę, że kiedyś byliście na ich stronach. Każdy ma osobną :D 8)
Jeżeli chodzi o korepetycje
To z polaja ja udzielam. No i z biologii :lol: :lol: :lol:
Coztego naprawdę musimy założyć nowy topic: korepetycje z matmy polaja i biologii :D :lol: :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aaa... maksymalnie zryty dzień!! maksymalnie !! :evil: pierwszy raz w tyg. w szkole i lipa! dostałam 2 z maty :angel: czyli juz jest poprawa :lol: ale na matmie dostałam uwage razem z kumpelą, ale za co?! własnie ku**** mać za nic :evil: ta baba musiała to zrobić bo by ją gorączka wziełą chyba..mielismy dzis dwie matmy..była przerwa wiec wyszlismy wracamy siadamy i kumpel szuka plecaka bo mu zniknął (dzieciaki 0X szkołą srednia a jak w przedszkolu) i babka pyta "Kto wziął plecak Ropiaka?" no i nikt sie nie przyznaje, kumpela patrzy pod swoje krzesło i se tam leży.. mowie zeby wyciągneła i mu dała, a babka na nas "Nazwiska?! :evil: " to my sie bronimy, ale kurde ją to nie obchodziło, że nic o tym nie wiemy, tylko to że on tam był.. co za babsztyl!! wredna krowa!! :evil: Facet z histy tez sie na nas wkurzył maksymalnie, bo gralismy w karty :oops:

Natalia własnie nie wiem czy jutro bede czy w pt.. napisze Ci smsa.. ale jak jutro to o 16 a w pt. moge byc o 15..

Pozdrawiam :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18'] ja tylko kurde sie myje czy co :o [/quote]
Bardzo prawdopodobne... :lol:
[quote name='zaba14']Natalia własnie nie wiem czy jutro bede czy w pt.. napisze Ci smsa.. ale jak jutro to o 16 a w pt. moge byc o 15.. [/quote]
Ja w zasadzie też jeszcze nic nie wiem na pewno... Daj znać kiedy się wybierasz, zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

Opowiem Wam w kilku słowach, jak wyglądał kilkugodzinny pobyt Tofci na działce.
Działka jest spora; 1500 m. więc do biegania koopa miejsca. Ale mój rozkoszny pieseczek stwierdził, że za mało.Wypełznął pod furtką i pognał w pole. Dodam, że rozwieźli tam obornik. :evilbat:
Gdy zastawiłam szparę dechą biedna psina siedziała pod furtką i dawała znaki, że chce wyjść w plener. Więc ja zamiast siać kwiatki łaziłam z psem po lesie.
Mam mieszane uczucia :wink: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Witam na pogaduszkach :)
Przeczytałam kilka stron i widzę, że troszkę podniosę średnią wiekową ale mam nadzieję, że będę mogła tu zaglądać. ;)
Siedzę ba wolnym w domu bo ktoś mnie uraczył anginą, coś koszmarnego.
Przeglądam więc sobie sieć, potem wracam do tv na animal planet i tak zlatuje czas a choroba trzyma.
A co u was?

Link to comment
Share on other sites

Zaczęłam od 40 stopni, potem dreszcze, straszny ból głowy, gardła.
Po 3 dniach antybiotyku nadal zawalone gardło i ogólne rozbicie, temp trochę zeszła po czopkach. Bo już żołądek zwracał te tablety. :cry:
Koszmar, nie chorowałam chyba nigdy na anginę raczej grypy itp.
Ale to wirus, położył pół mojej rodziny a ja sie niedawno trochę odchudzałam organizm osłabiony i bach.
Plus taki, że TZ robi obiadki, wychodzi z psem a ja całe dnie animal planet oglądam. :wink:
Dziękuję. :)

Link to comment
Share on other sites

Nie zazdroszcze chorby :-? mój brat ma teraz angine, ale jak to moj brat ciągle nie ma go w domu, lata gdzieś z tą gorączką :roll:

Dziś naprawde fajna pogoda, zrobiło się cieplej, w sam raz na spacerki ;-) wczoraj z rudym było coś nie tak :( jak byłam sama w domku oglądałam tv i słysze ze coś się dzieje w przedpokoju zanim zdązylam się wygramolić rudasek szedł i obijał się o wszystkie możliwe przedmioty w mieszkaniu :( wszedł między fotele i tak stał wyciągnełam go.. wiedziałam, ze jest coś nie tak bo nawet nie warczał, a miejsce w którym stał jest dla niego śiete.. ehh.. połozyłam go na fotelu i czekałam na rodziców, ale on przespał się i jak wstał był jak nowo narodzonyu, mame przywitał, biegami, skokami, wieczorem jeszcze bawił się swoją kością i maskotką :roll: dziś tez jest normalnie.. :roll: czy możliwe aby pies miał jakies zawroty głowy? cały dzien nic nie jadł, dopiero wieczorem jak było po wszystkim zjadł swoja porcje..

Link to comment
Share on other sites

Aniu, jest możliwe, żeby pies miał zawroty głowy i takie dziwne zachowania, zwłaszcza na starość. Obserwuj go uwaznie, jeśli to się będzie powtarzać to koniecznie skonsultuj z wetem.

No, pogoda u nas dzisiaj piękna! Z samego rana Kreśka wyszalała się z ulubionym leonbergerem, zabawa super. Leoś już był po spacerku, więc był nieco zmęczony, jak Kreska go wzięła w obroty, to potem leżał na trawie padnięty, a ona po nim skakała i szczekała mu do ucha :lol: Fajna z nich para 8)

[b]Alina[/b], zdrówka życzę! [size=2](a u nas świnie z kablówki wyłączyli Animal Planet)[/size]
[b]Ania[/b], kiedy będziesz jechała w tym tygodniu, mam nadzieję, że tym razem uda mi się dotrzeć. 8) Ten terier nie da mi spać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Natalia bede w czwartek lub w piątek, ale sądze ze w czwartek i niedziele bo w sobote to ja chyba na urodziny jade :roll: tam są dwa teriery ten którego widziałaś i ten mieszaniec:
[url]http://img187.echo.cx/img187/6545/00038914qi.jpg[/url]
[url]http://img187.echo.cx/img187/8351/00038891gs.jpg[/url]
[url]http://img187.echo.cx/img187/7669/00038854qt.jpg[/url]
Wiesz co chcemy wskurac z Moniką? ściągnoć osoby które zajmą się "swoimi" psami ale nie tylko ich szczotkowaniem, spacerowaniem, ale najwazniejsze.. w szukaniu im domków ! zastanów się ;) ten terier nie ma jeszcze nikogo.. nawet nie widziałam aby ktoś go brał na spacer a zdjęcia są robione w boksie.. rozsadza go tam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14'] zastanów się ;) ten terier nie ma jeszcze nikogo..[/quote]
Wiadomo, wszystkie terierowate moje :lol: Ten też jest śliczny, moja przyjaciółka miała bardzo podobnego piesia kiedyś. Jak tylko opanuję sztukę dojazdów, to chętnie się włączę na stałe (jak raz, drugi dojadę to potem już będzie z górki).
[size=2]Ale ten drugi terier to mnie trafił straszliwie... Już tylko o nim myślę... [/size] :(
Mam nadzieję, ze w czwartek się zobaczymy 8)

Link to comment
Share on other sites

One jadą na Bytom :-?
Sprawdzałam chyba wszystkie linie i nic nie jedzie z Zabrza do Rudy w tamtą stronę... Głupota :x Trzeba by się przesiadać i kombinować...
Ale spoko, poproszę ojca, a jak nie będzie mógł to się karnę pociągiem, bo tak chyba będzie najprościej. Schronisko chyba jest bliziutko stacji? :wink:
No i wciąż szukam roweru... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Natalia Ty mnie pytasz czy stacja jest daleko od schroniska? no ja nie pamietam jaki to był kawałek jak jechałysmy do Katowic.. ;)

Kurcze no nie wiem co Ci poradzić :roll:

Ja własnie mam 4 oferty kolinijne czy tam obóz.. jeden pikuś.. :roll: czekam jeszcze na reszte jutro ;) ale chyba pojade do Soliny :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']
Ja własnie mam 4 oferty kolinijne czy tam obóz.. jeden pikuś.. :roll: czekam jeszcze na reszte jutro ;) ale chyba pojade do Soliny :roll:[/quote]
A co jeszcze masz do wyboru oprócz Soliny?
Pisz, doradzimy :wink:

Stacja na pewno jest blisko schroniska, sprawdzałam na planie miasta. 8)

Link to comment
Share on other sites

Hm.. Solina, Pokrzywna, Łeba, Wisła i mama jeszcze dziś coś dorzuci.. Wisła i Łeba odpada mam dość morza, a we Wisle byłam z tysiąc razy :)

EDIT: przypomniało mi się, że do tego schroniska musisz miec na 100% zmienne ciuchy, nie wyjdziesz czysta :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...