Jump to content
Dogomania

Owczarek Belgijski groenendael


Multimen

Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na wystawie bardzo dobrze poszło. Ajax otrzymał ocene doskonałą i złoty medal :D :D :D Gratulacje dla Magnuma zwycięzcy rasy :D

gratuluję.

A Magnum jest naprawdę sliczny i ma bardzo sympatyczną właścicielkę.z która zamieniłam kilka słówek :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Heh... a ja z wystawami chwilowo daję sobie spokój, bo Kira przypomina wszystko, tylko nie psa długowłosego 8)

Na razie walczymy z PT. Małpiszon wredny uparty jest jak osioł... zna i wykonuje wszystkie komendy, ale robi je tak "na odwal", że aż w d*** szczypi... jak siad- to krzywo, jak komenda w marszu- to z opóźnieniem, jak na odległość- to z kroczkiem... a przy tym wredziol ma wybitnie uchahaną minę :-? . A tymczasem za tydzień pokazy ! Chyba będzie musiała jechać "babcia"... :roll:

Link to comment
Share on other sites

To będziemy trzymać kciuki, Multimen, za wasze PT. :wink:

I za wystawę, oczywiście.

A my ostatnio każdego ranka jeździmy z Azirem rowerem. Nie ma oczywiście sprawiedliwości na świecie, więc pies biegnie, a ja jadę. Ba, biegnie, to za mało powiedziane, :wink: próbuje gnać jak wariat. Strasznie mu to pasuje :P .

Link to comment
Share on other sites

Wybieram się do Krakowa, ale towarzysko - moze pojadę na cały weekend, ale bardziej prawdopodobne jest, że myknę na jeden dzień. W sobotę trzymajcie kciuki, mamy pokazy szkolenia na festynie z okazji dnia dziecka- Kiry debiut publiczny :). Multimen, życzę powodzenia na egzaminie !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Super!!! Ajax na wystawie międzynarodowej w Krakowie dostał ocene doskonałą , złoty medal i zwycięzce młodzieży, jak jeszcze na wystawie krajowej zdobędzie tytuł zwycięzcy młodzieży to Ajax zostanie młodzieżowym championem Polski :D :D

Link to comment
Share on other sites

Magiś dostał jednak jakiś tytuł na "otarcie łez" (Najpiękniejszy Pies w Rasie), a nie dostał CWC ani CACIB-a niezupełnie dlatego, że była ostra sędzina - tylko dlatego, że sędzina woli mocniejsze w typie psy...

Powiedziała, że Magnum ma mało samczy wygląd.

Nic to! Magnum i tak dla mnie jest najpiękniejszy!!!

Nice_girl: jak wypdła Twoja psinka? nie czekałam do końca, bo musiałam pójść na spotkanie z Abrą - jeszcze jedną sunią z mojej hodowli, która nie była zgłoszona na wystawę i nie wpuścili jej na tereny wystawowe...

Abra to siostra Ajaxa i z urody jest do niego szalenie podobna (tylko nieco mniejsza)

Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Ta sędzina ogólnie lubi mocne psy.Np.w cardiganach nie była żadnego Caciba, ani CWC....Fest AXEL nies dostał zadnego tytułu własnie za mało głęboka klatkę piersiową i ogólną "lichutkość".Carr, może pamietasz tego psa?On się nazywał Kapsel i był rozłozony obok nas :wink: A to co wyczyniała Klio podczas oceny to był totalny wstyd, była oceniana na leżąco, poniewaz nie chciała stać :roll: W ogóle jakiejś nerwicy mi dostała przed oceną, Carr zresztą widziałas co było.Ale za to podczas finałów zaprezentowała się świetnie, stała jak figurka z porcelany :D

Magik,To gdzie będę miała następną okazję Wam kibicować? :wink:

Link to comment
Share on other sites

A nie.Ten o którym myslisz to był ogromny brzydal z ktyrym przegrałam w Kielcach :roll:Teraz nie dostał CWC, mimo, ze miał pierwsza lokate(był sam w klasie) A ten Kapselek to pręgus :wink: A ta suka co chciała zjeść Klio jest równie brzydka eksterierowo.Ogólnie nie lubie corgi z tej hodowli... :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...