Jump to content
Dogomania

Zmierzch :)


fizzy

Recommended Posts

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To są po prostu sadyści że tak wcześnie pokazują takie rzeczy:evil_lol:. Ja spać po nocach nie mogę:eviltong:. Właśnie skończyłam czytać 3 część sagi i uwierzcie że nie mam co ze sobą zrobić bo czekam na 4.:shake:
Deneruje mnie że w filmie niektóre fakty są ciut poprzekręcane ale i tak nie omieszkam obejrzeć:diabloti:. Już się nie moge doczekać. 20.11 Cinemacity Poznań wita:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuki']Poprzekręcane czy nie dla mnie film i tak bomba, trzy razy oglądałam i mogłabym jeszcze :evil_lol:[/quote]
racja... ja nie liczę ile razy już oglądałam cały i ile ulubione sceny:evil_lol:. Ale też nie mało dobra książka dobry film dobry Edward i dobry Jackob:evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']To są po prostu sadyści że tak wcześnie pokazują takie rzeczy:evil_lol:. Ja spać po nocach nie mogę:eviltong:. Właśnie skończyłam czytać 3 część sagi i uwierzcie że nie mam co ze sobą zrobić bo czekam na 4.:shake:
Deneruje mnie że w filmie niektóre fakty są ciut poprzekręcane ale i tak nie omieszkam obejrzeć:diabloti:. Już się nie moge doczekać. 20.11 Cinemacity Poznań wita:eviltong:[/QUOTE]

podesłać ci 4 e-booka :cool3: (jakby coś mam wszystkie 4 e-booki :eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WeronikaM']podesłać ci 4 e-booka :cool3: (jakby coś mam wszystkie 4 e-booki :eviltong:)[/quote]
dzięki za szczere chęci ale na e book-u to by mi oczy w tyłek weszły chyba:eviltong:. Mam astygmatyzm i po godzinie takiego czytania już bym nic nie widziała hehehe muszę czytać książkę ;).
A może mi ksiażkę zmaterializujesz?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

hehe, nie było by to prostę, ale gdybyś bliżej mieszkała po prostu pożyczyłbym ci :eviltong:

ale jakby ktoś chciał towkleje linki, bo potem zapomnę :cool1:

[B]zmierzch [/B] http:// odsiebie. com/pokaz/5541496---8b26.html
[B]księżyc w nowiu[/B] http:// odsiebie. com/pokaz/5541865---74b7.html
[B]zaćmienie[/B] http:// odsiebie. com/pokaz/5541537---909d.html
[B]przed świtem[/B] http:// odsiebie. com/pokaz/5541867---5bf4.html
oczywiście bez spacji

Link to comment
Share on other sites

Ja właściwie takich nie spotykam, a Zmierzch nadal lubię ;)
Czasem z kumpelą pooglądamy sobie tapety czy trailery, i poekscytujemy się, ale to rzadkość i po godzinie się nudzi :) Btw nie rozumiem trochę jak można być na śmierć zakochanym w "Edwardzie", który właściwie nie istnieje, jest wytworem wyobraźni, bo przecież Pattinson nie jest wampirem i jako zwykły człowiek może nie mieć w sobie nic z tego co wszyscy uwielbiają w Edziu... Dobra, zlinczujcie mnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']
Co nie zmienia faktu że i tak jako wampir czy człowiek jest nieziemsko przystojny:evil_lol:[/quote]

Ta, i to nic, że ma płaski profil twarzy :evil_lol: Jako wampir jest zrobiony fajnie, dużo daje makijaż i światło, ale żeby sam z siebie był jakiś hot to nie bałdzo :evil_lol:

Nie mogłam się powstrzymać :diabloti: Hot to może być Johnny Depp (Dżony forewer, amen) :razz: Keanu Reeves, Jared Leto :loveu: czy Peter Facinelli :loveu: ale nie Pattinson :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mi nawet podoba się Pattinson akurat w roli Edwarda, no ale to wiadomo - tapeta, światło, gra aktorska, no i pasuje do roli też. On sam jako aktor, człowiek (w sensie facet) zupełnie mi się nie podoba.
Ale Jared Leto :evil_lol::evil_lol::evil_lol: już chyba kiedyś z [B]evl[/B] o tym pisałyśmy w innym wątku :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnieXD']Ja do niedawna uwielbiałam Zmierzch, ale już strasznie mi się przejadł...A najbardziej wkurzają mnie te wszystkie dziewczyny co tylko bez przerwy "Och, Edward, jaki Ty jesteś cudowny!"...no nieee...:P[/QUOTE]

:lol:
ja lubię zmierzch, lubię aktorki/aktorów i fabułę, ale nie przesadzajmy :eviltong:
też mnie wkurza jak ktoś mówi to co AnnieXD napisała
[QUOTE]"Och, Edward, jaki Ty jesteś cudowny!"[/QUOTE]
:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Mi nawet podoba się Pattinson akurat w roli Edwarda, no ale to wiadomo - tapeta, światło, gra aktorska, no i pasuje do roli też. On sam jako aktor, człowiek (w sensie facet) zupełnie mi się nie podoba.
Ale Jared Leto :evil_lol::evil_lol::evil_lol: już chyba kiedyś z [B]evl[/B] o tym pisałyśmy w innym wątku :cool1:[/quote]

ja tam wolę Johnny'ego :loveu::loveu::loveu:

[img]http://www.thehollywoodnews.com/artman2/uploads/1/johnny_depp_3.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...