Jump to content
Dogomania

Zuzia w nowym domku.Powodzenia maleńka!


marlenka

Recommended Posts

Niedaleko mnie jest działka na której jest garaz i psia buda. W tej budzie był pies owczarek podchalański . Chudy, brudny, Pan przyjeżdzął z rodziną na działkę raz w tygodniu i wtedy psiak miał co jeść . Pies zdechł , a pan wziął sobie następnego psa. Dziś sunia biegała po ulicy , brudna i zakleszczona , podjechałam samochodem , otworzyłąm drzwi i ........ tak sunia trafiła do mnie do kuchni. Niestety naprzeciwko mojego domu mieszkają dwaj bracia cioteczni tego "pana" . Nie może zostać u mnie , bo mogę mieć nieprzyjemności dlatego prosze WAS o pomoc w znalezieniu DT lub DS dla suni.


[COLOR=Red]Nasza niezawodna Mgie zrobiła tyyyyyyyle ogłoszeń .
BARDZO DZIĘKUJEMY!!
[/COLOR]offer.pl
alegratka.pl
petsy.pl
pineska.pl
petworld.pl
kupsprzedaj.pl
eoferty.com.pl
przygarnijzwierzaka.pl
cafeanimal.pl
bono-polska.pl
lodz.gumtree.pl
warszawa.gumtree.pl
poznan.gumtree.pl
aukcjezwierzat.pl
animalsmarket.pl
marketzwierzat.eu
gielda-zwierzat.eu
sprzedam-psa.pl
polskiehodowle.pl
psy-koty.info
ogloszenia.interpress.net.pl

[SIZE=1]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1990252_sliczna_mloda_mila_zuzia_w_typie.html

[URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/slicznamlodamila-zuzia-w-typie-foksteriera-szuka-domku/4331"]Śliczna,młoda,miła Zuzia w typie Foksteriera. Szuka domku.. - psy - ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/URL]

[URL="http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/33/3291.html"]Śliczna,młoda,miła Zuzia w typie Foksteriera. Szuka domku.. Psy Szczeniaki Terier Warszawa Mazowieckie - Petsy[/URL]

[URL="http://aukcjezwierzat.pl/aukcja3312_sliczna+mloda+mila+Zuzia+w+typie+Foksteriera.+Szuka+domku..++.html"]Śliczna,młoda,miła Zuzia w typie Foksteriera. Szuka domku.. :: (S003312) Sprzedam na AukcjeZwierzat.pl[/URL]

[URL="http://www.offer.pl/show.php?id=3807"]�liczna,m�oda,mi�a Zuzia w typie Foksteriera. Szuk - Og�oszenia drobne w Internecie - darmowe ogloszenia praca motoryzacja zwierz�ta anonse[/URL]
[/SIZE]
[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3247919&cid=1482"]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 808
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

marlenka-mysle ,ze dokarmialas owczarka:-(mysle ,ze tez zglosilas do org.prozwierzecej ,ze zneca sie pseudoopiekun nad psem,nie dajac mus caly tydzien jedzenia?

Dobrze ze zabralas i zadbalas ta suczynke!
zwroc sie do dogomninek tego regionu o pomoc dla psiaczka.

Link to comment
Share on other sites

O poprzednim psie zgłosiłam do strazy miejskiej ( której juz nie ma) i nic nie zrobili , nie wiedziałam dalej gdzie się zgłosić. Psa dokarmiałam ale on i tak zdechł z brudu i pewnie jakies choróbsko się do niego przyplątało. A teraz pare słów o suni. Mała jest psem średnim postaram się o zdjęcia , ale cięzko jej zrobić bo ona siedzi mi cały czas koło nogi i nie mogę jej aparatem złapać udało mi sie jej zrobić 3 zdjęcia i są takie sobie.
Ja za bardzo jej nie mogę trzymać u siebie z obawy że mogą mnie spotkać nieprzyjemności , a po drugie to ona nie toleruje kotów:-(. A Kropka - moja sunia nie toleruje jej . I boję się że może stać się nieszczęście . Nawet nie mam jak jej na siusiu wyprowadzać na dwór żeby sąsiedzi mnie nie "podkablowali " że mała jest u mnie. Przez wekend sunia może być u mnie ale później muszę chodzić do pracy i nie dam rady zapanować nad moją psiarnią.
Prócz tego że nie lubi kotów to jest milusia , teraz siedzi koło mnie i próbuje co chwilę włazić mi na kolana . Ma ogromne kleszcze i jest okropnie brudna i śmierdzi. Domaga się pieszczot i aż wzdycha jak przestje ją głaskać . Błagam pomóżcie mi żeby nie musiała wracać tam skąd ją "wzięłam"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']I to malenstwo terierkowate bylo w budzie?[/quote]


W budzie i na łańcuchu od szczeniaka. łańcuch jak dla krowy. Acha słuchajcie-MAŁA MA CIECZKĘ!!!!!!!!!!!!!:-(

Ja sie normalnie pochlastam, nie dość że u mnie zwierząt dostatek , Barack z Kropą w domu to jeszcze mała z cieczką:shake:


Ja nie dam rady sama, POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Na noc sunia zamknięta była w łazience. Noc przebiegła spokojnie , nie wyła nie piszczała. Kiedy do niej weszłam cieszyła się bardzo , nie narozrabiała , nic nie pogryzła , spokojnie w ciszy , najedzona , w ciepełku usnęła i tak przespała biedna całą noc. Jak już wyszła z łazienki biegała po domu i wąchała kąty , adoruje ją Barack ale ona nie dopuszcza go do siebie , jak ją zachodzi to warczy na niego i szczeka więc jest szansa że nie została pokryta. Na smyczy o dziwo sie nie szarpie i załatwia się na dworzu . Do ludzi jest bardzo łagodna aczkolwiek jak się podniesie głos( niekoniecznie na nia ) to kładzie się na plecach i łapki podnosi do góry . Powiedzcie mi czy można kąpać sunie w cieczce , bo jest taka brudna i śmierdząca , pchły ją gryza niesamowicie , a ja nie wiem czy ją mogę wykąpać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Marlenka-cudownie ,ze sie psiakiem zajelas:lol:,oczywiscie ,ze mozna wykapac psine,jezeli jest taka brudna i powyciagac kleszcze.
Uwazaj tylko ,zeby zaden pies jej nie pokryl:shake:[/quote]


Pilnuje swojego kawalera, a jak jestem w pracy to ZUzia( hihi już ma imię) siedzi zabarykadowana w kibelku . Dal bezpieczeństwa sowjego i moich biednych kotków.
Wczoraj jak byłam z nią w łaziece i ukucnęłam na chwilę to mi takiego buziaka dała że od żadnego swojego psiaka takiego nie dostałam . przejechała mi tymswoim jęzorkiem centralnie po mordce :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żabusia']No nie jeszcze cieczka! Kto weźmie do siebie sunię z cieczką????[/quote]


Cieczka to mały pikuś ja mam naprzeciwko siebi rodzinę gościa któremu "podprowadziłam " Zuzię . Więc istnieje ryzyko że ktoś zauważy że mała jest u mnie. I mam cichą nadzieje że nie była pokryta.

Link to comment
Share on other sites

w allegro nie może być słowa, ze zuza była porwana. żeby marlenka nie miała kłopotów! allegro jest wkońcu popularne, jeszcze jakis jego znajomy tam na zuzkę trafi...
xmatrix, napisz, że przybłąkała się sunia zakleszczona,w ciecze, z resztakmi obroży i śladem po łańcuchu - czy jakos tak. bo jeszcze się okaze, ze prawnie - ten facet jest pokrzywdzony!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...