Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pentu'][URL="http://img510.imageshack.us/img510/1766/markusscandleps7.jpg"][COLOR=#0000ff]http://img510.imageshack.us/img510/1766/markusscandleps7.jpg[/COLOR][/URL]

Dziekujemy bardzo Laurie Hunter za przesłanie dowodu.Jestesmy bardzo wdzieczni.
To rzekomy Dowód Panstwa Acermann ze sa wlasciecielami Magicka.
To skan katalogu z Wrocławia najprawdopodobniej z 2004 roku kiedy to Magica rodowod byl w nostryfikacji wiec jest podany zamiast PKR numer VDH a wlasciciel jest napisany Marcus Acermann z tym ze adres jest Pani Anety.
Ale to żaden dowód dowodem moze byl jedynie rodowód gdzie widnieje tylko nazwisko Aneta Sobkowska-Dopierałła!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zagadka pozostaje to skad w Kanadzie znalazł sie katalog z Wrocławia?????[/quote]


a to ciekawe....:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wakacje!!!!!!!!marzenie!!!!!!!!!!. Ja na urlopie od 6 lat nie bylam:shake:
Samaz synkiem z domem ,pieskami , ze sklepem i ze strzyzeniami . Jak tu wyjechac. Dla mnie wystawa , to jest najwieksza rozrywka i mozliwośc wyjazdu.
Musze cos z tym zrobic:cool1:, to za duzo jak na jedna osobe.
Czy ktoś chce jeden moj obowiazek??????????:roll:

Planuje wystawe w Szczecinie, terrierow w Szczecinie, Koszalin , Slupsk, Sopot, Zielona Gora , Wroclaw, Poznan , jak sie uda to Warszawa

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj Droga tree wiem juz kim jestes wiec nie obrazaj mojej siostry ( bo nie jestes juz anonimowa)ktora napisala ze ciekawe jest to skad katalog z Wrocławia wział sie w odleglej Kanadzie. Bo dla mnie tez to bylo zaskoczenie.A to czy jest ona moja siostrą czy nie jest to nie Twoja sprawa poniewaz piszemy z dwoch odleglych miejsc i kazda z nas jest odrebna osoba na forum

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia & Alutka']Przestancie robic tu śmietnik!
Idzcie sie klocic gdzie indziej.[/quote]

troll jest tu tylko jeden.. powyzej...;)
No to wracajac na temat.. my sie bardzo chetnie spotkamy twarza w twarz z niejaka niezlwykla inteligencja tree na wystawie.. ciekawa jaka wtedy bedzie mocna w gebie.. i zobacze tego jej pieknego amstaffa..no bo ponoc to rasowe= rodowodowe.. no chyba ze jej inteligencja przeklada to inaczej.

Dzidtka ja zawsze widzialam w Tobie swoje podobienstwo.. moja kochana siostrzyczko:* Orsini tez siostra:))
SIŁA SIÓSTR RZADZIMY TU:D

a wogole... buahahaha co ma to ze jestem siostra kogos tam a córka prezydenta USA??? Wyrwala sie jak filip z konopii.Za to duzo ma to ze jestes znajoma panstwa Ackermann:P badz bardzo ci zalezy na zawarciu znajomosci z tym panstwem..


Prawda jednak boli:) a tasiemka z dowodzikami jest:p

Link to comment
Share on other sites

Widac tree jest niedoinformowana bo nie przebywam w Opolu ale skoro wiesz lepiej.Nikt nie robi tutaj smietnika nawiazal sie temat a to ze akurat na tym topicu nie wiem dlaczego.Wszystko zostało juz wyjasnione w sprawie Magica na łamach forum wiec nie bedziemy juz tutaj poruszac tego tematu.W razie potrzeby otworzymy nowy temat.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=SeaGreen][B]Nie jestem modem w tym dziale, ale zostałam poproszona o interwencję.
Ostatnich 20 stron nadaje się do usunięcia - stek pomówień, bredni, wzajemnego oskarżania się, atakowania, obrażania.
Użytkowniczka [COLOR=Red]tree[/COLOR] dostaje ostrzeżenie za zachowanie "godne" trolla.
Moderatorka tego działu zostanie poinformowana o tym, co tu się dzieje i pewnie podejmie odpowiednie kroki.
Behemot
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mona przypomnij mi prosze kiedy dokladnie jest wystawa w Bytomiu? w maju? Moze sie pojawimy :p[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
[COLOR=magenta][B]19-20 maj 2007[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...