Jump to content
Dogomania

Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !


iwa77

Recommended Posts

Guciolek ma się świetnie , dobrze sobie radzi na boksie , wesoły i rozbrykany.
Widać ,że te pierwsze smutne dni ma już za sobą !
Co do wieku - kto wie , może faktycznie jest młodszy....

Tą jamnisię gładką już obfociłam i założę jej osobny wątek później - bardzo fajna z niej psinka , była ze mną na spacerku !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahaha, to dla mnie miniatura ;) mój waży 10,5 kg :evil_lol:

Gdzie ten transport noooooooooooo??? Z dnia na dzień coraz bardziej się denerwuje jak dogada się z moim Dockiem! Powinien już u nas być :diabloti:
Ze zdjęć wynika że mu się boks podoba :p ale w domu chyba w ciepełku lepiej ;) Żeby tylko się nie przeziębił w schronie skoro ma do tego skłonności :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam informację od AGI VISENNY ,że ta jamniczka gładkowłosa (o której pisała Korenia) na 99% w weekend idzie do nowego domku , wstrzymuję się w związku z tym z zakładaniem wątku .

Oto ona:
[IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6227/p5260023r.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']Dostałam informację od AGI VISENNY ,że ta jamniczka gładkowłosa (o której pisała Korenia) na 99% w weekend idzie do nowego domku , wstrzymuję się w związku z tym z zakładaniem wątku .

Oto ona:
[/quote]


Śliczna sunieczka :)

Link to comment
Share on other sites

szkoda, ze nie w piątek.. by się chłopak przyzwyczaił do nowego miejsca i mogłabyś Wisełko mieć oko na chłopaków a tak będa musiały siedzieć w oddzielnych pokojach...no chyba że królik zwolnił klatke :diabloti:

a może bierzesz urlopik? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']szkoda, ze nie w piątek.. by się chłopak przyzwyczaił do nowego miejsca i mogłabyś Wisełko mieć oko na chłopaków a tak będa musiały siedzieć w oddzielnych pokojach...no chyba że królik zwolnił klatke :diabloti:

a może bierzesz urlopik? :razz:[/quote]

Pewnie że biorę 2 dni wolnego :p
W oddzielnych pokojach siedziały nie będą bo tak się nie da. Docent by świra dostał i drzwi zjadł :diabloti: żeby tylko się dostać do kolegi!
Mam nadzieję że będzie dobrze i chłopaki się zaprzyjaźnią :lol:

A królik żyje i ma się dobrze mimo skończonych 10 lat :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']Iwa, zapomniałam się wczoraj Ciebie zapytać czy były jakieś telefony z allegro w sprawie adopcji Gucia w ogóle??[/quote]

Ja dostałąm jakieś maile, odesłałam po informacje do kontaktu podanego w aukcji czyli do Iwony. Póki jest we Wrocku odsyłam do Iwonki. Ma 11 obserwatorów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']Dostałam informację od AGI VISENNY ,że ta jamniczka gładkowłosa (o której pisała Korenia) na 99% w weekend idzie do nowego domku , wstrzymuję się w związku z tym z zakładaniem wątku .

Oto ona:
[IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6227/p5260023r.jpg[/IMG][/QUOTE]

Mam dobra nowinę , ta starsza jamniczka (12 letnia ) poszła dzisiaj do domku !
:multi::multi::multi:

A jutro wielki dzień dla Guciolka !

Link to comment
Share on other sites

Fajnie że ludziska adoptują jamniki :loveu:

No a my czekamy na Gutka!!! Trochę się denerwujemy - nie powiem że nie, ale mamy nadzieję że będzie OK :p

O 20.00 odbieram szczote z dworca :) Przyjeciele mnie zawiozą po niego żeby nie tłukł sie już autobusami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...