Jump to content
Dogomania

Sędziowskie opinie


Basenji

Recommended Posts

[quote name='orsini']
[b]jostra-ale ja nie mam kwiatkow-bo jezdzilam do logicznych sedziow :lol: jak ktos jest znany,z tego,ze glab to nie jechalam:)))[/b]
[/quote]
żałuj bo czasami warto - tak było z tym Lesznem :cunao: GOśka już wcześniej sobie obiecała do niego nie jezdzić, chciała tylko postac przy ringu ze zrobioną suka, ale bez wchodzenia... Tyle, że jak zobaczyła, że w gladkich leciały same dobre i bardzo dobre - chciała zobaczyc co on zrobi z jej Esterką... No i zobaczyłyśmy :roflt:
A moj opis - dzisiaj bardzo wesoła - był wynikiem zmainy sędziego :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"...jeszcze nie wybarwiona..." to o co chodzi??
"...ładny front..." a co z zapleczem??
"...płynna w akcji..."
"...krotka kosc krzyzowa, sciety zad, przez co konczyny stawiane pod siebie, a ogon za wysoko noszony..." to troche z oceny i troche z tego co sedzia mowil--> dostala ocene dobra :oops:
"...szlachetna w wyrazie..."
"...wspaniale prezentowana, costam czego nie moge rozczytac, prezenterki z sedzia, doskonale prezentowana..."
"... moglobybyc.." ktos ma jakis problem?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Już to pisałam chyba w temacie o skandalech, no ale się powtórze :wink: .
W 2003 roku na wystawie w Chorzowie, wchodze na ring z 7 miesięcznym owczarkiem podhalańskim a sędzia (polak!) mnie pyta co to za rasa :o
Jak już wyjaśniłam mu, że to podhalan, to też zaczyna suce grzebać za jajcami, na co ludzie wokół ringu gromkim chórem: to suka!!
Potem wręcza mi kartę oceny ze słowami :piękna suka, będzie pani z niej dumna.
Ja zadowolona czytam ocenę... a tu.. obiecująca! :lol:
Nie dość, że sędzia nie znał ras, to jeszcze chyba pokręciły mu się oceny, chociaż kto go tam wie.. :roll: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']to mój ulubieniec - pan Myszkowski[/quote]
Hehe z tym panem tez mam kwiatka :wink: .
Na jednej z wystaw pan Myszkowski byl komentatorem na ringu glownym. Ja ze swoim sznaucerem olbrzymem stalam na ringu glownym i wlaczylismy o miejsce w grupie 2, sedzia podjal juz decyzje i wskazywal na miejsca, nam przypadlo drugie i slysze jak p. Myszkowski komentuje: miejsce drugie czarny terier rosyjski (myslal ze moj sznaucer to ctr :cunao: ), hihi publicznosc, sedzia i reszta sie troche zdziwili w koncu podpowiedziano mu i poprawil sie, hehe dodam jeszcze, ze on sedziuje sznaucery i to wcale nie rzadko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota & Fiszer']Zosia,opisy ktore cytujesz to normalne opisy ! Ja w nich nie widze zadnych kwiatkow....[/quote]
no to bardzo przepraszam ze zasmiecam forum, ale niestety zaden sedzia nie mial uwag do mojej suki z powodu braku jader

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BiBi']A co ma powiedzieć koleżanka, która wystawiała swoją suczkę i w opisie napisano jej "słabo wykształcone jądra" :wink:[/quote]
[b] :lol: :cunao: :evil_lol: :klacz:
z ciekawości sie spytam w jakiej klasie była wystawiana i jaka ocene dostała :question: [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZoSiA'][quote name='Dorota & Fiszer']Zosia,opisy ktore cytujesz to normalne opisy ! Ja w nich nie widze zadnych kwiatkow....[/quote]
no to bardzo przepraszam ze zasmiecam forum, ale niestety zaden sedzia nie mial uwag do mojej suki z powodu braku jader[/quote]
Nie martw się, wszystko przed Toba, na naszych sędziow możesz liczyć i na tłumaczy ringowych zresztą też :roflt: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][quote name='BiBi']A co ma powiedzieć koleżanka, która wystawiała swoją suczkę i w opisie napisano jej "słabo wykształcone jądra" :wink:[/quote]
[b] :lol: :cunao: :evil_lol: :klacz:
z ciekawości sie spytam w jakiej klasie była wystawiana i jaka ocene dostała :question: [/b][/quote]

Odpowiem ja bo znam tę sprawę , niezmiernie mnie rozbawiła nieznajomość anatomii pani sędziny , która oceniała te suczkę .Suczka wystawiana była w klasie mlodzieży i dostała ocenę doskonałą bez tytułu .Zupelny nonsens .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karka'][quote name='Fuka'][quote name='BiBi']A co ma powiedzieć koleżanka, która wystawiała swoją suczkę i w opisie napisano jej "słabo wykształcone jądra" :wink:[/quote]
[b] :lol: :cunao: :evil_lol: :klacz:
z ciekawości sie spytam w jakiej klasie była wystawiana i jaka ocene dostała :question: [/b][/quote]

Odpowiem ja bo znam tę sprawę , niezmiernie mnie rozbawiła nieznajomość anatomii pani sędziny , która oceniała te suczkę .Suczka wystawiana była w klasie mlodzieży i dostała ocenę doskonałą bez tytułu .Zupelny nonsens .[/quote]
no ja :niewiem: :roflt: - moze na zwycieztwo młodziezy zasłuzy potem, jak jej się jądra lepiej wyksztalcą :roll:
To bardzo ciekawe kto to sędziował - gdybym miała wnętra i chciała go wystawiac - jezdziłabym tylko do takiego sedziego - uprawnienia reproduktora mogłby zrobic :hmmmm: :cunao: :baddevil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][quote name='BiBi']A co ma powiedzieć koleżanka, która wystawiała swoją suczkę i w opisie napisano jej "słabo wykształcone jądra" :wink:[/quote]
[b] :lol: :cunao: :evil_lol: :klacz:
z ciekawości sie spytam w jakiej klasie była wystawiana i jaka ocene dostała :question: [/b][/quote]

W klasie młodzieży :wink:, ale [b]Karka[/b] już wyjaśniła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...