Jump to content
Dogomania

Straszny dług w hotelu. Fibi zwrócona z powodu zadlużenia. Potrzebna pomoc!


Alex78

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wklejam Wam link do wątku Kubusia

[url]http://www.dogomania.pl/threads/179792-Siedlce-male%C5%84ki-piesek-od%C5%82owiony-z-ulicy-przez-sm-pomocy[/url]!!!

Kubuś szuka wspaniałego domu (może tu go ktoś wspaniały wypatrzy)

Tam było dużo uchybień i najlepiej może to przedstawić meganka5, bo ja wiem to od niej.
Zapisanie telefonu nic nie da, bo dzwonić można z różnych telefonów (córki, męża)
Takie przypadki powinny tylko nas czegoś nauczyć.
Mnie nauczyły:
Nie wierzyć w to co mówi zainteresowany , bo on mówi to co ja bym chciała usłyszeć.
Koniecznie sprawdzać dom poprzez osoby z dużym w tym kierunku doświadczeniem
W trakcie wizyty przed adopcyjnej: pytam, słucham a przede wszystkim obserwuję dom pod kontem danego psa (wymagania jakie stawia adopcja tego psa i jak temu może sprostać dom)
Jeżeli coś chcę sprawdzić nie pytam wprost, ale poprzez podchwytliwe pytania (tak często wychodzi szydło z worka)
Sprawdzam książeczkę zdrowia psa poprzedniego
To tak krótko
W oparciu o rozmowę z zainteresowanym (odpowiedzi na pytanie o warunki itd) to prawie zawsze odnosimy wrażenie, że dom dobry a nawet wspaniały. Rzeczywistość bardzo często jest na mile odległa od prawdy.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwonił do mnie jakis pan w sprawie Fibi. Pierwsze pytanie jakie zadał brzmiało: Czy pies jest zdrowy? Potem zapytał: Czy ta suczka jest ostra czy łagodna?
Ja powiedziałam, ze łagodna do ludzi i do psów raczej też, że wykastrowana itd. Dodałam, ze skacze przez źle zabezpieczone ogrodzenia.
Powiedział, ze sie zastanowi i oddzwoni. Ale na pewno tego nie zrobi, bo prosiłam go o adres mailowy SMSem, żeby wysłać fotki fibi. Nie dostałam tego adresu. Więc moze pan szuka płodnej, agresywnej suki ast?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alex78']Fibi nadal bez domu. Niestety słabo mi idzie to ogłaszanie.
Nie nadaję się chyba do tego......[/QUOTE]
nie opowiadaj głupotek ... wykupię jej jakiś pakiet na bazarku jakimś, jutro poszukam, albo napiszę od pauliny_mickey ... trochę mnie było mało na dogo ostatnio, ale już zaraz nadrobię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']gdzieś na bazarkach można wykupić pakiet ogłoszeniowy. chyba 10zł za 50-60-70(?) ogłoszeń...może ktos chciałby zasponsorować taki pakiet dla fibi.[/QUOTE]
[B]ja zasponsoruję[/B] tylko nie szukałam jeszcze ... czasu brak ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia'][B]ja zasponsoruję[/B] tylko nie szukałam jeszcze ... czasu brak ...[/QUOTE]
tu widzę że wstrzymany ale może ponowią:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184414-bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY!-zam%C3%B3wienia-wstrzymane[/url]
moze jest też jeszcze drugi taki bazarek, zdaje mi się że były 2 lub 3 takie podobne.trzeba poszukać.

Link to comment
Share on other sites

Szefowa opłaciła 2 m-ce pobytu Fibi w hotelu. Jamor napisał, że kasa doszła. Uff.....
Niestety moja nieporadność w kwestiach poruszania sie po serwisach ogłoszeniowyh i sdogo daje sie we znaki bo nikt nie złożył deklaracji. Cóż, jakos sobie poradzimy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']tu widzę że wstrzymany ale może ponowią:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184414-bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY!-zam%C3%B3wienia-wstrzymane[/url]
moze jest też jeszcze drugi taki bazarek, zdaje mi się że były 2 lub 3 takie podobne.trzeba poszukać.[/QUOTE]
napisałam PW ...

Link to comment
Share on other sites

Wulkan energii i entuzjazmu. Tajfun radości. Tak w skrócie można opisać młodziutką sunię Fibi.
Ta piękna psina została porzucona w wieku jeszcze szczenięcym. Ktoś po prostu otworzył drzwi samochodu i pozbył się problemu.
Biedna, zagubiona sunia błąkała się po okolicy, aż wreszcie szefowa jednej z lecznicy weterynaryjnej znalazła ją na sąsiedniej posesji. Wystraszona i wycieńczona Fibi leżała przytulona do psa przy budzie. Był upal a każda kropla wody z jego miski była dla niej zbawieniem. Ludzie z lecznicy nie mogli przejść obojętnie wobec cierpienia niewinnej suczki, przygarnęli ją i postanowili znaleźć jej nowy, kochający dom.
Niesamowita uroda Fibi sprawiła, że na chętnych do adopcji nie trzeba było długo czekać.
Niestety szczęście psiego dziecka nie trwało długo. Już po tygodniu Fibi została oddana. Jej energia była wręcz nie do opanowania w mieszkaniu w bloku a pozostawiana sama z nudów dokonywała różnych zniszczeń. Właściciele niestety nie chcieli podjąć walki o socjalizację suni. Znowu po prostu pozbyto się problemu.
W ten sposób trafiła Fibi do hotelu dla psów, w którym obecnie przebywa. Została wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Wydoroślała trochę, ale nadal w głowie głównie jej zabawy i figle. Ogromnie tęskni za towarzystwem człowieka i aby się do niego przedostać potrafi pokonać największe zabezpieczenia. Już pięknie chodzi na smyczy, ładnie reaguje na komendy, ale gdy tylko z jej oczu niknie ukochany opiekun od razu zaczyna kombinować jakby tu znowu się do niego dostać.
Fibi kocha ludzi, lubi towarzystwo zwierząt i byłaby wprost idealna gdyby nie jej niszczycielskie zapędy.
Dla pięknej Fibi szukamy obecnie odpowiedzialnego, kochającego domu. Domu, w którym nie byłaby problemem a członkiem rodziny.
Kontakt:607446668
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]



Fibi - młoda, zdrowa suczka w typie amstafa o niezwykłej urodzie, cudownym charakterze i niespożytej energii, wyrzucona z samochodu jako psie dziecko dorastała dzięki swoim wybawicielom w hotelu dla psów Jamor w Warce gdzie nauczona została podstawowych komend, chodzenia na smyczy i współpracy z człowiekiem, jest pojętna i bardzo proludzka. Mimo, iż jest już dorosła w swojej radości przy kontakcie z człowiekiem zachowuje się jak szczeniak.
Sunia obecnie jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Fibi szuka odpowiedzialnego człowieka, przy którym będzie mogła być cały czas, z racji tego, że źle znosi samotność, swój lęk przed opuszczeniem okazuje dosadnie - obgryza wszystko co drewniane, niewskazana adopcja do mieszkania.
W przypadku adopcji: wymagana wizyta przeadopcyjna oraz umowa adopcyjna.
Kontakt: 607446668
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[EMAIL="[email protected]"][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...