Jump to content
Dogomania

Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!


Klaudus__

Recommended Posts

To już stateczna panna powinna być.

Jak na nia,to jest juz stateczna, znaczy taki temperament teraz ma jak dwuletni Bolt, choc kondycja gorsza. Nawet nie chce sobie przypominac jak to bylo kiedy ona miala dwa lata :> Szatan dynamit :] Nigdy w zyciu takiego psa nie spotkalam i spotkac nie chce ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kogo widze! :) Fote skasowalam.

 

Sadie 03 miala rocznice - 9 lat u nas.

 

Iga jest na etapie tulisow z  kotkiem, czyli Jagoda jest wgniatana w podloge. I uzywanie psow jako chodzikow   ;) Caly czas chodze i pilnuje zeby wszyscy przezyli. Ale Liz mnie rozczarowala, strasznie nienawidzi Igi. Na szczescie Iga sie ogarnia i juz potrafi ladnie glaskac, a nie tylko szarpac. Za 5 dni rok!

Link to comment
Share on other sites

Myślisz,że roczne dziecko jest Twojego wzrostu :D

 

Raczej nie mojego. Raczej w roli chodzika widze psa 50 cm+ a nie 35...

 

Mi by było nie wygodnie za nisko TERAZ przy Tazzmanie nawet a co dopiero przy Idefixie więc uwaga troszkę nie trafiona :P

Hahaha, ubawiłam sie :) Idealnie chodziki z nich, gorzej jak chodzik odjeżdża nagle ;)

 

Przyzwyczai się do utrudnień :)

Link to comment
Share on other sites

Też jakoś ciężko mi sobie wyobrazić takie małe pieski jako chodziki, ale ja i swoich sobie nie wyobrażam bo skaczą jak rozbawione króliki jak tylko mała je dotknie :D

 

Liz poważna pani jest, takie małe śmierdzące raczkujące nie trafia w jej gust ;). Możliwe że jej przejdzie jak Iga zacznie normalnie chodzić.

Link to comment
Share on other sites

Rok?! Alez ten czas zapierdziela... :o

Czas śmiga pędzikiem, jak mi rzekła kiedyś pańcia Felutka. Strasznie mi się spodobało. :)

 

Ja tam się nie dziwię ani Małej, że takie fajne chodziki sobie znalazła, ani Lizce, że jej się nie podoba. Nie martw się - mogą się super zaprzyjaźnić jak dziecię podrośnie.

 

foty pokaż :D

 

O właśnie! :)

Link to comment
Share on other sites

ahaha no słodka jest jak Ruda :D ale tylko się szczerzy czy też doskakuje i podgryza? 

Szczerzy sie tylko :) Liz jest bardzo zrownowazona, pokaze co mysli i luz. Nie odstawia histerii, demonstracji itp. ;)

 

Jakby ktos chcial, to zapraszam na niewyrosniety biszkopt  - mam kilka :P

Link to comment
Share on other sites

Szczerzy sie tylko :) Liz jest bardzo zrownowazona, pokaze co mysli i luz. Nie odstawia histerii, demonstracji itp. ;)

 

Jakby ktos chcial, to zapraszam na niewyrosniety biszkopt  to zapraszam - mam kilka :P

 

hahahaha z biszkopta się uśmiałam - nie zebym ja umiała zrobić bo nie umiem haha 

 

a Lizki zrównoważonej zazdroszczę 

Link to comment
Share on other sites

Biszkopt to nic straconego.Dwa biszkopty takie nie takie jak trzeba nasącz np herbatą lub mlekiem.Przełóż kremem i git.Będzie dobrze.

 

Ja piekąca ( znaczy ciasta piekę ) jestem i jak mi nie wyjdzie to tak robię i wszystkim smakuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...