Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

[quote name='Ypsylon']tak, dla nas udana :) my dotarłyśmy podobnie :)
za gratulacje dziękuję i również ściskam :)
[SIZE=1][B]p.s. tylko dlaczego niczym nie zostałam poczęstowana?! :razz: :mad:[/B][/SIZE][/quote]
Ja tam za chętnymi nie goniłam, sami przychodzili...:evil_lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asiaczku mam pytanie, dostałaś od Gosi juz płytę z fotkami?:razz:(napisałabym na maila ale mi cos nie działa:roll:).

A tutaj dla rozrywki wstawie fotke z mojej studniówki :lol: z moją koleżanką Dorotą :) fajnie było..
[URL]http://img339.imageshack.us/my.php?image=dgdgd9.jpg[/URL]
oj niestety matura coming...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']...A tutaj dla rozrywki wstawie fotke z mojej studniówki :lol: z moją koleżanką Dorotą :) fajnie było..
[URL]http://img339.imageshack.us/my.php?image=dgdgd9.jpg[/URL]
oj niestety matura coming...:diabloti:[/QUOTE]

[COLOR="Blue"]... ładne dziewczyny we wspaniałym humorze - zdacie maturę celująco :lol: . Nie taki diabeł straszny....;)

Pozdrawiam,
Beata

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Asiaczku mam pytanie, dostałaś od Gosi juz płytę z fotkami?:razz:(napisałabym na maila ale mi cos nie działa:roll:).

A tutaj dla rozrywki wstawie fotke z mojej studniówki :lol: z moją koleżanką Dorotą :) fajnie było..
[URL]http://img339.imageshack.us/my.php?image=dgdgd9.jpg[/URL]
oj niestety matura coming...:diabloti:[/quote]
Nonono... kolor i fryzurka - nowe!!! Oko umalowane.... Nie ta sama Savannah, którą znam...

Płyty od Gosi nie dostałam...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stellanovaa'][COLOR=Blue]... ładne dziewczyny we wspaniałym humorze - zdacie maturę celująco :lol: . Nie taki diabeł straszny....;)

Pozdrawiam,
Beata

[/COLOR][/quote]
Hihi, dziękuje stellanovaa :)) Humor dopisywał wtedy bo było całkiem fajnie na tej studniówce. No ale teraz to trochę już mało czasu zostało... :razz::lol:

[quote name='Basenji']Matura - niestety nie jest zbytłatwa.
zdrówko:razz:[/quote]
No dzięki Basenji naprawdę...:mad::evil_lol:

[quote name='Asiaczek']Nonono... kolor i fryzurka - nowe!!! Oko umalowane.... Nie ta sama Savannah, którą znam...

Płyty od Gosi nie dostałam...

Pzdr.[/quote]
:))) Sama siebie nie poznałam po wyjściu od fryzjera:cool3: A teraz napisze ważne daty :4 maja - polski, 7 maja - angielski, 10 -geografia, 15 -ustny angielski, 22 - ustny polski:razz: Trzymać kciuki, napewno się przyda. Postanowiłam sobie że aż do matury nie będe raczej mieć wystaw właśnie dlatego nie bede z Buszi w Opolu:roll: ale od czerwca ostro jeździmy:loveu: Asiaczku mam nadzieje że w czerwcu się spotkamy, planujesz może Kaliningrad CAC w czerwcu?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

Płyty od Gosi nie dostałam...

Pzdr.[/quote]
Szkoda , szkoda bo ja też. Cały czas czekam, bo do tego czasu nie bede mieć aktualizacji na www:roll: Bo Buszka się znajdzie na mojej www, bedzie mieć swój dział:cool3: no i bannerek Stallanova potrzeba wrzucić do linków. No ale pozostaje czekać za płytką:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']

:))) Sama siebie nie poznałam po wyjściu od fryzjera:cool3: A teraz napisze ważne daty :4 maja - polski, 7 maja - angielski, 10 -geografia, 15 -ustny angielski, 22 - ustny polski:razz: Trzymać kciuki, napewno się przyda. Postanowiłam sobie że aż do matury nie będe raczej mieć wystaw właśnie dlatego nie bede z Buszi w Opolu:roll: ale od czerwca ostro jeździmy:loveu: Asiaczku mam nadzieje że w czerwcu się spotkamy, planujesz może Kaliningrad CAC w czerwcu?

Pozdrawiam[/quote]
CAC-Kaliningrad - raczej nie.
Jeszcze dzisiaj wyślę SMS-a do Gosi z pytaniem o płytę...

To, że będziemy mocno trzymać kciuki, to juz wiesz. Ale za to Ty - melduj się od czasu do czasu na DGM i zdawaj relację, jak poszły egzaminy.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']CAC-Kaliningrad - raczej nie.
[/quote] no szkoda mam nadzieje że jeszcze to nadrobimy, prawda?:cool3:
[quote]Jeszcze dzisiaj wyślę SMS-a do Gosi z pytaniem o płytę...[/quote] Ok, super, napisz mi proszę na DGM lub na maila co odpisała, kiedy płytki będa;), dzięki
[quote]
To, że będziemy mocno trzymać kciuki, to juz wiesz. Ale za to Ty - melduj się od czasu do czasu na DGM i zdawaj relację, jak poszły egzaminy.:lol:
Pzdr.[/quote]
Jasne, jasne ja tam codziennie zaglądam na DGM ale pisze od święta teraz. Oczywiście będe zdawać relacje z matury na bierząco:razz: Uff mam nadzieje, że nie będzie tak źle... Choć jak to się mowi, nadzieja matką głupich:roll:

Link to comment
Share on other sites

Stawka na Wiosenna w Nowym Dworze 2007


FCI 43 - Basenji


Psy


Klasa otwarta


988. Dream of Africa DOUB`LE VINNY MŁ.CH.PL., tricolor, 15.12.2004, XCZ30, PKR.V-12893, nr rej. 74720/I/04, (BODY BOSSEN AFRICANO-TINA), hod. Natalia Yasonova, wł. Agnieszka Musiała, Joanna Groszek-Szymańska
Suki


Klasa młodzieży


989. NORA Ekado, rude z białym, 28.01.2006, 057D, PKR.V-13161, nr rej. 75086/I/06, (CH.PL. IT'S PAINING MAN Ypsylon-MEGA MYSZ Strażnik Lasu), hod. Kazimierz Dobrowolski, wł. Krzysztof Wodarski


Klasa pośrednia


990. Jasiri Sukari RE-BAR MCENTIRE, pręgowane z białym, 01.12.2005, PKR.V-12983, nr rej. 74839/I/05, (CH.USA Jasir Sukari THE ILLUSTRATED MAN S.C.-CH.USA Jasiri Sukari SUPRISE PARTY), hod. Jolie Jones, Kathleen Jones, wł. Izabela Wiszniewska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Stawka na Wiosenna w Nowym Dworze 2007


FCI 43 - Basenji


Psy


Klasa otwarta


988. Dream of Africa [COLOR=red]DOUBLE[/COLOR] VINNY MŁ.CH.PL., tricolor, 15.12.2004, XCZ30, PKR.V-12893, nr rej. 74720/I/04, (BODY BOSSEN AFRICANO-TINA), hod. Natalia Yasonova, wł. Agnieszka Musiała, Joanna Groszek-Szymańska
Suki


Klasa młodzieży


989. NORA Ekado, rude z białym, 28.01.2006, 057D, PKR.V-13161, nr rej. 75086/I/06, (CH.PL. IT'S [COLOR=red]RAINING [/COLOR]MAN Ypsylon-MEGA MYSZ Strażnik Lasu), hod. Kazimierz Dobrowolski, wł. Krzysztof Wodarski


Klasa pośrednia


990. Jasiri Sukari RE-BAR MCENTIRE, pręgowane z białym, 01.12.2005, PKR.V-12983, nr rej. 74839/I/05, (CH.USA Jasir Sukari THE ILLUSTRATED MAN S.C.-CH.USA Jasiri Sukari SUPRISE PARTY), hod. Jolie Jones, Kathleen Jones, wł. Izabela Wiszniewska[/quote]
na stronie zrobili babole ja je pozwole sobie poprawić takie tam małe prawie nie istotne ale zawsze jakieś

Link to comment
Share on other sites

[B]Wkleję stawkę basków z CACIB-Wilno, 10.03.2007 r.
Sędzia Markku Mahonen-Finlandia
[/B]
psy kl.pośr.
[COLOR=Red][B]JUST FOR YOU Asiaczek[/B][/COLOR] - ?

psy kl.otw.
Marlen-Brao Zhan Lui

psy kl.weter.
Furahan Winda Weledi

suki kl.młodz.
Faraoland Viking Idun
Tim Spirit Eingana

suki kl.pośr.
Dream Of Africa Lualaba Kvilu
Tim Spirit Enigma

suki kl.otw.
Dream Of Africa Leberty Victoria
Ahmar's Rose Of The Tiger Wind


[B]Stawka basenji CACIB-Wilno, 11.03.2007 r.
Sędzia: Andriej KISLIAKOW/Białoruś[/B]

psy kl. młodziezy
[COLOR=Red][B]JUMA MONGO Asiaczek[/B][/COLOR] - dosk., CAJC,Zwyc. Młodzieży, Najlepszy Junior, [COLOR=Magenta][B]skończony Młodzieżowy championat Litwy!!!

[/B][/COLOR] psy kl.pośr.
[B][COLOR=Red] JUST FOR YOU Asiaczek[/COLOR][/B] - ?

psy kl.otw.
Marlen-Brao Zhan Lui

psy kl.weter.
Furahan Winda Weledi

suki kl.młodz.
Faraoland Viking Idun
Tim Spirit Eingana

suki kl.pośr.
Dream Of Africa Lualaba Kvilu
Tim Spirit Enigma

suki kl.otw.
Dream Of Africa Leberty Victoria
Ahmar's Rose Of The Tiger Wind
Wordsworth My Gossip

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...