Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basenji']ZA co te dzięki??:crazyeye:
Do Gdyni na pewno nie przyjadę, bo w Elblagu mamy [URL="http://www.furel.elblag.pl/forum/viewforum.php?f=14&sid=2905b2a20d1f87a66c037ef3ebe76c8a"]MEGAzlot 2007.[/URL]
A ktoś z Was się wybiera na te wystawki?
Zdrówko:p[/quote]

[quote name='Asiaczek']Ja raczej nie.
Pzdr.[/quote]

[quote name='Basenji']No tak.
Gardzisz Wybrzeżem!
Wolisz Litwy, Leszna i inne metropolie!:evil_lol:
zdrówko[/quote]

DZIEKI ZA TLUMACZENIE ot co:evil_lol::loveu: jutro chyba wysle kolejne pw, bo nie chce Ci dzisiaj juz psuc humoru:roll::evil_lol:
Ja chyba raczej Olsztyn i Sopot , Sopot na 100 procent:razz: mam nadzieje ze sie pojawisz choc towarzysko:cool3:
Asiaczku czyzbys sie narazila Basenji poprzez wzgardzenie Wybrzezem:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wam jest łatwiej przyjechac do Wwki!
A my, jak mamy zostawić stadko, co?
Zaproszenie nadal aktualne. Zrobię tradycyjną, staropolską potrawę...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i może te cudne rogaliki, które możesz oglądnąć w mojej Galerii. Są baaaardzo smakowite, piekłam je w Sylwka. Mniam, mniam...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Jak mam pomysleć o jeżdżeniu po Warszawie - to wolę nie.
[/quote]
Zgadzam sie to jest masakra po prostu, poruszac sie samochodem po Wawie:roll: a juz zwlaszcza jak sie jedzie z Poznania na poznanskich rejestracjach:lol: to jeszcze bardziej ci zycie utrudniaja, bo wiadomo jak te dwa miasta sie 'lubia':cool1: stereotypowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Zgadzam sie to jest masakra po prostu, poruszac sie samochodem po Wawie:roll: a juz zwlaszcza jak sie jedzie z Poznania na poznanskich rejestracjach:lol: to jeszcze bardziej ci zycie utrudniaja, bo wiadomo jak te dwa miasta sie 'lubia':cool1: stereotypowo.[/QUOTE]

My sobie utrudniamy jazdę bez względu na rejestrację :evil_lol:
ale jeśli już szukać tych co działają jak płachta na byka
to zdecydowanie bliżej niż 300 km od Warszawy. :angryy:
A tak poważniej...
Poznańskich numerów w Warszawie jest tak dużo, że są jak swojaki. ;)

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak']My sobie utrudniamy jazdę bez względu na rejestrację :evil_lol:
ale jeśli już szukać tych co działają jak płachta na byka
to zdecydowanie bliżej niż 300 km od Warszawy. :angryy:
A tak poważniej...
Poznańskich numerów w Warszawie jest tak dużo, że są jak swojaki. ;)

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG][/quote]
:evil_lol: w sumie podobnie w Poznaniu:lol:
takie stereotypy slyszalam, ze np. sytuacja, taksowkarz poproszony o pomoc w jak najprostszym wyjezdzie z Wawy na Poznan, pokierowal kogos w przeciwnym kierunku z drugiej strony Warszawy:lol: Ale to taki w sumie stereotyp.
ja np mialam mila sytuacje w Wawie, w lipcu jak jechalismy na Okecie to po wjezdzie do Wawy na stacji benzynowej przypadkowo zaczepiony kierowca z Wawy zaproponowal pomoc w dojezdzie i prowadzil nas prawie pod same Okecie. Wiec nie jest zle:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']
ja np mialam mila sytuacje w Wawie, w lipcu jak jechalismy na Okecie to po wjezdzie do Wawy na stacji benzynowej przypadkowo zaczepiony kierowca z Wawy zaproponowal pomoc w dojezdzie i prowadzil nas prawie pod same Okecie. Wiec nie jest zle:razz:[/quote]
Asiaczku a to nie byl CUD:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nooooo, pewnie był..., chociaż ja poza granicami RP zawsze (no, poza małym wyjątkiem) spotykam sympatycznych, życzliwych ludzi...
Pzdr.[/quote]
Oj co fakt to fakt, no moze uwazam ze jedynie w Niemczech jakos tak mniej tek zyczliwosci jest wyrazane..:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='hanacek'];) I bywaja!!!
12.1.07 NVP Olomouc
Donner Hanacek -kl.ch. V1,CAC,NV,BOB
Asja Hanacek -kl.ch.V1,CAC
Bylo 11 baskow[/quote]
[SIZE=4][COLOR=Purple][B]GRATULACJE DLA HANACKA!!!:loveu: [/B][SIZE=2][COLOR=Black]Normalnie wiecej basenji niz sh!! bo slyszalam ze sh bylo 5:lol:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...