Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=blue][B]:lol: Wielkie gratulacje dla wygranych :lol: [/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]:multi: :multi: :multi: BRAWO :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/B]

[COLOR=blue]Kto ma jakieś fotki?[/COLOR]


[SIZE=3][SIZE=2][COLOR=blue]Pozdrawiam serdecznie,[/COLOR][/SIZE][/SIZE]


[SIZE=3][SIZE=2][COLOR=blue]Ps. Szkoda, że nie mogłam być na wystawie...[/COLOR][/SIZE][/SIZE]
[COLOR=blue]Stella w podróży poślubnej a ja czekam na poród[SIZE=3] :-)[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

no i po wystawie....
jak wszyscy wiedzą oceniała Svetlana Schevcenko, Ukraina
oto wyniki :)
psy - klasa szczeniąt
WO1 - [B]JAZZY BOY Asiaczek[/B]
psy - klasa młodziezy
V1, Zwyc. Młodzieży, BOB Junior - [B]BUMBALA BAHATI Loango[/B]
V2 - [B]BI BAHATIKA Loango[/B]
psy - klasa pośrednia
SG - [B]Dream of Africa DOUBLE VINNY[/B]
SG - [B]LHIS LHAM Ypsylon[/B]
psy - klasa otwarta
V1, CWC, RES. CACIB - [B]Abotere's WAHZIRI[/B]
V2 - [B]Faraoland VICTORY & FREEDOM[/B]
psy - klasa championów
V1, CWC, CACIB, BOS - [B]Abotere's ADUNBI[/B]
V2 - [B]ROBERT REDFORD Out Of Africa[/B]
psy - klasa weteranów
VI - [B]YUPPI YOO YEI Ypsylon[/B]
suki - klasa szczeniąt
WO1, BOB Puppy - [B]JELLY JOSHREEN Asiaczek[/B]
WO2 - [B]Jasiri Sukari RE-BAR MCENTIRE[/B]
suki - klasa młodzieży
V1, Zwyc. Młodzieży - [B]ART OF NOICE Loango[/B]
suki - klasa pośrednia
V1, CWC, RES. CACIB - [B]PAKANYA Liwang[/B]
suki - klasa championów
V1, CWC, CACIB, BOB, BOG1 !!!!! :) - [B]PEPSI COLA Ypsylon[/B]

Asiaczek, GMK, Małgorzataj, Alanowak - moje gratulacje!!!

Orsini, Ka-Vanga i Wanio - dzięki za owacje :evil_lol: :evil_lol: jutro poproszę o replay na BISie...... ;)

Link to comment
Share on other sites

No aj po długiej nie obecnosci (miesięczny brak internetu:-() wróciłam, i zaczne od jak zawsze szczerych GRATULACJI!

Najpierw dla moich [COLOR=Red]Asiaczkowych[/COLOR] ulubieńców! Mocno ściskam was na odległośc:razz:;)

[quote]Warszawa CACIB
WO1 - JAZZY BOY Asiaczek
V1, CWC, RES. CACIB - Abotere's WAHZIRI
V1, CWC, CACIB, BOS - Abotere's ADUNBI
WO1, BOB Puppy - JELLY JOSHREEN Asiaczek[/quote] [COLOR=Red][U][SIZE=4][B]GRATULACJE!![/B][/SIZE][/U][/COLOR]:loveu: szkoda że mnie nie było:roll:

[quote] wystawa specjalistyczna w Luksemburgu
JAZZY BOY Asiaczek - wybitnie obiecujący 1,
Abotere's WAHZIRI - ex1, CAC, NPwR (zakończył Championat Luksemburga!)
JELLY JOSHREEN Asiaczek - wybitnie obiecująca1, BIS PUPPY 4
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - EX1, CAC, BOB, BIS2 (zaczęty Championat Luksemburga)[/quote] WOW ! [SIZE=5][COLOR=Red]SUPERRRR GRATULACJE!![/COLOR][/SIZE] [U][B]KOCHANA FELKA :multi::multi::multi::loveu::loveu: NIEZASTĄPIONA!! i jej młode pokolenie!![/B][/U]

[quote]Wystawa w Krakowie:
1857-FARIQUE-FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek- [B] CACIB i BOB[/B]
1857-FARIQUE-FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek- [B] CACIB[/B]
1856-Abotere`s ADUNBI- res.Cacib czyli [B] CACIB![/B]
1858-JELLY JOSHREEN Asiaczek- Best Puppy![/quote]
[COLOR=Red][B]GRATULACJE!! [COLOR=Black]Tym razem Fariczek dał czadu:multi::loveu:

[/COLOR][/B][COLOR=Black][quote]Węgry -Orfu - Special Club Show.
JAZZY BOY Asiaczek - kl. szczeniąt, v.p.,BIS PUPPY 2
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - exc., CAC, BOS, BOB, Club Winner'06 + skończenie Grand Champ.Węgier
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - exc., CAC, BOS, Club Winner '06[/quote]
[U][B][SIZE=5][COLOR=Red]GRATULACJEEEEEEE !!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/U][SIZE=2] znów Farik minimalnie;) lepszy od Felusi:loveu:!!! Super! i BIS puppy dla nowego pokolenia, ŁIIIII!!!!

[COLOR=DarkOrchid][B]Ypsylon:

[/B][COLOR=Black][quote]Warszawa CACIB
V1, CWC, CACIB, BOB, BOG1 !!!!! - PEPSI COLA Ypsylon[/quote] [SIZE=4][B][COLOR=Red]GRATULACJE!!! [U]ŚWIETNY WYNIK!![/U]
[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=2][quote]wystawa w Augustrowie, 02.07.2006.
V1, CWC, BOB PEPSI COLA YPSYLON[/quote]
[B][COLOR=Red]GRATULACJE!!!

[COLOR=DarkOrchid]ALA NOWAK - GRATULUJE KRAKOWSKICH WYNIKÓW!!!

Wystawa w Szczecinie - GRATULACJE DLA FARAOLANDU i ARMY OF LOVE Loango!

Hanacek:
[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=DarkOrchid][COLOR=Black][quote]sunia Hapi Hanacek wygrala BiS sztenia na klubowej wystawe w CZ[/quote] [SIZE=4][COLOR=Red][B]GRATULACJE HANACEK!!!!!!!!!!:multi::multi:

[SIZE=2]Gratulacje za ostatnie wyniki również dla Małgorzataj (chocby dzis) i Loango


[I][COLOR=Blue]Pozdrawiam serdecznie[/COLOR][/I]
[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"beluszka"']Gratuluję zadowolonym z wynikow Dogomaniakom, na nas kolej jutro :oops: :-o[/quote]
I my już po :) Mój pies ukończył Championat Polski, w sumie zgłoszonych było 118 labradorów, pobiły nas ilościowo tylko Yorki, które biły rekordy liczebności (suki, kl. otwartra 44 sztuki!!!)

Jeszcze raz gratuluję wszystkim... :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ogromne Gratulacje dla ypsylonowego cuda !!!
Asiaczek- wielkie gratulacje! marynarka wania swietna- z moimi grzywkami prezentuje sie idealnie :) milo bylo was poznac osobiscie:)))
takim baskom kibicowac to ja moge zawsze !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beluszka']I my już po :) Mój pies ukończył Championat Polski, w sumie zgłoszonych było 118 labradorów, pobiły nas ilościowo tylko Yorki, które biły rekordy liczebności (suki, kl. otwartra 44 sztuki!!!)

Jeszcze raz gratuluję wszystkim... :multi:[/quote]
[COLOR=Red]Gratulacje![/COLOR] skończenie Ch.Pl z Labkiem, to nie lada sukces! Byle jaki pies tego [U]nie [/U]dokona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][COLOR=Red]Gratulacje![/COLOR] skończenie Ch.Pl z Labkiem, to nie lada sukces! Byle jaki pies tego [U]nie [/U]dokona[/quote]

tej tej ciotka a z toba co sie dzieje ??????? nie widac cie !!!!!! zapadlas sie pod ziemie :mad::mad::mad::mad::mad::mad: powiedz mi tylko gdzie sekretarzujesz w poznaniu??:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']tej tej ciotka a z toba co sie dzieje ??????? nie widac cie !!!!!! zapadlas sie pod ziemie :mad::mad::mad::mad::mad::mad: powiedz mi tylko gdzie sekretarzujesz w poznaniu??:razz:[/quote]
Aniołku, można tak powiedziec że się zapadłam, jak netu przez miesiąc nie było:roll: to nie pogadasz... ehh ta TPSA:mad:. co gdzie sekretarzuje:cool3:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Aniołku, można tak powiedziec że się zapadłam, jak netu przez miesiąc nie było:roll: to nie pogadasz... ehh ta TPSA:mad:. co gdzie sekretarzuje:cool3:?[/quote]

no wlasnie co i gdzie ???:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

a na gg caly czas cie nie ma:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Asiaczek i Iza GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
[B]macie poprostu PIEKNE baski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
[B]rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
nic tylko sie w nich zakochac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...