Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='alanowak']mmmmmm....:drinking: <--- trzeba zalać smutki:eviltong: szkoda, ze nei bedziesz,... kto porobi tak sliczne fotki:([/QUOTE]
Ja bede robic zdjecia, czy tak sliczne nie wiem, ale bede sie starac... ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiem wiem, do września jeszcze daleko, ale może jeszcze wczesniej na jakąś wystawę się wybiorę i mozliwe, że baski obfotografuję.

A z JH mam tylko takie coś :)
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v366/k12345/tn_mlody_prezenter_krakow2006.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaa, ty ty byłas???:cool3: super, szkoda,z e nei wiedzialam, ze to ty:lol:

tak, to był mój Bibi:evil_lol:


To wogole fest sm,ieszna akcja: byłam sobie raz z psami na spacerze i szedl taki malutki chlopczykz taka duza drozdzowka. zagapilam sie, a moj lasy an wszystko Bibi, chwycil w zeby ta drozdzowke i te dziecko wypuscilo ja:roll: fest mam psa:roll: ale przynajmniej jest smiesznie:evil_lol:

albo kiedys szla jakas babka z chlebem w worczku i BB skoczyl jej do tej reklamowki i ja pprzedziorawil, takze chlebus wlecial do blotka:grins:


PS. moj pies kocha chleb, gdyby mial wybierac pomiedzy chlebem a miesem to wydaje mi sie, ze wybralby chleb:p dlatego tak miłosiernie patrzył na twoja kanapeczke:lol:

Link to comment
Share on other sites

wystawa w Augustrowie, 02.07.2006.
sędzia: Katarzyna Boryczko.
pies - klasa młodzieży
V1, Zwyc. Młodzieży [B]BUMBALA BAHATI LOANGO[/B]
pies - klasa championów
V1, CWC, NPwR [B]FARAOLAND VICTORY & FREEDOM[/B]
suka - klasa szczeniąt
WO1 [B]JASIRI SUKARI RE-BAR MCENTIRE[/B]
suka - klasa pośrednia
BDB [B]PAKANYA LIWANG[/B]
suka - klasa championów
V1, CWC, BOB [B]PEPSI COLA YPSYLON[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]wczoraj była wystawa w Augustowie i chcialam pogratulowac Izie, bo jej sunia Basenji Pepsi wygrala BEST OF BREED!!!!zreszta w pelni zasluzenie, sunia przepiekna wrecz!!!!!Widac , ze hodowca starannie dobiera skojarzenia , bo ma efekty i to REWELACYJNE!!!Szczeniatko tez cudne i tez wygrało i na konkurencjach finalowych sie wspaniale pokazalo!!![/B]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

[B][SIZE=6][COLOR=red]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']wystawa w Augustrowie, 02.07.2006.
sędzia: Katarzyna Boryczko.
pies - klasa młodzieży
V1, Zwyc. Młodzieży [B]BUMBALA BAHATI LOANGO[/B]
pies - klasa championów
V1, CWC, NPwR [B]FARAOLAND VICTORY & FREEDOM[/B]
suka - klasa szczeniąt
WO1 [B]JASIRI SUKARI RE-BAR MCENTIRE[/B]
suka - klasa pośrednia
BDB [B]PAKANYA LIWANG[/B]
suka - klasa championów
V1, CWC, BOB [B]PEPSI COLA YPSYLON[/B][/quote]

aaa juz jest staweczka:))myslalam, ze bede pierwsza:)))))

Link to comment
Share on other sites

Ja to zaluje ze nie spalam w tym hotelu slynnym juz na pol wystawki:evil_lol: :evil_lol: gdzie jakas persona wrecz non grata:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak sie wsciekla na sniadaniu, ze kawa rzucala po calej restauracji:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: oj zaluje zaluje no

Link to comment
Share on other sites

Iza OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PEPSI była bezkonkurencyjna !!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Hmmm piekna przedstawicielka rasy !!!! Pozazdrościć !!!!!:loveu::loveu::loveu:
Miło jest oglądać piękne sędziowanie !!!!!
Wystawa augustowska była bardzo sympatyczna. Smaczne sniadanko i poranna kawka w hotelu relaksują człowieka a jak poźniej można oglądać na ringu tak piekne psy jak Pepsi Cola Ypsylon to juz pełnia szczęścia !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Ja to zaluje ze nie spalam w tym hotelu slynnym juz na pol wystawki:evil_lol: :evil_lol: gdzie jakas persona wrecz non grata:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak sie wsciekla na sniadaniu, ze kawa rzucala po calej restauracji:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: oj zaluje zaluje no[/quote]

ooo cholercia biedny hotel . Pewnie jest już na[SIZE=4] [B]czarnej liście[/B][/SIZE] hotelarskiej w Szwecji !!!!!!!!! I znowu rozmowa z mecenasem w biurze odbyta :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: :evil_lol: nio dlatego napisalam [B]black list[/B]:))))))bo to po angielsku:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
ja to bym hotel podala do trybunalu stanu normalnie albo do Strasburga nawet:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']na bilbordach zamiast pobitej kobiety i hasła "bo zupa była za słona" od wczoraj mogą być pobici kelnerzy "bo kawa była za zimna" :D[/quote]
buhahahahhahahahahahahahha
Dzidtka jestes THE BEST normalnie!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']na bilbordach zamiast pobitej kobiety i hasła "bo zupa była za słona" od wczoraj mogą być pobici kelnerzy "bo kawa była za zimna" :D[/quote]

Dzidtka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']wystawa w Augustrowie, 02.07.2006.
sędzia: Katarzyna Boryczko.
pies - klasa młodzieży
V1, Zwyc. Młodzieży [B]BUMBALA BAHATI LOANGO[/B]
pies - klasa championów
V1, CWC, NPwR [B]FARAOLAND VICTORY & FREEDOM[/B]
suka - klasa szczeniąt
WO1 [B]JASIRI SUKARI RE-BAR MCENTIRE[/B]
suka - klasa pośrednia
BDB [B]PAKANYA LIWANG[/B]
suka - klasa championów
V1, CWC, BOB [B]PEPSI COLA YPSYLON[/B][/quote]

[COLOR=dimgray]Iza ! Jeszcze raz gratulacje ![/COLOR]
[COLOR=dimgray]Porównanie o rasę było piękne. Sama wiesz![/COLOR]
[COLOR=dimgray]Pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=dimgray]Grażyna[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Iza ! Jeszcze raz gratulacje ![/COLOR]
[COLOR=dimgray]Porównanie o rasę było piękne. Sama wiesz![/COLOR]
[COLOR=dimgray]Pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=dimgray]Grażyna[/COLOR][/quote]
nio Pepsi byla piekna to bez 2 zdan!!!!!takiej suki to tylko pozazdroscic!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']wystawa w Augustrowie, 02.07.2006.
sędzia: Katarzyna Boryczko.
pies - klasa młodzieży
V1, Zwyc. Młodzieży [B]BUMBALA BAHATI LOANGO[/B]
pies - klasa championów
V1, CWC, NPwR [B]FARAOLAND VICTORY & FREEDOM[/B]
suka - klasa szczeniąt
WO1 [B]JASIRI SUKARI RE-BAR MCENTIRE[/B]
suka - klasa pośrednia
BDB [B]PAKANYA LIWANG[/B]
suka - klasa championów
[SIZE=6] V1, CWC, BOB [B]PEPSI COLA YPSYLON[/B][/SIZE][/quote]


:multi::multi::multi::multi::multi::multi: BRAVO:multi::multi::multi::multi::multi::multi:GRATULUJE:multi::multi::multi:

z reszta nie dziwota YPSYLON mial zawsze piekne basenji :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

[SIZE=5][COLOR=Red]:multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanio']ooo cholercia biedny hotel . Pewnie jest już na[SIZE=4] [B]czarnej liście[/B][/SIZE] hotelarskiej w Szwecji !!!!!!!!! I znowu rozmowa z mecenasem w biurze odbyta :lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/quote]
Hmmm, teraz to już nie mam watpliwości, o kim piszecie...
[B]Ypsylon[/B] - gratki dla Twoich babasków.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']

PS. moj pies kocha chleb, gdyby mial wybierac pomiedzy chlebem a miesem to wydaje mi sie, ze wybralby chleb:p dlatego tak miłosiernie patrzył na twoja kanapeczke:lol:[/quote]

A to ja myślałam, że jemu tak szyneczka pachnie, a on w chleb się tak wpatrywał ;) Z moją papugą by się dogadał, to samo im smakuje ;)

[B]Ypsylon[/B] gratulacje dla Pepsi!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...