Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W dniu 2.7.2006 r. odbyla sie wystawa specjalistyczna w Luksemburgu. Zaproszeni zostali sędziowie Evgenij Kupliauskas/RU, Per Lundstroem, Espen Engh. Basenji sedziował p. Evgenij Kupliauskas.
zgłoszonych zostało 280 psów, z czego 24 basenji!

Oto stawka i wyniki:
PSY
kl. puppy
Mutabaruga.s GREGORY ISSACS - obiecujacy 3
[B]JAZZY BOY Asiaczek - wybitnie obiecujący 1, [/B]
Abotere's KHAMAU - wybitnie obiecujący 2.

kl. ch
[B]Abotere's ADUNBI - ex2, r.CAC[/B]
Abotere's ZHARIF - ex1, CAC

kl. p
Abuluka's DITAMBA - bdb
Abotere's EKUNDU - ex1, CAC
VERTIGO Of Swala Pala - bdb

kl. o
Abuluka's CABEDI - wx2, r.CAC
Abuuka's DISANKA - bdb
[B]Abotere's WAHZIRI - ex1, CAC, NPwR (zakończył Championat Luksemburga!)[/B]


[B]SUKI[/B]
KL. SZCZ
Mutabaruga's FEEL THE RIDDIM - obiecujaca3
Mutabaruga's GET UP STAND UP - wybitnie obiecująca 2
[B]JELLY JOSHREEN Asiaczek - wybitnie obiecująca1, BIS PUPPY 4[/B]

kl. ch
Abotere's BADIRI - ex3
[B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - EX1, CAC, BOB, BIS2 (zaczęty Championat Luksemburga)[/B]
Abotere's Ijaba -ex4
Jasiri-Sukari VERMILLIONA - ex2, r.cac

kl. h
Worsworth Image of Gossip - ex2
Abotere's ZHENGA - ex1

kl. p
Visakoivun Peksater -ex1, CAC

kl. o
Abuluka's CASHIDI - ex2
Uouna Of Swala Pala - ex1

kl. w
Ejengri's ASCHANTI - abs.

Asiaczku bravo - gratulacje

Link to comment
Share on other sites

[LIST=1]
[*][quote name='Basenji']A gdzie w Luxemburgu to się odbywało?[/LIST]Fajna ta mieścinka choć pieruńsko droga.
Asiaczek gratulacje.
I że też tobie chce się tyle jechać...........................
Podziwiam.
zdrówwko[/quote]
W m-ści Weiswampach.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B][SIZE=3]Joanna,Iza i Grazyna i dlja drugie baski duzo GRATULACJE - BRAWO!:multi::multi::multi:
:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
[/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][quote name='karenina']Ypsylon, gratulacje i głaski dla mojej ulubienicy Pepsulki !![/quote][/COLOR]
[COLOR=black]dziękuję:) Twoja ulubienica wygłaskana i wycałowana:)))[/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[COLOR=black][quote name='orsini'][B]wczoraj była wystawa w Augustowie i chcialam pogratulowac Izie, bo jej sunia Basenji Pepsi wygrala BEST OF BREED!!!!zreszta w pelni zasluzenie, sunia przepiekna wrecz!!!!!Widac , ze hodowca starannie dobiera skojarzenia , bo ma efekty i to REWELACYJNE!!!Szczeniatko tez cudne i tez wygrało i na konkurencjach finalowych sie wspaniale pokazalo!!![/B] [/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[B][COLOR=red]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B][COLOR=black][/quote][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ogromnie dziękuję za gratulacje Krystyno;) będę może trochę zaślepiona i zarozumiała w tej chwili, ale Pepsi to Pepsi…[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman]))) nie siedzisz w baskach tak długo to tylko Cię uświadomię, że ta nasza kochana Pepsiulka to jak dla mnie wybitny egzemplarz, zarówno z wyglądu jak i z charakteru[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] Jej najważniejsze tytuły to: INTCH, Ch. Młodzieży PL, Ch. PL, Młodz. Zwyc. Europy 2000, Zwyc. Klubu 2001 + BIS1; Zwyc. Klubu 2002 + BIS3; Zwyc. Klubu 2003 + BIS2; Zwyc. Klubu 2005 + BIS1, a w 2006 Zwyc. Klubu została jej córką udowadniając również dużą wartość hodowlaną… Dodatkowo Pepsiunia wygrała wielokrotnie BOG (nie tylko w Polsce) i BIS, jest też 2 x Zwyc. Polski…… to tylko najważniejsze jej tytuły, jest ich duuużo więcej[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tym bardziej cieszy mnie, że doceniłaś jej urodę, a przecież Pepsi ma już 6,5 roku… ZAWSZE staram się starannie dobierać skojarzenia…..[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A szczeniątko (Rybka) ma jeszcze wszystko przed sobą;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Dzidtka [/B]– bardzo dziękuję za gratulacje i miłe słowa…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Wanio[/B] – ogromne dzięki… zawstydzasz mnie normalnie!!!!;)[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Gmk[/B] – dziękuję[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] tak, porównanie było pięknie się pokazały[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] a Wasz maluch, który tak się podobał to w końcu mój wnuczek!!! ;) widzę przed nim świetlaną przyszłość…[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Angel [/B]– (pozwól, że wyjątkowo skrócę Twój Nick) Tobie również dziękuję za miłe słowa i tak duże „owacje”… ZAWSZE staram się mieć dobre basenji (charty również) i niektóre hodowle zaczynały od Ypsylonów…[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Asiaczku, Alanowak, kate_m, Agabass, Hanacek[/B] – dziękuję ślicznie[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][B][I]Asiaczek – OGROMNIASTE gratulacje za Luxemburg i całuski dla psiaków!!!!!!!![/I][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam w podziękowaniach[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ogromnie dziękuję za gratulacje Krystyno;) będę może trochę zaślepiona i zarozumiała w tej chwili, ale Pepsi to Pepsi…[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman]))) nie siedzisz w baskach tak długo to tylko Cię uświadomię, że ta nasza kochana Pepsiulka to jak dla mnie wybitny egzemplarz, zarówno z wyglądu jak i z charakteru[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] Jej najważniejsze tytuły to: INTCH, Ch. Młodzieży PL, Ch. PL, Młodz. Zwyc. Europy 2000, Zwyc. Klubu 2001 + BIS1; Zwyc. Klubu 2002 + BIS3; Zwyc. Klubu 2003 + BIS2; Zwyc. Klubu 2005 + BIS1, a w 2006 Zwyc. Klubu została jej córką udowadniając również dużą wartość hodowlaną… Dodatkowo Pepsiunia wygrała wielokrotnie BOG (nie tylko w Polsce) i BIS, jest też 2 x Zwyc. Polski…… to tylko najważniejsze jej tytuły, jest ich duuużo więcej[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tym bardziej cieszy mnie, że doceniłaś jej urodę, a przecież Pepsi ma już 6,5 roku… ZAWSZE staram się starannie dobierać skojarzenia…..[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A szczeniątko (Rybka) ma jeszcze wszystko przed sobą;)[/SIZE][/FONT][/quote]
WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
no to zdaje sie mam dobry gust!!!!:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5][COLOR=red]Asiaczku Tobie tez GRATULUJE!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
Super dziweczyny, ze macie TAKIE sukcesy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZOK normalnie!!!!!
[COLOR=red]ja Wam zazdroszcze takich psow!!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Super dziweczyny, ze macie TAKIE sukcesy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZOK normalnie!!!!!
[COLOR=red]ja Wam zazdroszcze takich psow!!!!![/COLOR][/quote]
nie zazdrość orsini, to jedno z najgorszych uczuć, paskudne...
z tego co słyszałam to nie możesz narzekać na osiągnięcia swoich psiaków :) więc nie marudź kobieto!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']nio niby tak!ale to i tak nie zmienia faktu , ze macie sliczne psiaki!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
cieszę się, że tak uważasz:) w swoim imieniu dziękuję za komplement dla psiaków, staramy się...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']Iza, Asiaczek OGRMNE GRATKI :multi: :multi: :multi: :multi: .

Aaaa wlasnie Iza (PIJ***** :evil_lol: ) przypomnialo mi sie, ze na warszawskiej robilam Ci foty na BISie z baskiem, hmmmmmm tylko co ja z nimi zrobilam:hmmmm: .[/quote]
dziękuję za gratulacje:)
Ola (PIJ..... hehe), to poszukaj koniecznie tych fotek bo za takie pamiątki to wiesz, że zawsze jestem ogromnie wdzięczna!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']Ola (PIJ..... hehe), to poszukaj koniecznie tych fotek bo za takie pamiątki to wiesz, że zawsze jestem ogromnie wdzięczna!:)[/quote]
No wlasnie szukam i szukam i znalezc nie moge :placz: , cholerka chyba ze zostaly w innym kompie, tam chyba musze szukac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']No wlasnie szukam i szukam i znalezc nie moge :placz: , cholerka chyba ze zostaly w innym kompie, tam chyba musze szukac.[/quote]
to poszukaj kobietko, odwdzięczę się na jakimś wspólnym wypadzie zagranicznym :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']na bilbordach zamiast pobitej kobiety i hasła "bo zupa była za słona" od wczoraj mogą być pobici kelnerzy "bo kawa była za zimna" :D[/quote]
albo "bo kawa byla zbyt pozno"
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...