Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

Na Międzynarodowej wystawie we Władywostoku [B]BIS[/B] wygrał :
[B]Basja, [/B]czyli [B]ETUAL NUAR BEST FAUN[/B] rudo biały basenji z Moskwy, mieszkajacy właśnie we Władywostoku

[IMG]http://republika.pl/basenjifamily/images/basjabis1.jpg[/IMG]

Na zdjęciu z właścicielką Mariną Taranovą
W konkurencji było 7 basenji w tym dwa z które przyjechały z Moskwy z Jasonową, jej Gabi wygrała Młodziez a Vinni- niestety był zbyt zmęczony kilkukogodzinną podróżą samolotem... Ponadto Basja jest świetnie poruszającym się basenji!
Ale w Parach im się udało wygrac BIS

Nasza [B]BAOLA KURUKA Loango[/B] (czarno-biała) w baby uzyskała ocenę wybitnie obiecujacą i była w pierwszej szóstce baby, ale niestety zgarbiła się i nie chciała stac w finale...takie są czasem początki....

Stawkę całą podam jak tylko dostanę pełną informację.
Sędziowali Słoweniec i BIS Niemka
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Zaczął się nowy sezon wystawowy - 2006 r.
Zatem do dzieła:

[B]GŁOGÓW, 21/22.01.2006 - CAC[/B]
[B]sędzia: Paweł SZEMRAJ/PL[/B]

[B]PSY[/B]
[B]kl. mł.[/B]
[B]DOUBLE VINNY Dream of Africa - Zwyc. Młodzieży, Najlepszy Junior (zakończony Młodzieżowy Championat Polski)[/B]
[B]kl. otwarta[/B]
[B]Abotere's ADUNBI - CWC, NPwR, BOB, BOG, BIS 6 (na tej wystawie było 6 premiowanych miejsc na BIS-ie).[/B]

[B]SUKI[/B]
[B]kl. mł.[/B]
[B]I'M EVERYBODYS' DARLING Asiaczek - Zwyc. Młodzieży (zakończony Młodzieżowy Championat Polski).[/B]

[B]BOG - Karel HORAK[/B]
[B]BIS - Piotr KRÓL[/B]

[B]Gratulacje dla Dablika i Buszi.[/B]
[B]Pzdr.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ala[/B] - dzięki!

Wstawiam zdjęcie ppucharku, jaki Gusio otrzymał za VI miejsce na BIS-ie. Ponieważ po raz pierwszy spotkałam się z tyloma premiowanymi miejscami - zdjęcie dla niedowiarków:
[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/2477/pict0001a2ox.jpg[/IMG]

Pucharek całkiem spory i bardzo ładny!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']o tak...trudno uwierzyc, ze az 6 miejsc bylo;)[/quote]

[COLOR=royalblue]Alu jaki piekny masz banerek ...[/COLOR]
[COLOR=royalblue]Bibi wygląda z każdym dniem piekniej .[/COLOR]
[COLOR=royalblue]A jeśli chodzi o wystawy to są takie - renomowane,gdzie pierwszych 10 miejsc jest punktowanych i nagradzanych, Niestety nie w Polsce...[/COLOR]
[COLOR=royalblue][/COLOR]
[COLOR=royalblue]Pozdrawiam[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Black][COLOR=DarkOrchid]Asiaczku WIELKIE GRATULACJE ODEMNIE[/COLOR]! Spóźnione co prawda, ale szczere jak zawsze!:multi:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Black]Bardzo się cieszę z waszego wspólnego sukcesu! Gusio daje niezłego czadu na BISach! zresztą on zawsze był moim ulubiencem:cool3::cool3::cool3: (tak na marginesie:razz:)
Pozdrawiam;)
[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ja może poza tematem, mam prośbe do wszystkich z ZK Warszawa:cool3:
Ponieważ byłam już u mnie w Związku w Poznaniu, ale tutaj nie maja tej ksiązki...którą pilnie potrzebuje z racji asystentury
"PODSTAWY KYNOLOGII dla kandydatów na asystentów i sędziów kynologicznych" Cz.1 ( i druga jak już jest), autor chyba Andrzej Mania, choc w niej pisze paru sedziów, m.inn Redlicki, Fiszdon, Kurek, Nurzyńska
Czy ktoś mogłby zobaczyc w Warszawie za tą książka? Oczywiście oddam pieniążki! [B][FONT=Comic Sans MS]Proszee;) [/FONT][/B]
[FONT=Arial]Pozdrawiam[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Ja może poza tematem, mam prośbe do wszystkich z ZK Warszawa:cool3:
Ponieważ byłam już u mnie w Związku w Poznaniu, ale tutaj nie maja tej ksiązki...którą pilnie potrzebuje z racji asystentury
"PODSTAWY KYNOLOGII dla kandydatów na asystentów i sędziów kynologicznych" Cz.1 ( i druga jak już jest), autor chyba Andrzej Mania, choc w niej pisze paru sedziów, m.inn Redlicki, Fiszdon, Kurek, Nurzyńska
Czy ktoś mogłby zobaczyc w Warszawie za tą książka? Oczywiście oddam pieniążki! [B][FONT=Comic Sans MS]Proszee;) [/FONT][/B]
[FONT=Arial]Pozdrawiam[/FONT][/quote]

Hejo [B][COLOR=magenta]Savannah[/COLOR][/B], książeczka o której piszesz jest autorstwa Fiszdon i Redlickich, nasz drogi prezes pan Mania ograniczył się do wstępu ;)
ale... jeśli moge coś poradzić - daruj sobie tą książeczke, publikacja fajna alre do asystentury całkiem zbędna!
Ona ma tylko taki mądry tytuł, a jeśli o asystenture chodzi to proponuje raczej skrypt pani Junikiewicz "genetyka" - cienkie cholerstwo a wybitnie poszukiwane i ... kurde niezbędne, bo właśnie pani J. zasiada w szanownej komisji i pyta z tej książeczki.
Ja asystenture mam już za sobą, obyło sie bez wyżej wspomnianych "Podstaw kynologii..." za to polecam "Genetyke" i podobną pozycje p. Fiszdon - to ostatnie dostępne w każdym związku.
Powodzenia na egzaminie - pewnie sie spotkamy bo jade pokibicować :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Hehe;) raczej ja ci nie pomoge, bo z Wa`wy nie jestem... Ale wiem, ze taka ksiazeczka jest do kupienia w ZK w Bytomiu;) Jesli chcesz to moge kupic i przekazac na jakiejs wystawie;)[/quote]
Super by było Ala, a bedziesz teraz na klubówce V w Legionowie?:razz:
Bo jak nie, to chyba bym poprosiła [B]Asiaczka[/B] o kupienie tej książeczki, bo będe na klubówce a to chyba najbliższa wystawa? jak by była to rownież cz.2 bo jesli jest pierwsza to 2 chyba też:lol:?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']Hejo [B][COLOR=magenta]Savannah[/COLOR][/B], książeczka o której piszesz jest autorstwa Fiszdon i Redlickich, nasz drogi prezes pan Mania ograniczył się do wstępu ;)
ale... jeśli moge coś poradzić - daruj sobie tą książeczke, publikacja fajna alre do asystentury całkiem zbędna!
Ona ma tylko taki mądry tytuł, a jeśli o asystenture chodzi to proponuje raczej skrypt pani Junikiewicz "genetyka" - cienkie cholerstwo a wybitnie poszukiwane i ... kurde niezbędne, bo właśnie pani J. zasiada w szanownej komisji i pyta z tej książeczki.
Ja asystenture mam już za sobą, obyło sie bez wyżej wspomnianych "Podstaw kynologii..." za to polecam "Genetyke" i podobną pozycje p. Fiszdon - to ostatnie dostępne w każdym związku.
Powodzenia na egzaminie - pewnie sie spotkamy bo jade pokibicować :p[/quote]
dzięki jambi, tak myślałam że to tylko ma super tytulik:cool3: ale jednak, ja zbieram wszystkie ksiązki, bez wzgledu czy są konieczne:lol: :)
a książki pani Junikiewicz" Genetyka" rownież nie ma u mnie w ZK:roll::-o
a tą ksiązke pani Fiszdon, to jaki ma tytuł? też Genetyka:razz:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']a do kiedy mozna zglaszac na ta klubowke??[/quote]
na Klubówke można zgłaszac do 30 stycznia czyli teoretycznie jeszcze pare dni;) pojechałabys? Bo jak nie to bym poprosiła Asiaczka by zobaczyła u siebie za tymi książkami? Dzięki wielkie za chęci:multi:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']a książki pani Junikiewicz" Genetyka" rownież nie ma u mnie w ZK:roll::-o
a tą ksiązke pani Fiszdon, to jaki ma tytuł? też Genetyka:razz:
Pozdrawiam[/quote]

bo "Genetyka" p. Junikiewicz jest "nie do kupienia" - niedawno zalegała gdzieś w ZG a teraz wiem że wszyscy to sobie jakoś kserują i wiesz co - :razz: w piątek (czyli dziś) na sekcji ma się odbyć wielkie kserowanie, jak sie ładnie uśmiechniesz to postaram się zdobyć jedną kopie dla Ciebie i przekazać Asiaczkowi a Ona już Tobie :cool1: - widzisz jakie to proste :lol:

a książka Fiszdonowej : "Podstawowe zagadnienia z genetyki psa"

i jeszcze na koniec powiem szczerze, zmieniam zdanie, te "Podstawy kynologii" jednak mogą się przydać, przejrzałam tą książeczke - kilka ciekawych info jes, i dużo ryzunków, m.in. postawy, sylwetki, rozpisane wzory umaszczenia, odszczekuje :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...