Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

[quote name='gmk']w NDM nawet sporo...Ale fajnie, nie lubię wystaw gdzie są tylko moje i najczęściej tak nie jest. Inaczej to nie zabawa. A tak to raz wygrasz Ty raz ktoś inny. Wiadomo przecież, że to piękny teatr, gdzie subtelne uczucia odgrywają największą rolę.

Pozdrawiam[/quote]
super :) to widzimy się w NDM :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Alu[/b], dzięki. Przekażę Twoje gratulacje właścicielce Buszi. Ona też się cieszy, bo wystawa w Nowej Rudzie to był podwójny debiut: dla Buszi - pierwsza wystawa w hali, dla właścicielki - sama prezentowała swoją sunię. Ja nie mogłam jej w tym pomóc, bo od wczoraj muszę opiekować się babaskami-bobaskami.:))
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]NOWY DWÓR MAZOWIECKI, 10-11.12.2005 r.[/b]
sędzia: Piotr KRÓL

PSY
kl. mł
DOUBLE VINNY Dream of Africa - Zwyc., Młodzieży, [b]Najlepszy Junior [/b](to już drugi wniosek Dablika do Młodzieżowego Championatu Polski!).

OXYGEN Stellanova - abs.

kl. p
IT'S RAINING MAN Ypsylon - dosk., CWC

kl. o
Abotere's ADUNBI - dosk., CWC, [b]NPwR[/b]
Faraoland VICTORY AND FREEDOM - exc.2

SUKI
kl. mł.
PAKANYA Liwang - [b]Zwyc. Młodzieży[/b].

kl. p
I AM NOT AN ANGEL Ypsylon - dosk., CWC

kl. o
CHATTANOOGA CHOO CHOO Ypsylon - dosk., CWC

kl. ch
PEPSI COLA Ypsylon - dosk., CWC, [b]NSwR, BOG1[/b], [b]BIS3.[/b]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Savannah[/b] - ja jeszcze nie zdążyłam wstawić wyników z NDM , a Ty już składasz gratulacje! Szybka jesteś! I dzięki. :buzi:
Pzdr.[/quote]
Staram się, staram! 8) szkoda że nie mogłam na żywo złożyc gratulacji :-?
Pzdr :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Amsterdam, 2-4.12.2005 r.:[/b]

PSY
*kl. ml.
Abotere's EKUNDU - Best Junior
*kl. ch
Abotere's COBLAH - CAC/CACIB, [b]BOB, Winner Amsterdam 2005[/b]
*kl. o
Abotere's JAMALIH - res. CACIB

SUKI
*kl. o
Abotere's CHUMACH - CAC, R.CACIB

*kl. mł.
Visakoivum Peksater (suka w rękach J.G.) - Best Juniorr.CAC,

*kl.ch
Abotere's IJABA - CAC, CACIB

Zgłoszonych było 12 basenji.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']a ja pomimo zachowania Pepsi bardzo dziekuje za nia :D gratuluje :wink:[/quote]
Alu, gdyby Pepsi Cię znała na pewno byłoby Ci łatwiej. Ja nawet sama czasem miewam z nią problemy na ringu, jak ma muchy w nosie ;) to suka z charakterkiem i to typowym jeśli o baski chodzi... mimo dużej konkurencji w MP w końcu zajęłyście 2 miejsce! :) brawo Ala!
a swoją drogą, gdybyś przy niej nie klękała tylko nachylała się bądź przykucała to by stała a tak wierciła się, bo po prostu jest nauczona innego stylu wystawiania...

Link to comment
Share on other sites

no tak... faktycznie byloby pewnie inaczej, gdybysmy znaly sie:) i byloby tez pewnie inaczej, gdybym wystawila ja w Pani stylu :) Niestety... jestem nauczona, ze przy malych psach kleczy sie i dlatego tez w ten sposob chcialam ja wystawic :wink: ale oczywiscie nic sie nie stalo, bo przeciez bylam druga :wink: wiec jescze raz dziekuje i gratuluje... w koncu nie czesto zdarza sie, by basenji wygral grupe i doszedł do ścisłego finału BIS :wink:

Link to comment
Share on other sites

Na Miedzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Szwecji "SWEDISH WINNER`2005"
[B]BIS-2 zajął FARAOLAND VIKING OF VENTURE !!!![/B]

[IMG]http://republika.pl/basenjifamily/images/VikingBIG2.jpg[/IMG]

[B]HODOWLA FARAOLAND[/B] [B]wygrała konkurencję Grupa Hodowlana Basenji [/B]i wśród 69 dopuszczonych do [B]BIS zajęła 4 miejsce !!!![/B]
To się nazywa wystawa!!!!

[IMG]http://republika.pl/basenjifamily/images/faraolandbis.jpg[/IMG]


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam...
Na wystawie [B]Viking[/B] zakończył [B]Championat Szwecji[/B]

Mama Vikinga i naszego Vicka [B]Faraoland LUCIA OUT OF AFRICA[/B] zoatała [B]Najlepszym Weteranem Basenji`2005.[/B]

W konkurencji brało udział 29 basenji ale całą stawkę podam najszybciej jak będę mogła

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Kijowie
18.12.2005.
[B]Zwycięstwo Młodzieży, BOB i BIS-3 wygrał BERIK[/B] to znaczy basenji pochodzący z Moskwy mieszkający na Ukrainie [B]Marlen Brao ZIDAN !!!![/B]

[IMG]http://republika.pl/basenjifamily/images/berikbis.jpg[/IMG]

Niestety nie mam jeszcze zdjęc z wystawy.
Sędziowała Lisbeth Mach ze Szwajcarii

[B]BUNDA LA NOTI Loango[/B] -najlepsze szczenię w rasie z przepięknym opisem i oceną Wybitnie Obiecujaca x 2 !!!! (????)
To niespotykane ale mała oczarowała Panią Mach

Na wystawie były tylko 2 basenji !!!

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...