Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

[quote name='hanacek']:lol: Sedzia v Trencine- byla G.Ridarcikova SK :roll:
sedzia Olomouc byl Jančík
I ci viete,ze 1.výstava NVP Olomouc vygrala mlada suka basenji i uziskala BOB,BIG,BOD i BIS i vygrala za oba dni!!!!:multi::multi::multi:
Fedora z Ticha Bantu[/quote]

[SIZE=3][COLOR=blue][B]Miluse, ogromne gratulacje dla Eliah od Iriny i ode mnie![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=3][COLOR=blue][B]Grazyna[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Blue]A ja spóźnione ale jak zawsze szczere gratulacje dla Ali[/COLOR][/FONT][/B]:multi::cool3:
[FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=Blue]Życze samych dalszych sukcesów! I do zobaczenia już niedługo:cool3:
Pozdrawiam!![/COLOR][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']hehe, thx :kiss: zobacz swoja ksiege gosci Savannah i pomysl nad tym:P:P:P[/quote]
Ala sprawilas mi wielka radosc swoim wpisem:multi: Dzięki :*
I oczywiście jesli chodzi o propozycje Twoją, ja się zgadzam - zresztą Dżeki również:cool3: Nie powinnas miec z nim problemów zwłaszcza że był już wystawiany na JH ;) przez dziewczynke w grupie młodszej, i było super:multi: Małpiszon wogóle się nie skapnął że ktoś inny go trzyma za ringówke:angryy::evil_lol::lol:
Teraz jeszcze tylko trzeba się umówic gdzie:cool3:
Pozdrawiam!!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue][B]Krajowa Wystawa Psów Rasowych Bydgoszcz 11.02.2005.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue]Sędzina : Urbanowska – Polska[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=blue]
[/COLOR]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue]Klasa szczeniąt :[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue]psy: [B]BUMBALA BAHATI Loango [/B](czarno-biały)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue]suki : [B]ART OF NOICE Loango [/B](czarno-biała)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=blue]
[/COLOR]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue]Oba jak na szczeniaczki przystało obiecujace przy czym [COLOR=red]BALI [/COLOR]nieznacznie wyprzedził ARTI i zajął drugie miejsce w BIS-ie PYPPY[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=blue]
[/COLOR]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue]Klasa Młodzieży :[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue]psy : [B]GEORG GLAMUR Hanacek[/B] (czarno-biały): Zw. Mł. Najlepszy Junior w Rasie[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue]suki : [B]PAKANYA Liwang[/B] (czarno-biała) : Zw. Mł.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=blue]
[/COLOR]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue]Klasa Championów :[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue]suki : [B]Marlen-Brao AMAZONKA[/B] (rudo-biała) . Zwycięstwo Rasy[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=blue]
[/COLOR]
[COLOR=blue]
[/COLOR]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue]W konursie JH [B]Joasia Wietrzykowska[/B] wystawiała Amazonkę i zajęła 4 miejsce w starszej grupie wiekowej. Gratulacje !!! Joasia miała bardzo trudny orzech do zgryzienia i poradziła sobie doskonale.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=blue]
[/COLOR]
[COLOR=blue]
[/COLOR]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue]Pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue]Grażyna[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Dzięki![/COLOR]
[COLOR=blue]...Skoro doszły do BIS-A to chyba oczywiste!!! :lol:[/COLOR]
[COLOR=blue]Ale jak zwykle wkradla się nieścisłosc....[/COLOR]
[COLOR=blue]Mam nadzieję że teraz jest juz wszystko wiadomo!!![/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]Pozdrawiam Serdecznie[/COLOR]
[COLOR=blue]Grazyna[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Mogę jeszcze dodac że u tej samej sędziny w finale Grupy V Amazonka otarła się o pudło ...była w pierwszej piatce finalistów.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]A maluchy podobno mimo że była to ich pierwsza wystawa radziły sobie nieźle, Wystawiajacy byli doskonali .... Trochę na ringu honorowym przeszkadzały psom głośniki ale to jak zwykle na wystawach w halach....[/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]Pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]Grażyna[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za wyjaśnienie, chciałam tylko się upewnić, poza tym różni ludzie mogą czytać forum, nawet ci co niekoniecznie znają regulamin nagradzania psów na wystawach, dlatego lepiej pisać wyraźnie oceny:)
Bibi to w końcu mój "wnuczek", więc tym bardziej się cieszynmy razem z Wami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']
Bibi to w końcu mój "wnuczek", więc tym bardziej się cieszynmy razem z Wami...[/quote]

Bibi tez Twoj, ale to był BALI:P:P:P:P:P:P:P Ale to taki malenki szczególik;)


gmk- już wysłalam gratulacje, ale tu na forum tez bardzo, bardzo chialam ogromnie pogratulowac tego II miejsca:) Czekam z niecierpliwoscia na fotki bracika mojego Bibcia.


Asiu- wielkie gratulacje, juz ci je skladalam ale....:P:P:P na forum publicznym nie zaszkodzi;)


PS.oczywiscie wszystkim innym równiez serdecznie gratuluje, Pakus, to juz chyba jest Ml.Championka, co??;> Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']dziękuję za wyjaśnienie, chciałam tylko się upewnić, poza tym różni ludzie mogą czytać forum, nawet ci co niekoniecznie znają regulamin nagradzania psów na wystawach, dlatego lepiej pisać wyraźnie oceny:)
Bibi to w końcu mój "wnuczek", więc tym bardziej się cieszynmy razem z Wami...[/quote]

Jasne .
masz racje.

Pozdrawiam Grażyna

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz dziękuję. Asiu Gratuluję,
Alu dzięki. Miluse Gratuluję Tobie !!! Basenji ! Amazonce się udało !
oto pierwsze zdjęcie :
[IMG]http://republika.pl/basenjifamily/images/balidgm.jpg[/IMG]


Dostałam je od Asi - dziękuję!

Alu co do Paki ...to jeszcze nie ta sama sędzini w Poznaniu dała jej ocenę bardzo dobrą ... Teraz Paka była DOSKONAŁA !!!
Cóż tak to jest z wystawami, sędziami, nami i tym całym zamieszaniem....

Pozdrawiam
Grażyna

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...