Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jambi']bo "Genetyka" p. Junikiewicz jest "nie do kupienia" - niedawno zalegała gdzieś w ZG a teraz wiem że wszyscy to sobie jakoś kserują :p[/quote]
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83314028"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83314028[/URL]

Czy o tej książce myślicie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']bo "Genetyka" p. Junikiewicz jest "nie do kupienia" - niedawno zalegała gdzieś w ZG a teraz wiem że wszyscy to sobie jakoś kserują i wiesz co - :razz: w piątek (czyli dziś) na sekcji ma się odbyć wielkie kserowanie, jak sie ładnie uśmiechniesz to postaram się zdobyć jedną kopie dla Ciebie i przekazać Asiaczkowi a Ona już Tobie :cool1: - widzisz jakie to proste :lol:

a książka Fiszdonowej : "Podstawowe zagadnienia z genetyki psa"

i jeszcze na koniec powiem szczerze, zmieniam zdanie, te "Podstawy kynologii" jednak mogą się przydać, przejrzałam tą książeczke - kilka ciekawych info jes, i dużo ryzunków, m.in. postawy, sylwetki, rozpisane wzory umaszczenia, odszczekuje :p[/quote]

[B][FONT=Century Gothic]To ja się BARDZ0 ładnie uśmiecham!!!!:razz: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :multi: :multi: [/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic]Już nie wiem jakie buźki dac:cool3: :D:D[/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic]Bede bardzoooooooo wdzięczna:multi: (oczywiście napisz ile za ksero jestem winna;) )[/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic]Czekam na wieści, czy udało się kserowanie;)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Wielkie dziękiii !!!![/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Pzdr.[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak AiMiN, to jest ta książeczk - aż dziw bierze że jest na allegro :crazyeye: , ale cóż, czego tam nie ma :shake:
Savannah, tak ładnie sie uśmiechasz a ja melduje że książeczka jest :p
w najbliższym czasie przekaże Asiaczkowi a Ona już Tobie oki?
no to pozdrowionka od klanu czarnych! :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']Tak AiMiN, to jest ta książeczk - aż dziw bierze że jest na allegro :crazyeye: , ale cóż, czego tam nie ma :shake:
Savannah, tak ładnie sie uśmiechasz a ja melduje że książeczka jest :p
w najbliższym czasie przekaże Asiaczkowi a Ona już Tobie oki?
no to pozdrowionka od klanu czarnych! :cool1:[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=Red]jambi[/COLOR], jesteś kochana!!!!! dziękuje!![/B][/FONT]:smilecol::Cool!::buzi::bigcool::klacz::angel:
jeszcze raz dzięki !Pozdrawiam!!:multi:;)
Teraz tylko czekam na decyzje Ali czy jedzie na klubówke:cool3:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Decyzja podjeta...:-( na klubowke nie jedziemy, troche daleko:-( a bedziesz Savannah w rzeszowie???[/quote]
[FONT=Comic Sans MS]oj to szkoda Ala, ale i tak dzięki za chęci, ja do Rzeszowa raczej nie pojade, z tego samoego powodu co ty na klubówke - za daleko z Poznania:placz: w takim razie [COLOR=Red][B]Asiaczku[/B][/COLOR], jak masz czas to prosze zobacz za ta książką u siebie w związku, oczywiście pieniążki zwróce, zobaczymy sie na klubówce:cool3:
A klubówka to będzie nie tylko okazja do spotkania, ale [COLOR=DarkOrchid]też do świętowania[/COLOR]:cool3::cool3: Bo wtedy będe miec urodziny,więc szykowac się na coś "rozgrzewającego":razz:
Pozdrawiam;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Savannah[/B] - napisz mi, proszę, jeszcze raz o jaką książkę mam się pytać w O/W-wa. Nie chce mi się przewijaę do tyłu postów. Sorki.

[B]Jambi,[/B] a może Ty byś przyjechała do nas naKlubówkę, co? To nie tak daleko, bo NDM. Pomyśl. Fajnie byłoby Cie spotkać.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Savannah[/B] - napisz mi, proszę, jeszcze raz o jaką książkę mam się pytać w O/W-wa. Nie chce mi się przewijaę do tyłu postów. Sorki.[/quote]
Oczywiście już pisze;) "PODSTAWY KYNOLOGII" dla kandydatów na asystentów i sędziów kynologicznych, cz. 1 (oraz 2 jak jest już)
[quote name='Asiaczek']
[B]Jambi,[/B] a może Ty byś przyjechała do nas naKlubówkę, co? To nie tak daleko, bo NDM. Pomyśl. Fajnie byłoby Cie spotkać.
Pzdr.[/quote]
Jestem całkowicie za!:multi: Na coś rozgrzewającego wpadnij, będe "serwowac":cool3:
Pozdrawiam:razz:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przepraszam bardzo ale czy Wy mówicie o klubówce szpiców która ma być w Legionowie 19 lutego??

.. bo jeśli tak, to ja nie wiem czy wiecie ale egzamin asystencki jest 18 lutego...
to kiedy ma nastąpic uroczyste przekazanie książek i książeczek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']Dziewczyny, przepraszam bardzo ale czy Wy mówicie o klubówce szpiców która ma być w Legionowie 19 lutego??

.. bo jeśli tak, to ja nie wiem czy wiecie ale egzamin asystencki jest 18 lutego...
to kiedy ma nastąpic uroczyste przekazanie książek i książeczek?[/quote]
hmm nawet nie wiedziałam :) na szczęscie jambi, ja dopiero zaczynam asystenture, jeszcze jej nie zdaje:razz:
Czyli możemy liczyc że się pojawisz 19 w NDM na klubówce?:cool3: czy raczej nie:-(
Pzdr;) i jeszcze raz dzięki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Tak, [B]Jambi[/B], myślimy o Klubówce V grupy (19.02.2006 r.). Bierz aparat i przyjeżdżaj a na pewno nie będziesz się nudzić... Savannah - zapewnia picie, ja - deser, gorzej z obiadem, ale chyba damy radę pokonac głód kanapkami...?
Pzdr.[/quote]
zgadza się:razz:

Link to comment
Share on other sites

Savannah- jesli Asiaczek jeszcze nei zaczela pytac o ksiazeczke to jednak mysle, ze ja moglabym Ci pomoc, bo moje plany sie zmienily i do NDM jade na klubowke;) Wiec napisz szybciutko, bo np. jutro bym juz ja dla Ciebie kupila, zeby nikt inny jej nie zwinal;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Savannah- jesli Asiaczek jeszcze nei zaczela pytac o ksiazeczke to jednak mysle, ze ja moglabym Ci pomoc, bo moje plany sie zmienily i do NDM jade na klubowke;) Wiec napisz szybciutko, bo np. jutro bym juz ja dla Ciebie kupila, zeby nikt inny jej nie zwinal;)[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][B]Kochana Alu[/B] super bede bardzo wdzięczna!!!! Asiaczek pewnie jeszcze nie był w związku przez weekend:lol::cool3: Więc bardzo proszę, kup dla mnie książeczke:loveu::multi:pieniążki oddam oczywiście, w NDM, Super cieszę się że jedziesz:multi: Załapiesz się na napój rozgrzewający:razz:-ja z okazji urodzin serwuje:evil_lol:
A mam jeszcze prośbe, zobacz czy nie ma już cz.2 tej ksiązki - bo jak jest cz.1 to może już jest cz.2:multi:
I już baaaaardzo dziękuje, Alu. Napisz jutro czy byłas u siebie w ZK:multi:
Pozdrawiam i bardzo dziękuje[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Hehe, nmzc:diabloti: Nawet jeśli dzisiaj do ZK nie pojade to zadzwonie tam do znajomej i ona odlozy:evil_lol: a co jesli bedzie juz 2 czesc??? tez Ci wziac???:cool3: :cool3: :cool3: hmm...rozgrzewajace, taaaa??? MOże zle mysle, ale jak dla mnie to szykuje sie jakies alko, taaaaaaaaa??:diabloti: Jesli tak to raczej wam nie potowarzysze, bo z rodzicami jade, a ja narazie jeszcez nie mam za duzo lat... Ale...jesli to bedzie szampan....:roll: :P:P:P No chyba, ze bedziesz chciala to moi starsi sie z Toba napija....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Hehe, nmzc:diabloti: Nawet jeśli dzisiaj do ZK nie pojade to zadzwonie tam do znajomej i ona odlozy:evil_lol: a co jesli bedzie juz 2 czesc??? tez Ci wziac???:cool3: :cool3: :cool3: hmm...rozgrzewajace, taaaa??? MOże zle mysle, ale jak dla mnie to szykuje sie jakies alko, taaaaaaaaa??:diabloti: Jesli tak to raczej wam nie potowarzysze, bo z rodzicami jade, a ja narazie jeszcez nie mam za duzo lat... Ale...jesli to bedzie szampan....:roll: :P:P:P No chyba, ze bedziesz chciala to moi starsi sie z Toba napija....:cool1:[/quote]

Cieszę się Alu że zapadła taka decyzja i spotkamy się na klubowej.
Co do alkoholu na wystawach to wątpię żeby tak doświadczona osoba jak Savannach mogła zaproponowac na wystawie coś więcej niż szampana i to raczej po sukcesach ringowych,,,
Ty swojego jeszcze zdążysz się napic
W takich sytuacjach najważniesza jest trzeźwośc umysłu i cel do którego dążysz, a że taki masz to wszyscy wiedzą i widzą.
Pozdrawiam serdecznie

Grażyna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Hehe, nmzc:diabloti: Nawet jeśli dzisiaj do ZK nie pojade to zadzwonie tam do znajomej i ona odlozy:evil_lol: a co jesli bedzie juz 2 czesc??? tez Ci wziac???:cool3: :cool3: :cool3: hmm...rozgrzewajace, taaaa??? MOże zle mysle, ale jak dla mnie to szykuje sie jakies alko, taaaaaaaaa??:diabloti: Jesli tak to raczej wam nie potowarzysze, bo z rodzicami jade, a ja narazie jeszcez nie mam za duzo lat... Ale...jesli to bedzie szampan....:roll: :P:P:P No chyba, ze bedziesz chciala to moi starsi sie z Toba napija....:cool1:[/quote]
Tak Alu jak będzie cz.2 już to równiez poprosze:multi:
Hmm jeśli chodzi o napoje "rozgrzewające" to dokładnie tak jak napisała gmk [quote name='gmk']co do alkoholu na wystawach to wątpie, żeby tak doświadczona osoba jak Savannah mogła zaproponowac na wystawie coś więcej niż szampana i to raczej po sukcesach ringowych [/quote] więc mała lampka szampana, napewno będzie. No i tort:cool3: na to się chyba skusisz:cool3:
gmk, ty rozumiem że też oczywiście bedziesz, masz blisko;) będzie mi miło Cię poznac;) i oczywiście zapraszam na szampana:razz:
Ala napisz jak Ci poszło, czy dzwoniłas do znajomej i się czegoś dowiedziałas:cool3:
Pozdrawiam serdecznie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Jade dzisiaj do ZK, dzwonilam kolo 11 do znajomej, powiedziala ona, ze ksiazeczka jesczez jest i kosztuje 26,90 czy jakos tak;) Wiec wezme ja i spotykamy sie w Legionowie na uroczystym p[rzekazaniu ksiazeczki;)[/quote]
Super:cool3: a wiadomo coś o cz,2? czy juz wogole istnieje:lol::razz: Pieniążki zwróce w NDM:cool3: Jeszcze raz [B]wielkie dzięki Alu![/B] :multi::multi:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...