Jump to content
Dogomania

Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT


iwi10

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na pewno ale jest tak dzielna i spokojna że nigdy nawet nie zawarkneła i spokojnie dała sobie wszystko zrobić. Najgorszy jest jej lęk przed światem potrzeba opiekuna który jej pokaże że nie jest tak strasznie i że spacery są fajne. Bo do ludzi jest ufna i lubi głaskanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']A pisałąs do kogoś, kto tu oferuje DT [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=11&region=11"]Mapa Pomocy Dogomaniakow[/URL]

albo z osciennych woj.?[/quote]
Byłam wczoraj tam tylko nie mam pojęcia jak tam się z kontaktować z dt za rejestrowałam się ale jeszcze nie dostałam nic na maila aby aktywować.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Byłam u niej dzisiaj i zrobiła postępy na spacerze poszła już dalej, ale nadal strasznie wylękniona:shake: oj potrzebny domek aby z nią pracować jest pojętna bo strasznie ciągnęła z powrotem ale szybko zrozumiała że jak nie ciągnie to spokojnie dojdziemy do schroniska metoda drzewo tzn. ciągnięcie stop poluzowanie idziemy dalej mała szybko się zorientowała że nie ma powodu ciągnąć:lol:

Link to comment
Share on other sites

Iwonko - widze, ze my tu sobie tak same pogadamy :razz: Może porozsyłaj watek na pw, trzeba widać jeszcze pospamować :eviltong:

Może coś się jeszcze wydarzy!! Trzebaby zrobić więcej ogłoszeń, ja teraz nie mam czasu, ale jak tylko będę miała troszkę, to porobię. Ona jest domowym psiaczkiem?? Czy raczej dom z goródkiem??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='selenicereus']i ja tu bywam... i dopinguję bidulinę. Piękny pies, ale do ogłoszeń niektóre zdjęcia się nie nadają, drastyczne. Ludzie wolą oglądać ładne, tak jakby nie widzenie cierpienia go usuwało. Zamykam oczy i nie ma.[/quote]
To dobrze, ze ktoś tu zaglada :multi:
A moim zdaniem takei zdjecia mogą ruszyć kogoś :roll: Mam nadzieję :-(

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że lepiej dom z ogródkiem ale z możliwością trzymania jej w domku bo jest strasznie delikatna ,ale jeszcze dlatego że jest strasznie wylękniona a ogródek byłby dobrym rozwiązaniem do momentu jakby się nie oswoiła że świat nie jest taki straszny.W takich warunkach można by ją dużo nauczyć a w bloku jest się trochę ograniczonym.
A co do zdjęć to też w ogłoszeniach nie dałam tych drastycznych muszę skombinować więcej zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...