Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka,Tosia znalazla swoj DOM


Anna_33

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zarówno w jednym, jak i drugim domu, stosunek do żywienia, opieki wet, sterylizacji itd. był zgodny z oczekiwaniami. Umowy adopcyjne podpisywane bez zastrzeżeń. Ludzie rozsądni, doświadczeni w kwestii psów.

Rozmowy najpierw telefoniczne, potem odwożę psa do nowego domu. W domu w czasie wizyty - widoczne czułość, ciepło. Każda z wizyt sporo ponad godzinę.

Jak rozpoznać, czy ludziom znowu się nie "odmieni" za parę dni? :shake:

Koty zawsze odwożę, żeby sprawdzić dom czy jest bezpieczny - tak na własne oczy. Ktoś mi kiedyś podpowiedział, że woli jak potencjalny dom ma ochotę osobiście pofatygować się po zwierzaka. I zastanawiam się czy następnym razem w przypadku Tosi nie zastosować tej metody. Jak się komuś będzie chciało przejechać do Otwocka, to może będzie oznaczać to większe zdecydowanie?

Link to comment
Share on other sites

Mgie kochana, już nie trzeba ogłoszeń! Mała zamieszkała w Aninie u bardzo miłych Państwa :multi: Przepraszam, że tak późno piszę, ale nie miałam netu wcale... Ma do dyspozycji duży ogród i - chyba - dużo miłości i cierpliwości. Pojechała w sobotę. Trzymajmy kciukasy za zadomowienie!

Link to comment
Share on other sites

Mnie też życie wciagnęło (głównie praca:cool1:) i sieć tylko z doskoku była.

Mgie, do osoby, która przysłała maila dzwoniłam kilka razy (tylko mogłam nagrać wiadomość w poczcie głosowej), wysłałam maila - i zero odzewu.

Na szczęście dom w Aninie okazał się być strzałem w dziesiątkę. Zawiozłam Tosię w sobotę. Państwo zakochani od pierwszego wejrzenia, uznali ją za prześliczną :crazyeye: - chyba dziewczyna wdziękiem osobistym nadrabia. ;)
Wczoraj dowiozłam jej książeczkę zdrowia i już wiem, że Tosia jest nie tylko śliczna, ale i mądra (o tym to sama wiedziałam :evil_lol:). Przez całą noc wytrzymuje, nie brudzi posłanka, rano wybiega i natychmiast się załatwia w ogródku. Jak na 3-miesięczne dziecko to chyba nieźle (ale ja się nie znam :oops:). U mnie tez bardzo długo wytrzymywała, robiła kupki dopiero po wyjściu na spacer. :multi:

Chyba wreszcie dziewczyna trafiła na swoich ludzi. W końcu do trzech razy sztuka... :lol:

Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...