Jump to content
Dogomania

LESZNO - WYSTAWA CHAMPIONÓW - 27 LUTY 2005


christoph

Recommended Posts

hahahaha to cos mi sie widzi,ze zamiast mojego bisa w sobote w vilniusie to bedziemy opijac nasze porazki:)))
sluchajcie to moze ustalmy CO pijemy,kazdy wezmie,ale zeby sie nam trunki nie pomieszaly bo zazygamy burse :))))))ja jestem za dobrym winkiem, koledzy beda wode chlali:)))co dalej?:)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:roflt: hhahahahhaah ja sobie zeskanowalam i drukuje, a moj TZ wypelnia :oops: 8) w lecznicy zdzieraja 25zeta a psa nawet nie dotkna- ot takie badanie :evil: Zawsze mam lekkiego stresa czy ktos sie nie dopatrzy, ale tam, scenariusz odpowiedni juz mam 8)

A na potwierdzeniach nic nie pisali o zawiadczeniach? O ktorej zaczyna sie ocena? 10.30?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']:roflt: hhahahahhaah ja sobie zeskanowalam i drukuje, a moj TZ wypelnia :oops: 8) w lecznicy zdzieraja 25zeta a psa nawet nie dotkna- ot takie badanie :evil: Zawsze mam lekkiego stresa czy ktos sie nie dopatrzy, ale tam, scenariusz odpowiedni juz mam 8)

A na potwierdzeniach nic nie pisali o zawiadczeniach? O ktorej zaczyna sie ocena? 10.30?[/quote]

A ja mam potwierdzenie bez nr katalogowego. :roll:Adres hodowcy i tam zresztą doszło :roll:
Tylko świadectwo szczepienia p-ko wściekliźnie.
godz. sędziowania[b] BRAK[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PSYLLA'][quote name='annaszustakiewicz']czy wie ktoś coś o katalogu przedwystawowym [/quote]

Ania obawiam się, że w tym roku nie będzie katalogu przedwystawowego :( A posokowce ... na pewno będzie Twój i moje dwa i jeszcze GINESS Hazba....[/quote]
a masz może numer startowy, bo ja nawet na kartce potwierdzajacej zgłoszenie nie mam ani numeru ani godziny sędziowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annaszustakiewicz']a masz może numer startowy, bo ja nawet na kartce potwierdzajacej zgłoszenie nie mam ani numeru ani godziny sędziowania.[/quote]

Na potwierdzeniu mam numerki, ale tam pisze, ze to numer zgłoszenia :-? i są trochę dziwne bo pies ma 311 a sunia 310... jak by to były numery startowe to chyba powinny być na odwrót :roll:

Link to comment
Share on other sites

Rozpisałam się strasznie i mi się skasowało. :(
W zeszłym roku wybierali 3/4 psy z każdej grupy. Wybrani losowali numery i potem byli porównywani w parach 1-2, 3-4 itd. Wydaje mi się że losowanie było tylko jedno, na poczatku a dalej łaczyli zwyciezcow z sąsiednich par. I tak do wyłonienia 3 teoretycznie najlepszych (drugi najlepszy mogł przecież odpaść już w pierwszym porównaniu z tym który dostał BIS). W grupach nie ma lokat, każdy pies wybrany w grupach dostaje puchar jako finalista wystawy championów.

Co myślicie o tym, że obsada na finałach jest taka sama jak w zeszłym roku(tj. Śliwka, Muller, Mania)??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...