Jump to content
Dogomania

Forumowiczka w potrzebie.Ona i zwierzaki potrzebuja wsparcia.


Anna_33

Recommended Posts

Moniko i 20 zł to dużo :multi:
Czekam na wiadomość od Garncarza czy jej wyniki są na tyle ok że umawiamy się na zabieg.
Wczoraj spanikowałam jak przeczytałam wyniki morfologi ,ale dziewczyny z miau mówią ze panikuję :oops:
wkleję to sami zobaczycie.
Baja już zaszczepiona ,kanaliki około dupne wyczyszczone ,oj działo się tam działo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

wyniki B.B
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]0641198642CW007[IMAGE]ALAB weterynariaul. Stępińska 22/30, 00-739 Warszawatel: +48 22 349 68 00www.alabweterynaria.plWyniki badań laboratoryjnychLecznica Weterynaryjna, ul. Wilczycka 14, 02-488 Warszawa, tel.22 863 71 26Właściciel: KoniecznaPacjent: Kot Wendy, 2 L.Numer/data zlecenia:13 / 25-04-2012[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Data i godzina rejestracji zlecenia:25-04-2012 14:14:39[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Lekarz zlecający:lek.wet. Barbara Wrona[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Data wykonania badania:25-04-2012[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Hematologia[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Nazwa badaniaWynik badaniaZakres referencyjny[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Morfologia[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Erytrocyty 8,7T/l 6,50 — 10,00[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Hemoglobina 11,5g/dl 8,0 — 15,0[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Hematokryt 36,7% 24,0 — 45,0[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]MCV 42,0fl 39,0 — 55,0[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]MCH 13,2pg 13,0 — 17,0[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]MCHC 31,2g/dl 30,0 — 36,0[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Płytki krwi 302G/l 200 — 600[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#FF4000][FONT=Lucida Grande]Leukocyty[/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Lucida Grande][B]↑[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande] 22,60G/l 5,50 — 19,00�[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Neutrofile % 70,0% 35,0 — 75,0�[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#FF4000][FONT=Lucida Grande]Neutrofile ilościowo[/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Lucida Grande][B]↑[/B] [/FONT][/COLOR][COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]15,82G/l 2,50 — 13,00�[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Limfocyty % 24,0% 20,0 — 55,0�[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Limfocyty ilościowo 5,42G/l 1,50 — 7,00�[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Monocyty % 4,0% 1,0 — 4,0�[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Monocyty ilościowo 0,90G/l 0,00 — 1,00�[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Eozynofile % 2,0%< 12,0�[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Eozynofile ilościowo 0,45G/l 0,00 — 1,50[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Biochemia[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Nazwa badaniaWynik badaniaZakres referencyjny[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]ALT (GPT) 60,0U/l 20,0 — 107,0[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#FF4000][FONT=Lucida Grande]AspAT[/FONT][/COLOR][COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande] (GOT)[/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Lucida Grande][B]↑[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande] 51,2U/l 6,0 — 44,0[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]AP (ALP) 31,9U/l 23,0 — 107,0[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#FFBF00][FONT=Lucida Grande]Kreatynina[/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Lucida Grande][B]↓[/B] [/FONT][/COLOR][COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]0,7mg/dl 1,0 — 1,8[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#FFBF00][FONT=Lucida Grande]Mocznik[/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Lucida Grande][B]↓[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande] 24,8mg/dl 25,0 — 70,0[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#FFBF00][FONT=Lucida Grande]Glukoza[/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Lucida Grande][B]↓[/B] [/FONT][/COLOR][COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]85mg/dl 100 — 130[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#FF4000][FONT=Lucida Grande]Bialko całkowite[/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Lucida Grande][B]↑ [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]8,8g/dl 6,0 — 8,0[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]Albuminy 3,0g/dl 2,7 — 3,9[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#FF4000][FONT=Lucida Grande]Globuliny[/FONT][/COLOR][B]↑ [/B][COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]5,8g/dl 2,8 — 5,5[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]k o n i e c w y n i k ó wWykonaliA - lek.wet. Iwona Badurek[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#4B5C77][FONT=Lucida Grande]te wyniki nie są za specjalne [/FONT][/COLOR][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG]
operacja umówiona na 11 maja godzina 9 .

Link to comment
Share on other sites

Dzięki:loveu: mshume .
oczywiście że bez przesady ,ale ja przecież walnięta jestem:oops:
ale już mi wet wytłumaczył ,po operacji która ma trwać od godziny do półtorej :roll: dostanie jakieś leczenie pod kątem wątroby ,tak powiedziała wetka.

Link to comment
Share on other sites

dzięki Asiaczku :loveu:
moje dziecko wyjeżdża na cały tydzień
szykuje się i szykuje ,a to już jutro.

a ja sobie śpiewam.[B]wyjechali wszyscy nasi podopieczni ,gdy nie ma dzieci to jesteśmy niegrzeczni [/B]:eviltong:
tylko jak ja mogę być niegrzeczna ,sama ?:roll:

Link to comment
Share on other sites

dziecko wyjechało ,ja ostałam sama na oceanie :placz:kto mnie z dworca odbierze ?przez ciemne krzaczory przeprowadzi?
no dobra ,b.duża jestem dziewczynka ale tchórz jeszcze większy :oops: .
Upał okropny ,zero ruchu bo kiepsko się oddycha.
wszystkie futra plackiem leżą.
Powyjeżdżaliście ?

Link to comment
Share on other sites

Dorotko ja wlacze z naszą Gminą po tych wydarzeniach co Ci pisałam . Piszę pisma , szukam pomocy. Nie moze byc tak , ze oni walczą pomiędzy sobą a porogram o walce z bezdomnością zwierząt, który miał byc gotowy do 31marca do dziś mają w d.pie i nie robią nic w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Moniko powodzenia i wiele szczęście ..uda się :thumbs:
Ja przesypiam większość dnia,jestem chora ,zasmarkana zakichana ,kaszlę jak stary gruźlik .

Na szczęście dzieci moje ok :p
Boidupka otwiera się ,gania z kotami ,bawi się..a za pareędni operacja ,boje się jak cholera :oops:

Link to comment
Share on other sites

Miya/Maja przesyła dużo zdrowia dla cioteczki!!

u nas wszystko ok, sezon działkowy rozpoczęty a jutro wybieramy się na wycieczkę psią nad wodę, będą się futra taplać:loveu:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vD6bsWh4Bh8/T55Rp3uHLwI/AAAAAAAALVs/CBwYW4lAItM/s500/DSCF1733_zmie%C5%84%20nazw%C4%99.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hnjECiCTvmI/T55RWirTbbI/AAAAAAAALVU/wQInOmO8tv0/s500/DSCF1754_zmie%C5%84%20nazw%C4%99.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oAkuufAlKP8/T55RIoQlx8I/AAAAAAAALVE/Ty6vlSutrJ8/s500/DSCF1737_zmie%C5%84%20nazw%C4%99.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9NIXOaSCG1c/T55REAN47zI/AAAAAAAALU8/rAWt-1C96tU/s500/DSCF1736_zmie%C5%84%20nazw%C4%99.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kRyFza353hw/T55Q6HlQtTI/AAAAAAAALUs/QO_uaHpXEmQ/s500/DSCF1728_zmie%C5%84%20nazw%C4%99.JPG[/IMG]



dorcia44 daj mi na Pw nr konta, wyśle troszke:oops: kaski

Link to comment
Share on other sites

KOCHANI SZUKAM DOMKU STAŁEGO LUB TYMCZASOWEGO DLA SUŃ NIETOPERZYC ;) MALUTKICH ,DROBNIUTKICH ,CHUDZIUTKICH TAK Z PÓŁTORA KG.
jak by ktoś mógł wspomóc dt w którym już jedna jest czyli mnie :oops:było by miło

koteczka będzie miała operację 11 maja ,strasznie się denerwuje ,ale wiem że przede wszystkim przestanie cierpieć :-(
secred PIRANHA bardzo dziękuję :multi:
malami na operację mam już całą kwotę ,nawet z górką.
Nie wiem natomiast jaki będzie dalszy ciąg leczenia ,mam nadzieje że tylko zakup kropli :roll:bo dr. Garncarz jest bardzo drogi .
Jeszcze sterylka i korekta noska.
chociaż zastanawiam się z tą korektą ,zaczynam się bać:oops:
ta operacja ma przede wszystkim pomóc jej normalnie żyć ,bez bólu .

Link to comment
Share on other sites

:buzi:należy się Tobie,za to,że ją mam:loveu:
Zuzia to moja druga sunia a to małe od Ciebie to Pipi vel Pcioła:lol:

Dwie waletują?:crazyeye: A możesz wstawić zdjęcia? Będę trzymać za nie kciuki.
I jeszcze jedno zdjęcie fruwającej Pszczółki dla Ciebie:loveu:

[IMG]http://www.iv.pl/images/39564783135444985621.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']ZA ZUZIĘ :buzi: zdjęcia fantastyczne ,ten brzusio w górze :loveu:
jak by ktoś szukał podobnej lali to u mnie waletują dwie i szukają najnajnaj domku .
nr. konta już ślę :kiss_2:[/QUOTE]

A te dwie waletujące Walentynki szukają domku razem czy osobno?

[quote name='dorcia44']latająca Pipi :bigcool:fotka fantastyczna :loveu:
oczywiście że Pipi ja jak zwykle zakręcona :oops:
buziole i lecę do pracy .[/QUOTE]
Dziękuję:lol:
Nie dziwię się,że się Tobie mylą imiona ,tyle ich uratowałaś:loveu:
Buziaczki:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']może być razem ,może być osobno ,ale fajne nie ?;) nie chcesz 3 pieska :buzi:[/QUOTE]

No pewno,że fajne:lol: Cudeńka po prostu:loveu:
Ja się na 3 nie mogę zdecydować ,bo mam hamulec w postaci męża:evil_lol:
No i Zuzia nie wiem co by powiedziała na dorosłą.Pszczółkę traktuje do dzisiaj jak własne dziecko,wylizuje ją i we wszystkim ustępuje.
Najkomiczniejszy mam widok,jak mała zrobi siu to pędem leci do Zuzi nadstawić się do wylizania:lol:
Myślałam,że tak będzie tylko w okresie szczenięctwa ale póki co trwa to do dzisiaj:lol:

Link to comment
Share on other sites

witam .
w domu mam cyrk na kółkach ,troszkę nas dużo i małpy dokazują :loveu:
muszę wysterylizować nietoperki przed adopcją i zdążyć przed cieczką .
dziewczynki są bardzo grzeczne ,super zgrały się z resztą ,ładnie załatwiają się na dworzu.
Tylko tulić całować i na rękach nosić :iloveyou:
ale wychodzenie z 8 mikro psami na dwór ,takie są miny sąsiadów :eek2:

Link to comment
Share on other sites

Wendy Biała Boidupka dziś miała operację ,wszystko poszło dobrze 19 zdjęcie szwów.
Operacja miała kosztować około 300 zł wyszło 414 plus mam receptę na leki 500 zł jak nic :shake:
Mam tylko nadzieję że już nie będą ją oczka bolały ,cierpienie się skończyło.
2 cziłki które mam na dt jutro będą zaszczepione.
Dopiero dziesięć dni po szczepieniu będą sterylizowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']Wendy Biała Boidupka dziś miała operację ,wszystko poszło dobrze 19 zdjęcie szwów.
Operacja miała kosztować około 300 zł wyszło 414 plus mam receptę na leki 500 zł jak nic :shake:
Mam tylko nadzieję że już nie będą ją oczka bolały ,cierpienie się skończyło.
2 cziłki które mam na dt jutro będą zaszczepione.
Dopiero dziesięć dni po szczepieniu będą sterylizowane.[/QUOTE]

"Boidupka" fajne imię:lol: To kociak czy piesek?
Ceny okropne.
Cieszę się,że wszystko dobrze:lol:
Dorciu wysłałam Ci pw.

Link to comment
Share on other sites

Boidupka to koteczka exo. ;) widzę że dziś już lepiej ,koteczka je ,pije wodę ,nawet troszkę się bawi .
Kołnierz bardzo przeszkadza ,musi wytrzymać .
Niestety dziewczyny na tymczasie nie mają imion i nie mam pomysłu ,jak zwykle są Niuniami :oops:
mam nadzieje że Niunie mnie dziś na szczepieniu nie zjedzą.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

nie zjadły :loveu: były grzeczne bardzo ,aż nieprawdopodobne ,no może tylko przy cięciu pazurków było inaczej ,ale też się udało obciąć .
Sterylizacja dopiero pod koniec miesiąca ,dwa tyg. od szczepienia no i mi pasuje tylko rano,więc termin późniejszy.
Coś mi się wydaje że starsza niunia dziwnie stawia nóżkę ,tak na iksa :roll: jak biega tego nie widać ,ale jak staje to tak dziwnie .
Kochane są bardzo .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...