Jump to content
Dogomania

Forumowiczka w potrzebie.Ona i zwierzaki potrzebuja wsparcia.


Anna_33

Recommended Posts

Przeczytałam cały wątek. Dorciu44, oby takich ludzi wspomagających zwierzęta w potrzebie było więcej. Życzę Tobie oraz wszystkim odwiedzających wątek dużo zdrowia (bo to najważniejsze), oby ten przyszły rok był lepszy niż poprzedni i mniej zwierząt w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moni12']Asiaczku to tran w płynie tez mozna psiakom po pare kropli dawać ? Kupiłam synowi Mulersa i mowy nie ma, żeby pił. A psiaczkom kończy się właśnie Olekardin z omega 3, 6 , 9 i witaminą .[/QUOTE]
Podawac można, ale - tak, jak napisała dorobella - sprawdź, jak to jest w vit. A i D w karmie.
Natomiast jeżeli podajesz "domowe" jedzenie - spokojnie można podawać. Tym bardziej, że obecnie nie ma słońca i psiaki nie maja jak go sobie przyswajać:)

[quote name='dorobella']Monika jeśli ten [url]http://www.mollers.pl/produkty/moellers-forte.html[/url]
to trzeba sprawdzić czy w pokarmie psy dostają witaminę A, ją można łatwo przedawkować, D zresztą też. O przedawkowaniu kwasów omega nie słyszałam. Ja kupowałam omega 3 forte z natur- kaps, wychodziło nie za drogo i 1000 mg.[/QUOTE]
Ja generalnie kupuje tabletki (patrze głównie na promocje!), ale kiedys kupiłam na DGM na jakimś bazarku tran ryby. Śmierdział zaje2biście,ale psiakom smakował:)

[quote name='dorcia44']mogą to być alegrie ,ale na razie się wstrzymam z kupowaniem i podawaniem.
Psy dostają gammoleum ,jak pomyliłam nazwe to przepraszam ,ale nie chce mi sie ruszyć zada od kompa :oops:
jest do adopcji sunia ,mała szczeniak 3m chyba rudo złota dłuższe uszka.,ktos robił porządki domowe i wyciepał:mad:
sunia śliczna ,pewnie średniak ,odrobaczona może będzie zaszczepiona ,szukam ds lub chociaż dt.
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=132737&start=1305[/URL]
tu sa foty.[/QUOTE]
Pewnie podajesz Gammolen...
Jakie to rude maleństwo...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

witam w Nowym Roku i Wszystkiego Najlepszego życzę :p
tak Asiaczku ,podaje Gammolen:oops:
Bajka go uwielbia ,dla niej to przysmak.;) ta drobina ma coraz ładniejszą sierść ,chociaż nadal wyglada jak wyskubana gęś :cool3:
Moje psiaki na szczęście nie boją się wystrzałów ,tylko jeden kot Kropcia bała się więc sylwka przesiedziała w szafie .
a jak u was?

Link to comment
Share on other sites

Ja również przesyłam najlepsze życzenia.
U nas Zuzia nerwowo szczeka na każdy wystrzał.Mieliśmy koncert prawie do pierwszej.
Za to Pipi spała sobie w najlepsze wtulona we mnie i chyba nawet nie zauważyła,że coś się dzieje:lol:
Ona wszystko małpuje po Zuzi i bałam się ,że będzie koncert na 2 głosy.

Link to comment
Share on other sites

z małpowaniem to jest tak że jedna naleje i zaraz są kolejne 2 kałuże:mad:
nie naleje prowodyr i szczarz największy czyli Dżaga i nie leje nikt :roll:
Dżaga dostała klapa ,koniec kropka ,na dworzu się bawi ,wraca do domu i po paru minutach sika patrząc mi w oczy ,nerwy mnie poniosły i klap poleciał:oops: sikanie ustało,wstałam dziś suchą nogą :crazyeye:ciekawe na jak długo .?
Wychodzę z nimi bardzo często ,nawet jak nie pracuje to wstaje o 6 rano i idziemy na dwór ,co 3 godziny ,dłuższa przerwa jest jak ide po południu wtedy wychodzę o 17 i o 22 .
Porobię im majtki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']z małpowaniem to jest tak że jedna naleje i zaraz są kolejne 2 kałuże:mad:
nie naleje prowodyr i szczarz największy czyli Dżaga i nie leje nikt :roll:
Dżaga dostała klapa ,koniec kropka ,na dworzu się bawi ,wraca do domu i po paru minutach sika patrząc mi w oczy ,nerwy mnie poniosły i klap poleciał:oops: sikanie ustało,wstałam dziś suchą nogą :crazyeye:ciekawe na jak długo .?
Wychodzę z nimi bardzo często ,nawet jak nie pracuje to wstaje o 6 rano i idziemy na dwór ,co 3 godziny ,dłuższa przerwa jest jak ide po południu wtedy wychodzę o 17 i o 22 .
Porobię im majtki :cool3:[/QUOTE]
Ha ha nie mogę "klap poleciał":crazyeye: Chyba sznurowadełkiem :evil_lol:
A Zuzia nauczyła Pszczółkę już wszystkich złych rzeczy:szczekania na rowerzystów deskorolki itp.A na działce ujada na przechodniów jak typowy Burek:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

oj coś was chyba odstraszyłam ;) te psy są cudowne tylko trzeba dać im szansę ,na 50 pare psów nie trafiła się osoba która kiedykolwiek by żałowała lub oddała ,przepraszam jednej osobie zabrałam sama ,bo ją przerosło......
tym bardziej wielkie dzięki dla tych którzy stale mi pomagają ,bez których niewiele bym zdziałała .

Link to comment
Share on other sites

Niestety w tym temacie nie pomogę. Jeden z moich psów nie zgadza się na więcej współdomowników. Jakiś czas temu miałam na dt na kilka dni yorka, mało nie został uszkodzony:(
Po przeczytaniu Twojego wątku, dochodzę do wniosku, że pomimo wielu trudności życiowych, bardziej optymistycznie spoglądasz na świat.

Link to comment
Share on other sites

Witam ,patrzę przez okno na łaskawość zimy ,mniej ucierpią zwierzęta ,ludzie również...

malami ,nakręcają mnie popierdóły ,bardzo ,nawet jak mi się nic nie chce ,tylko leżeć lub spać,6 rano witaj dniu i na dwór z paskudami,gdyby nie one zapewne weekend bym nie wstawała ,gniła bym dokąd bym mogła .
Są dni że ,ale co tam ,będzie dobrze ,jest dobrze tylko smutno.
o bym znalazła pracę ,bo nie dam rady.:(

Link to comment
Share on other sites

wczoraj np.byłam z nimi po 22 ale jeszcze chciały jeść ,ja długo nie szłam spać więc poszłam z nimi jeszcze o 24 i rano znów sucho :D
Baja ma cieczkę więc sika jak na potęgę ,ale już zaczyna trzymać ,mały sukces:)
dlaczego piszę szczarze? bo każdy kto bierze takiego pieska musi się z tym liczyć ,żeby nie było potem problemów typu bo ja nie wiedziałem ...to tak jak byśmy brali szczeniaki ,uczymy wszystkiego od poczatku ,musimy mieć dużo cierpliwości ,a wierzcie mi one odwdzięczają sie taką miłością ,takim przywiązaniem że nie ma słów do opisania .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...