Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

[quote name='AnkaG']Pooglądałam fryzurki Puli z ciekawości :) Kurcze a jak to zamoknie na deszczu???[/QUOTE]
To jest mokre :)

[quote name='malawaszka']to jest obrzydliweeee :errrr: :scared:[/QUOTE]
Bo mokre :)

[quote name='Saththa']zmokniete Puli ??[/QUOTE]
Mokre jak licho :)

[quote name='malawaszka']ja osobiście w ogóle nie jestem fanką tych dredów w dotyku, ale już nic nie piszę bo zaraz mnie Pysia napadnie i zmiesza z błotem sznupy :evil_lol: mała kluska jest boska - nie ma dredów :D[/QUOTE]
W dotyku to tylko niuf jest niesamowity. I sznupy i puli są nie do końca sprawcami aksamitnej przyjemności :eviltong: Ale dla radosnego tańca dredów warto! Wszystko warto dla tych wybuchów śmiechu :)

[quote name='AnkaG']Tia sznupy - oblepione żarciem brody :)[/QUOTE]
Buahahahaha Tylko że... Puli też mają pysie owłosione. Co prawda ja podcinam krótko pychol, ale nie wszyscy tak robię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Ja się zastanawiam nad praktycznością dredów "w naturze",przecież to pasterski pies. Pracuje w różne pogody i pasterze nie suszą go.[/QUOTE]
Mokry pies pięknie pachnie :cool3:, więc po co suszyć ;)

A w ogóle to pies policyjny :D
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=V55YUlaYDtc[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Ja się zastanawiam nad praktycznością dredów "w naturze",przecież to pasterski pies. Pracuje w różne pogody i pasterze nie suszą go.[/QUOTE]
Puli czy inne dredowce nie namakają. Ale jest jeden warunek ;) Nie są kąpane.... Kapiąc psa pozbawiamy go naturalnej ochrony przed namakaniem. Natłuszczona mocno sierść nie przyjmuje wody. Ot i cała filozofia. Ja jednak nie wyobrazam sobie zycia z takim brudasem, nawet jak nie namaka :shake:


Puli mają wiele zastosowań ;) U mnie jest to zastosowanie terapeutyczne ;)

Link to comment
Share on other sites

Jutro wampirek może wyjść na swój pierwszy spacer poza plac. Wstyd sie przyznać, ale nadal nie umie chodzić na smyczy. Jakoś tak ciągle jest malutka dla nas ;) Ale łatwiej pójdzie w obcym terenie, bo plac zna i robi " osła" na smyczy na nim. U znajomych podąża jednak za mną ;)
Musze jechać do kilku urzędów jutro i mam nadzieję, ze wrócę o normalnej porze i z nią pójdę kawalątek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Zobaczymy czy czasowo sie wyrobimy ;)

Zdzira właśnie pojadła i buszuje ze Zmorką na dworze. Już moge ją wypuszczać z dużą bo reaguje cudnie na wołanie a na placu pilnuje się starowinki :) Wygodne to w coraz zimniejsze noce.[/QUOTE]


Jaka Zdzira, jaka Zdzira? :mad:
Za młoda jeszcze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Jaka Zdzira, jaka Zdzira? :mad:
Za młoda jeszcze :evil_lol:[/QUOTE]
[B]Z[/B]dz[B]ira [/B]i tyle :diabloti:

[quote name='Pegaza']Jaka ona już duża..:)
na kogo się tak wnerwiła ta słodka dzidzia? hihi[/QUOTE]
Tu akurat ziewała bo ją wymordowałam szaleństwem ;)
I rośnie dzidzia :)

Spacerku nie było, bo mnie TZ po świecie wlókł. A jutro rano do weta z Perłą mamy bo wymiotuje :( Boje się o nią :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...