Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

Niedobra,chcesz mnie z moją rodziną rozdzielić!

Nie. Chce aby moje stado żyło w spokoju ;)

 

Widziałam filmik. Mega podoba mi się ten dwu komorowy kojec :) A generalnie to mam nadzieję ze biedne szczenięta na świecie nie będą musiały się do cycow dopychac pomiędzy ogromnymi dredami

To taki kojec przyszłosciowy :) Jak zaczną eksplorować teren to na poczatku drugą część kojca. No i tam na początku będzie ich toaleta. Postaram się nauczyc je od razu na podkłady siusiac jak tylko będą w stanie normalnie sie poruszać i trafiać do misek ;) 

Potem ta druga część zostanie otworzona na pokoj i zacznie sie....masakra :)

Link to comment
Share on other sites

Śpią i jedzą :)  I rosną. Jeszcze dwa dni temu mogłam jako tako przytrzymać pod pachami jedną ręką na szybko i pstryknąć fotke. Dzisiaj chciałam- nie da się. Nie utrzymam. Za duże! 

Są cichutkie, najedzone. Nie płaczą tfu tfu.  Kocham kazdego malucha jak nie wiem co! 

Link to comment
Share on other sites

Ciri się otworzyły rano :)  Zobaczyłam odbijające się światło i zapytałam jak jej się podoba świat <3 Reszta sie ociaga. Mają czas. Jakies 2 dni ;) 

Są przesłodkie <3 

Jeszcze kilka dni temu Zira nie pozwalała Pelątku nawet wchodzic do pokoju. Powoli, codziennie robił kilka kroków więcej. 2 dni temu pokazałam mu z bliska maluszka. Od przodu zwiewał, ale od tyłu od razu zabrał się za mycie brzunia i reszty ;) Dzisiaj razem z Zirką, wspólnie wylizywali na moich rękach szczeniaczka :) Zirka tylko do kojca nie pozwala mu wejsć. Ale jak ja malucha trzymam to nie ma nic przeciwko żeby Pele go wąchał, lizał itd :) 

Chuligan nadal jest chuligan. Zadymy przy cyckach, łazenie po kojcu i po śpiacym rodzeństwie, darcie japy bo wlazł nie tam gdzie trzeba. Zdołał juz wyjsć z jednej części kojca przez deske zabezpieczjacą. Jest największy i najcięższy.  Kawał chłopa. A gruby jest tak bardzo, że czasami jak chce się z plecków na brzuszek przewrócić to mu brzunio nie pozwala :) 

Celebryta jest najmniejszy, ale ma najpiekniejszą główkę i jest taki zwarty i krótki. I ma najbardziej puszyste futerko. 

Ciri - większa, bardzo silna dziewczynka. Fajniutka i słodziutka.  I dość uparta jak chce tego a nie innego cyca ;)

Chmurka- taka niunia kochana <3  Biała kreseczka na piersi maleje. Z czasem zniknie. Chmurka ma gęstsze futerko od Ciri.  Jest trochę mniejsza i lzejsza. Chociaż na oko tego nie widać.  Potrafi do upoadłego doić a potem bączy jak szalona z przejedzenia ;) 

Zirka juz nie siedzi z nimi. Przychodzi dać jeść, wymyje i spada.  Nie dziwię sie. Łażą jej w kojcu po głowie, cudują ;)  Niech się babka nimi zajmie  ;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...