Jump to content
Dogomania

Kropka-od szczeniaka w schronisku. Straciła wzrok. Święta spedzi w nowym domu!!! :)


ana666

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś byłam u Kropeczki jest z nią coraz gorzej, gaśnie w oczach...jej stan się pogarsza:(
Schudła i ma problemy z chodzeniem szczególnie tylne łapki stają się bezwładne:(
Poruszanie się sprawia jej wielką trudność, podejrzewam że to może być dysplazja stawów biodrowych...
Nie radzi sobie już w schronisku, chudnie bo nie może znaleźć jedzenia...nie może odnaleźć swojej budy
ona powoli odchodzi za TM:( Powinniśmy zastanawiać się nad hotelikiem bo Kropcia mrozów w schronie nie przetrwa!!!:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Ja też bym mogła dać tylko pare złoty lecz niestety to trzeba przelewem zrobić a ja niestety nie jestem pełnoletnie i tego nie umiem zrobić i moja mama też nie:oops::oops::oops:
[URL="http://i46.tinypic.com/142t6d.jpg"]
[/URL][/QUOTE]

Tolu, można zrobić przelew na poczcie

Link to comment
Share on other sites

Ok zapytam się mamie czy będzie mogła wysłać :)
Ja mogę zrobić zbiórkę z wolontariuszami schroniska i bym te pieniądze przesłała :)

Myślę że trochę się uzbiera :)
Tylko że będe jednorazowo płacić i zbiórki będe robiła co miesiąc i ile się uzbiera to tyle wpłace:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Ok zapytam się mamie czy będzie mogła wysłać :)
Ja mogę zrobić zbiórkę z wolontariuszami schroniska i bym te pieniądze przesłała :)

Myślę że trochę się uzbiera :)
Tylko że będe jednorazowo płacić i zbiórki będe robiła co miesiąc i ile się uzbiera to tyle wpłace:)[/QUOTE]

Świetnie Tolu :)
Każdy grosz na wagę złota.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sodalis']Dopiszcie mnie do deklaracji stałych - na razie 10zł, postaram się jeszcze coś dorzucić w przyszłości.
Pieniążki wpłacamy już, czy tylko deklarujemy na razie?[/QUOTE]

Dzięki wielkie!!
Na razie deklarujemy, bo póki nie ma kompletu deklaracji - nie ma sensu wpłacać... Tym bardziej, że adopcja Kropki graniczy z cudem, więc to są deklaracje niejako dożywotnie...

[U]DEKLARACJE STAŁE:[/U]

50 - Ketunia
5 - Bjuta
10 - Sodalis
10 - Rodice Maciusia

czyli [B]75 [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta'] Tym bardziej, że adopcja Kropki graniczy z cudem, więc to są deklaracje niejako dożywotnie...
[/QUOTE]
Tak też myślę, dlatego niestety deklaruje tak małą kwotę - biorę pod uwagę, że to deklaracja na bardzo długo więc w sumie sporo się może uzbierac.
Może za jakiś czas uda mi się jednorazowo coś jeszcze dołożyc, ale nie obiecuję.

Link to comment
Share on other sites

NO TO ja też 10 zł a do tego bazarki.
Najlepiej by dla niej było znaleźć DT gdzie np. tylko za karmę ktoś by się zgodził. Ciężko będzie uzbierać nawet 200 zł.
Niemniej jednak postaram się poprosić znajomą aby też zadeklarowała się na Kropkę.

A adopcja wcale nie graniczy z cudem. Nie takie psiaki szły, czasem owszem po latach ale jednak :)

Link to comment
Share on other sites

Co za patałachy! Ja nie znam żadnego bezpłatnego DT... A w jej przypadku nie chodzi o żaden DT ale DS, przecież jej szansę na adopcję są w tej chwili bliskie zera. To nie jest w porządku wobec psa! Przecież nie płaciliby ze swojej kieszeni ani grosza. Eh... Logika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']NO TO ja też 10 zł a do tego bazarki.
Najlepiej by dla niej było znaleźć DT gdzie np. tylko za karmę ktoś by się zgodził. Ciężko będzie uzbierać nawet 200 zł.
Niemniej jednak postaram się poprosić znajomą aby też zadeklarowała się na Kropkę.

A adopcja wcale nie graniczy z cudem. Nie takie psiaki szły, czasem owszem po latach ale jednak :)[/QUOTE]

No to mamy 75 zł. na karmę by może starczyło?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie z Kropcią coraz gorzej...sama skóra i kości. Ledwo się porusza.
Jak wcześniej pisała Tola, że Kropcia znalazła sobie kolegę lecz nasz
Pluto odszedł za TM ['] był tak stary, że wogóle nie mógł chodzić.
I Kropka znów została sama w wielkiej zimnej budzie:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...