Jump to content
Dogomania

Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bliźniaczki coraz bardziej się stabilizują. W miarę jak osiągają spokój są coraz grzeczniejsze. Alarm dzisia był o 6,30 - Anula powiedziała - hau, wstawać !!!
To nie jest ujadanie dwóch suczek, tylko delikatne hau, aby ktoś wyszedł z sypialni. Anu jest bardzo cwaniutka :diabloti:
Przestały szaleć, nauczyły nas porządku :angryy:. Jak wychodzimy z domu to nie "na wariata" tzn. smycze i szelki do szuflady, a nie na wierzchu, papcie filcowe do szafy, a nie pod drzwiami, chlebek do chlebaka, a nie na stole, krzesła zasunięte do stołu - jest dobrze.
Są to normalne grzeczne i mądre sunie. Nawet razem do przyjęcia, zaraz po uzyskaniu wolności szalały z radości. Teraz jest inaczej. Wyciszyły się :p sama jestem zaskoczona :crazyeye:
Cieszę się, że są teraz u mnie :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

One po prostu wariowały ze szczęścia, jak przysłowiowy pies urwany z łańcucha :evil_lol:
Teraz chyba zrozumiały,że wolność mają już na stałe , poza tym biorą przykład z Frezji i ze swojego spokojnego pańciostwa :lol:
Znajdą super domki, ja Wam to mówię , bom czarownica :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

wiecie tak to czasami jest z tymi telefonami...ja w sprawie Peterka miałam 3 telefony i wszystkie z Kielc i ludziom juz się nie chciał ogadac mimo iż mówiłam ,ze transport zorganizujemy....:shake:

A propos: Czy któraś z suniek znalazła domek? Bo widziałam ją w metrze?Cos się szykuje?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

:loveu::loveu::loveu: [COLOR=Red][I][B][FONT=Arial Narrow]HURRA[/FONT][/B][/I][/COLOR] :loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red][I][B][FONT=Arial Narrow] HURRA[/FONT][/B][/I][/COLOR] :loveu::loveu::loveu: [COLOR=Red][I][B][FONT=Arial Narrow]HURRA[/FONT][/B][/I][/COLOR] :loveu::loveu::loveu:

Właśnie przed chwilą Państwo zadeklarowali 100% chęć adopcji Anuli
Wiem, że będzie to dla niej [COLOR=Red][I][B]wymarzony domek[/B][/I][/COLOR] z dwiema dziewczynkami w wieku 14 lat i ?. Korespondowałam mailowo z jedną z nich. Miała przekonać rodziców. Dzisiaj zadzwoniła do mnie mama i wiem, że to jest ten dom.
Relacja w niedzielę. :lol::lol::lol:

[IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/Obraz008.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mogę tak zrobić, oczywiście :lol:
Dzieci Państwa mają 14 i 21 lat.
Tak się cieszę, zobaczymy co Aza na to. Będzie miała teraz Frezjunię.
Dzwonią jeszcze domki. Mówię, że nieaktualne i proponuję pomoc.
Najwięcej zapytań z Warszawy od starszych Pań, bez komputera. Przed adopcją chcą zobaczyć pieska i się zakochać. Jak im pomóc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Mogę tak zrobić, oczywiście :lol:
Dzieci Państwa mają 14 i 21 lat.
Tak się cieszę, zobaczymy co Aza na to. Będzie miała teraz Frezjunię.
Dzwonią jeszcze domki. Mówię, że nieaktualne i proponuję pomoc.
Najwięcej zapytań z Warszawy od starszych Pań, bez komputera. Przed adopcją chcą zobaczyć pieska i się zakochać. Jak im pomóc?[/quote]

Trzeba zrobić listę ze zdjęciami, wydrukować i wysłać im pocztą - to chyba jedyne wyjście. Jest sporo psiaków w Warszawie które domków szukają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']leni...przepraszam ,ze się wcinam- ale lepiej pojechać do tych pań niż wysyłać im zdjecia pocztą...:oops: ale to tylko moje zdanie :p[/quote]

Ale Lucyna jest we Wrocławiu, a większość pań w Warszawie. Nie wiem kto ma czas na pokazywanie paniom psów, ja niestety się nie piszę, czasu brak.
Co innego wizyta przedadopcyjna, domki trzeba sprawdzić przed jakąkolwiek adopcją.
A paniom się na pewno jakieś inne psiaczki by spodobały

Link to comment
Share on other sites

Aza może mieć dom u mnie, dzwoniła wczoraj studentka z Wrocławia w jej sprawie. Są ogłoszenia na internecie, ponieważ było mi obojętne która sunia zostanie, a ja jeszcze nie ochłonęłam. Studentka miała przekonać rodziców i obiecała się odezwać. Mają jeszcze jednego psiaka i dom z ogrodem. Ponadto przyszli właściciele ANU dowiedziawszy się o siostrze chcą poszukać jej domu w miejscowości, z której pochodzą. Jeżeli zostawię Azę, to nie będę mogła już przyjąć innego psiaka - a tak, kto wie?
Aza to fajna psina i świetnie dogaduje się z Frezją. Trochę mi jej żal oddawać i myślę, że zostanie u mnie.
Cały czas dzwoni telefon, teraz Pani z Konarzewa pod Poznaniem. Wczoraj dzwoniła i dzisiaj potwierdziła chęć przyjęcia Anu. Jednak to starsza Pani, Anu nie nadawała się. Dom z ogrodem, piesek byłby w domu. Pani zainteresowana wysterylizowaną sunią około 2-3 lata, sierść krótka, kolor obojętny, 5 - 7 kg tak przed kolano. Obiecałam Pani pomóc.
Z tymi starszymi Paniami to jest tak, że niektóre nie podadzą adresu, bo się boją. Nie dziwię się. Mam tylko ich telefony i miejscowości, z których pochodzą.
Spróbuję sobie to usystematyzować, bo zaczynam się gubić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']:loveu::loveu::loveu: [COLOR=Red][I][B][FONT=Arial Narrow]HURRA[/FONT][/B][/I][/COLOR] :loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red][I][B][FONT=Arial Narrow] HURRA[/FONT][/B][/I][/COLOR] :loveu::loveu::loveu: [COLOR=Red][I][B][FONT=Arial Narrow]HURRA[/FONT][/B][/I][/COLOR] :loveu::loveu::loveu:

Właśnie przed chwilą Państwo zadeklarowali 100% chęć adopcji Anuli
Wiem, że będzie to dla niej [COLOR=Red][I][B]wymarzony domek[/B][/I][/COLOR] z dwiema dziewczynkami w wieku 14 lat i ?. Korespondowałam mailowo z jedną z nich. Miała przekonać rodziców. Dzisiaj zadzwoniła do mnie mama i wiem, że to jest ten dom.
Relacja w niedzielę. :lol::lol::lol:[/quote]
Świetnie. Czekam na niedzielną relację.
A w jakiej miejscowości jest ten dom?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...