Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

[quote name='agada']Moja wpłata na karmę przyjdzie razem z Zadry i Toli (skromne 20zł :oops:)[/QUOTE]
Agada, nie skromne, ja Ci strasznie dziękuję i Madallena też, sunieczki też by dziękowały a Biba by ślicznie zatańczyła na 2 łapkach tak, jak to tylko ona potrafi :)

Akurat ja mam potwornie ciężki okres finansowy i Madallena też, autentycznie nie ma już skąd brać i skąd pożyczać ... :( a są wakacje, więc szybko lepiej nie będzie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zdrapka']Agada, nie skromne, ja Ci strasznie dziękuję i Madallena też, sunieczki też by dziękowały a Biba by ślicznie zatańczyła na 2 łapkach tak, jak to tylko ona potrafi.[/QUOTE]
Wiesz, one prawie jak moje ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agada']Wiesz, one prawie jak moje ;):lol:[/QUOTE]

Wiesz, a je strasznie kocham ... one są tak trochę jak nie z tego świata z tą swoją delikatnością, efemerycznością, czystą miłością do siebie, cichuteńkie (chyba, że naleśniki się smażą - wtedy wszystkie drą japę), takie psie motylki dwa :) Wydaje się - dmuchniesz, tupniesz - a znikną jak sen. Niesamowitą atmosferę wprowadzają we dwie, jeszcze czegoś takiego nie widziałam, normalnie czujesz się jak na nie patrzysz takie malutkie, śliczniutkie (no, Biba może będzie śliczna jak zarośnie, na razie różowa świnka i pokrak) jak patrzą, bawią się, spacerują, kładą spać przytulone, liżą sobie pyszczki i uszka i dają sobie buziaczki (lesby jedne :evil_lol:), takie "obok" świata i tego co się dzieje, zapatrzone w siebie - jakbyś oglądała film o jakiś istotach z innej planety.

Oj, naczekacie się na foty, ja wracam 25 lipca, chyba że wołomińskie dogomaniaczki nas tam odwiedzą, porobią zdjęcia i wstawią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agada']może znajdzie się ktoś kto pokocha takie dwie malizny?[/QUOTE]

Znaleźć to by się znalazł - tylko żeby miejsce jeszcze na 2 miał, ja to już bym na nie ze 3 rodzinki miała, tylko co z tego - skoro te rodziny same zapsione ponad zdrowy rozsądek i wzdychają jak tu wyrobić z 5 i 6 psem ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zdrapka']Znaleźć to by się znalazł - tylko żeby miejsce jeszcze na 2 miał, ja to już bym na nie ze 3 rodzinki miała, tylko co z tego - skoro te rodziny same zapsione ponad zdrowy rozsądek i wzdychają jak tu wyrobić z 5 i 6 psem ....[/QUOTE]
Za dużo to też nie dobrze... Zachwyt, zachwytem, dużo ślicznych, zabiedzonych, potrzebujących psiaków... Jednak rozsądek musi nad tym wszystkim brać górę, bo niestety, ale są i obowiązki związane z posiadaniem, a im więcej posiadamy w tym wypadku, tym bardziej to męczące i z radości posiadania wpadamy w pułapkę zakłopotania, irytacji i kto wie czego jeszcze.
To ma być przede wszystkim obopólna radość! I bardzo się cieszę, ze są ludzie trzeźwo myślący, im takich więcej, tym mniej bezdomności!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']i ja mooooocno przytulam obie dziewczyny :) kaska poszła.[/QUOTE]

Soniu :loveu: :Rose:

Dzięki w imieniu różowego pokraka z ogonkiem jak świnka zwanego Bibi (Pipi jednak nie - Madallena zwróciła mi uwagę na powszechnie odbieraną niestosowność spieszczeń tego imienia - mnie osobiście by nie przeszkadzało na spacerze wrzeszczeć w stronę krzaka "Pipunia!!!", ewentualnie ryknąć w stronę rozgrzebywanego śmietnika "Pipka! do nogi!" ale może faktycznie komuś zahamowanemu seksualnie ...) oraz rudej księżniczki Sziby, której pięknie w niebieskim kolorze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']aaaa, no przecie ja kobieta i co niedomyśliłam się że to to samo :) -dzięki :)[/QUOTE]

Niełatwo się domyślić, kto nie ma konta w mBanku to nie wie przecież, bo i skąd ?
mBank to oddział BRE banku nazywany "bankowością elektroniczną", czyli taki bank-córka. Czy tam syn. Oj tam nieważne, już bredzę.
Oddaliście głos obywatelski do kuwety ?
Ja się jakoś zebrać nie mogę ... mam może 20 m do punktu wyborczego i potwornie ciężko mi tam dojść ... choć mijałam ten przybytek dzisiaj z psami już ze 2 razy ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agada']Łobowiązek łobywatelski spełniony jeszcze w godz. przedpołudniowych! Nie darowałabym sobie, jak przegra mój kandydat to chociaż wiem, żem wszystkiego dopełniła![/QUOTE]

Wystrzelałaś przeciwników politycznych pod komitetem wyborczym, czy paralizatorem ich dziabnęłaś ukradkiem ? :evil_lol: Kurde, strach się Ciebie bać dziewczyno, to ja lecę do miejsca przeznaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']My na emigracji głos oddaliśmy i teraz czekamy z niecierpliwością, który z Panów kandydatów wygra! Powinien nasz!!![/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ma się rozumieć!
Tak, czy owak będzie nasz, bez względu na którego się głosowało :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

U m,nie na razie taka sytuacja:

Jest niespodziewanie tymczasowo Dyzio z lasu.

W ten piątek pakujemy się na wyjazd, w sobotę uciekamy (nawet z kraju....:). Dyzio musi do tego czasu znaleźc dom.
Wracamy po tygodniu, przepakowujemy rzeczy i znów uciekamy.
Czyli tymczasowiczke mogę przyjąć[B] od 1 sierpnia.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Na chwilę obecną dotarło:
100zł - leni
50zł - sonia71
20zł - Joodith [/QUOTE]

Nowe wpłaty (a w zasadzie jedna, ale podzielona:) )
50zł - Zadra / Tola
20zł - agada20
DZIĘKUJEMY!!! :loveu::loveu::loveu:

Razem mamy [B]240zł !!![/B]:multi::multi::multi:
A raczej mieliśmy, bo odejmuję [B]189zł[/B], za karmę, za którą przelałam już kasę:)
W skarbonce zamojskich przyjaciółek zostało [COLOR=Red][B][SIZE=3]51zł [/SIZE][/B][/COLOR]:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...