Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

tez tak mysle :)

wy pewnie znacie juz ten temat ,ale moze mozna to jakos uzyc [URL]http://www.biuro.psianiol.org.pl/prawo/gminny.htm[/URL]
[COLOR=#556b2f][B][I]Działania gmin wobec bezdomnych zwierząt podejmowane na podstawie ustawy o ochronie zwierząt powinny polegać na zapobieganiu bezdomności zwierząt, a w stosunku do zwierząt aktualnie bezdomnych, zapewnieniu im opieki dowolnymi legalnymi sposobami.[/I][/B][/COLOR]

[I][B][COLOR=#556b2f]Sposobem realizacji zadania zapewnienia opieki w mniejszej skali, odpowiednim dla większości małych gmin, może być zlecenie opieki nad bezdomnymi zwierzętami własnym mieszkańcom, w formie zlecenia bez wynagrodzenia ale ze zwrotem kosztów realizacji zlecenia (art. 735 i 742 kodeksu cywilnego). Doraźny zwrot kosztów weterynaryjnych, względnie zryczałtowany zwrot kosztów utrzymania przez określony czas, może mieć postać gminnego "programu poszukiwania nowych właścicieli zwierząt" o jakim mowa w art. 11a ustawy o ochronie zwierząt, obok finansowania przez gminę sterylizacji, kastracji i usypiania ślepych miotów. [/COLOR][/B][/I]
[COLOR=black]Ta interpretacja przepisów podoba mi się.[/COLOR] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Moim zdaniem trzeba próbować wyadoptpwać je razem.[/QUOTE]

Tak, szukamy im 1 domu.
Jeśli przez miesiąc go nie znajdą - wtedy trudno, będziemy próbować je wyadoptować odzielnie.
Leni, jeśli Państwo chcą czekać do sierpnia na efekty - niech czekają, jeśli nie - zaproponuj im innego kudłaczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zdrapka']Tak, szukamy im 1 domu.
Jeśli przez miesiąc go nie znajdą - wtedy trudno, będziemy próbować je wyadoptować odzielnie.
Leni, jeśli Państwo chcą czekać do sierpnia na efekty - niech czekają, jeśli nie - zaproponuj im innego kudłaczka.[/QUOTE]

To jest trzeci pies na którego zdecydowali się państwo, w tym pierwsza sunia odeszła na parwo przed adopcją, raczej nie chcieliby czekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Nie, domek tylko dla jednego psiaka :([/QUOTE]
Szkoda, moim zdaniem szybka adopcja to super, ale rudaska taka rzeczywiście wycofana i potrzeba jej Bibi, albo swojego człowieka, który sie nią naprawdę zajmie... Chociaż psia resocjalizacja jest najlepszą z możliwych! Powiedz Państwu jaka sytuacja, może się wzrusza, albo chcieliby wziąć Szibę tylko na teraz, na tymczas razem, pod warunkiem, że szukamy domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zdrapka']Tolu, zawsze można się zalogować na bernardynach :)
Tam modami są tutejsze banitki :)
Bibi i Sziba zapraszają :)

[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs131.snc4/36935_133446400017521_126754747353353_273571_5961813_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

matko kochana ! słuchajcie qurka chociaż spróbujmy ogłaszać je obie ,dajmy im czas ,serce im pęknie jak sie rozdzielą,a nawet jeżeli ten domek na tymczas weżmie Szibę i za miesiąc (ktory nic w ich relacjach nie zmieni) będą kazali zabrać to co z nią będzie ? proszę chociaz spróbujmy .one mają allegro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']matko kochana ! słuchajcie qurka chociaż spróbujmy ogłaszać je obie ,dajmy im czas ,serce im pęknie jak sie rozdzielą,a nawet jeżeli ten domek na tymczas weżmie Szibę i za miesiąc (ktory nic w ich relacjach nie zmieni) będą kazali zabrać to co z nią będzie ? proszę chociaz spróbujmy .one mają allegro?[/QUOTE]
Ja miałam w duchu nadzieję, ze Państwo zakochają się i w tej drugiej....i nie zechcą oddać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']a ja bym je rozdzieliła, ale ja to jestem gruboskórna i nieczuła aktualnie[/QUOTE]

[quote name='Jo37']A ja bym poszukała domu razem.[/QUOTE]

Szansy osobom zajmującym się suniami nie dajecie - są zbanowane, nie wypowiedzą się tutaj. Poza tym to nie jest wątek Bibi i Sziby. Wątek jest tu: [url]http://bernardyn.org/forum/showthread.php?tid=218&pid=3423#pid3423[/url]
a zalogowanie nie wymaga umiejętności wyższych niż logowanie na dogomanii, analogicznie jak korzystanie z portalu (ciekawe czy teraz też to wytnie ... )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']to ja se tam ide-pooglądam psiule :)[/QUOTE]
Oglądaj, oglądaj, bo aktualne info posterylkowe jest, dla Bibi to był dosłownie ostatni dzwonek ... cud, że ona tak dobrze funkcjonowała z tym czymś w środku ... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zdrapka']Szansy osobom zajmującym się suniami nie dajecie - są zbanowane, nie wypowiedzą się tutaj. Poza tym to nie jest wątek Bibi i Sziby. Wątek jest tu: [URL]http://bernardyn.org/forum/showthread.php?tid=218&pid=3423#pid3423[/URL]
a zalogowanie nie wymaga umiejętności wyższych niż logowanie na dogomanii, analogicznie jak korzystanie z portalu (ciekawe czy teraz też to wytnie ... )[/QUOTE]

Jestem pod wrażeniem zdjęć.Przepiekne:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...