Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 12.05.2024 o 14:13, Sowa napisał:

Był u mnie trzy lata, ok. 60 wizyt u weta, cztery poważne operacje, zabiegów mniej poważnych już nie liczyłam. Guz w odbycie, nowotwory usiane na śledzionie i pływające w ropie zęby to w pierwszym roku, w drugim krwotoczne zapalenie jelit i drobne zabiegi pod narkozą. W tym roku krótkie ataki padaczkowe, głuchota, ślepota, mikrowylewy,  zanik pamięci węchowej. W tym roku zanik jednej  nerki,  problemy z moczem, ostatnio  pod odbytem zrobił się rozrastający się guz,bolesny, nieoperowalny, utrudniał chodzenie i siadanie. Przeciwbólowce działały kilka dni. Nie miałam na co czekać dłużej.

 

Dnia 13.05.2024 o 11:07, Sowa napisał:

Nie przeżyłby nawet miesiąca w schronie, miał rozsiany nowotwór na śledzionie - śledziona była na granicy pęknięcia i została jak najszybciej usunięta. Wet bał się, że pęknie w czasie operacji.  Ale i tak żal, i pusto, a żadnego psa już nie wezmę, za stara jestem. Dzięki Wam za dobre słowa.  

                                   image.jpeg.ba789f54fadd471e538b2779462928f2.jpeg                     764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

                          Przytulam do serca przytulam z modlitwą 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2024 o 18:21, Onaa napisał:

Mój Gucio, z zamojskiego schroniska, który był u mnie najpierw na dt, rozchorował się ostatnio 😞, bardzo proszę Was o kciuki za niego. 

Trzymam bardzo mocno!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nasza tymczasowiczka Fela  w domu Warszawie i dzisiejszy sms:  Im bardziej poznajemy Felkę tym bardziej odnosimy wrażenie, że to zrządzenie losu iż się spotkałyśmy:) zawojowała całą naszą rodzinę, nawet koty traktują ją jak przyrodnia siostrę:). Pozdrawiamy 

IMG_20240519_203152.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2024 o 20:57, Tola napisał:

Nasza tymczasowiczka Fela  w domu Warszawie i dzisiejszy sms:  Im bardziej poznajemy Felkę tym bardziej odnosimy wrażenie, że to zrządzenie losu iż się spotkałyśmy:) zawojowała całą naszą rodzinę, nawet koty traktują ją jak przyrodnia siostrę:). Pozdrawiamy 

IMG_20240519_203152.jpg

Wspaniała wiadomość  😃       

Link to comment
Share on other sites

Zostały mi leki i suple  po mojej Tigrze może jakiś piesek potrzebuje?

1. Dermipred 20 mg  - 18 tabletek

image.jpeg.849728d9e61a037655aa2090f3dc8451.jpeg

2. Dolvit Preparat wspomagający mięśnie HMB dla psa i kota op. 90 tabletek    całe opakowanie 

 

3. Vebiot Hepaxan dog, 60 tabletek dla psa na wątrobę    chyba dwa listki (muszę sprawdzić dokładnie)

 

i karma ROYAL CANIN - Veterinary Diet Gastro Intestinal Low Fat 12 kg   zważę dokładnie ale coś koło 9 - 10 kg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2024 o 07:30, Tianku napisał:

Zostały mi leki i suple  po mojej Tigrze może jakiś piesek potrzebuje?

1. Dermipred 20 mg  - 18 tabletek

image.jpeg.849728d9e61a037655aa2090f3dc8451.jpeg

2. Dolvit Preparat wspomagający mięśnie HMB dla psa i kota op. 90 tabletek    całe opakowanie 

 

3. Vebiot Hepaxan dog, 60 tabletek dla psa na wątrobę    chyba dwa listki (muszę sprawdzić dokładnie)

 

i karma ROYAL CANIN - Veterinary Diet Gastro Intestinal Low Fat 12 kg   zważę dokładnie ale coś koło 9 - 10 kg

Chętnie odkupię od Ciebie karmę. Moje oba psiaki ją jedzą.

Trzymaj się 😞 

Tigruniu  [*]

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2024 o 10:49, elik napisał:

Chętnie odkupię od Ciebie karmę. Moje oba psiaki ją jedzą.

Trzymaj się 😞 

Tigruniu  [*]

dziękuje,

odezwę się w prywatnej wiadomości wieczorem

Dnia 21.05.2024 o 15:57, Jo37 napisał:

Tianku - bardzo mi przykro, że nie udało się uratować Twojej suni.

dziękuję 😞

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj też odeszła Pati z zamojskiego schroniska ,była kiedyś jeszcze przez chwilę w hoteliku u funi,to takie dawne czasy.Patka mieszkała w Warszawie w kochającej rodzinie.Starość jednak się nie udała....muszę odszukać jej wątek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.05.2024 o 18:16, sonia71 napisał:

Dzisiaj też odeszła Pati z zamojskiego schroniska ,była kiedyś jeszcze przez chwilę w hoteliku u funi,to takie dawne czasy.Patka mieszkała w Warszawie w kochającej rodzinie.Starość jednak się nie udała....muszę odszukać jej wątek.

Tyle smutnych wieści  😞  Ja dzisiaj dostałam maila, że odszedł piesek, którego adoptowałam wiele lat temu z bardzo złych warunków. Odszedł po rocznej walce z białaczka 😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.05.2024 o 18:16, sonia71 napisał:

Dzisiaj też odeszła Pati z zamojskiego schroniska ,była kiedyś jeszcze przez chwilę w hoteliku u funi,to takie dawne czasy.Patka mieszkała w Warszawie w kochającej rodzinie.Starość jednak się nie udała....muszę odszukać jej wątek.

Bardzo mi przykro, pamiętam sunieczkę:(.

Z tamtych czasów została już garstka psiaków:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.05.2024 o 19:48, elik napisał:

Tyle smutnych wieści  😞  Ja dzisiaj dostałam maila, że odszedł piesek, którego adoptowałam wiele lat temu z bardzo złych warunków. Odszedł po rocznej walce z białaczka 😞 

Bardzo mi przykro:(

Link to comment
Share on other sites

wie ktoś może kto jest nowym kierownikiem schroniska? czy jest szansa na poprawę losów psów w tych zbiorowych boksach? swego czasu miały być wybiegi budowane> czy wiadomo cos w tym temacie.... 

zastanawiam się czy idzie lepsze.... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2024 o 09:01, Tianku napisał:

wie ktoś może kto jest nowym kierownikiem schroniska? czy jest szansa na poprawę losów psów w tych zbiorowych boksach? swego czasu miały być wybiegi budowane> czy wiadomo cos w tym temacie.... 

zastanawiam się czy idzie lepsze.... 

Bardzo dobre pytania!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2024 o 20:56, agat21 napisał:

Strasznie smutne psiątko. Jeśli ktoś zdecyduje się wyciągnąć ze schronu daję 100 zł deklaracji miesięcznie. 

Planowałam go przygarnąć w miejsce Kawki, ale nic z tego  😞  Chociaż strasznie męczy mnie ten psiak  😞 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...