Jump to content
Dogomania

A może pudel :P


Bura

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PATIszon']A czemu to? Co takiego hardcorowego jest w biegu za koniem?
Skoro pudle tropia, ciagna rowery, agilituja sie to i z bieganiem po lesie sobie poradza:evil_lol:

Oczywiscie zapomnij wtedy o wystawach, ale to wiadomo, nie tylko przy tej rasie. Tam gdzie liczy sie wlos trzeba zapomniec o sportach.[/quote]
Pewno,że pudel sobie poradzi ale po co skoro jest tyle ras,które nie tylko będą sobie radzić będą wręcz w swoim żywiole.
A co do Alaski-u pudli winogrona tworzą się na łapach przy plusowych temp.a po ubiorze maszera widać że jest dużo poniżejzera.

Link to comment
Share on other sites

Ja wam powiem że pudel pewnie jest tak samo użytkowy, pojętny i wytrzymały jak i dalmatyńczyk, tylko jest trochę więcej problemów z pielęgnacją sierści. Podejrzewam też że pod względem charakteru bardziej by mi pudel odpowiadał.
A jak by mnie pudel oczarował to i te 2000zł na szczeniaka bym uzbierałą zapewne (ale trwało by to dłużej hihi). Podoba mi się bardzo duży pudel ostrzyżony na sportowo ale większość z was podaje więcej jego wad niż plusów.
Co do tych śniegowych kulek to nie przypuszczałam że aż tak to wygląda! Rzeczywiście trochę kłopotów jest z sierścią, to rasa dla miłośników czesania itd :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lottie']Rzeczywiście trochę kłopotów jest z sierścią, to rasa dla miłośników czesania itd :evil_lol:[/QUOTE]

Wystawowy - trafiłaś w sedno, sportowy dla miłośników maszynek elektrycznych:evil_lol:
Wiesz, zawsze lepiej być przygotowanym na najgorsze i miło się rozczarować niż na odwrót;)
U mnie jeśli kiedykolwiek zamieszka duży pudel na stałe to tylko i wyłącznie sportowy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']Wiesz, zawsze lepiej być przygotowanym na najgorsze i miło się rozczarować niż na odwrót;)[/quote]
Święte słowa. Wręcz wydawało mi się, że jeśli zadaje się pytania o konkretną rasę, to właśnie po to, żeby dowiedzieć się o potencjalnych problemach, których nie widać na pierwszy rzut oka. Bo radości to każdy sam sobie może łatwo wyobrazić ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='filodendron'][B]Bura[/B], czy ta karma pro plan, o której wspominałaś parę(naście) postów wcześniej to Purina pro plan, czy jakiś inny Pro plan?[/quote]


Tak, to ten pro plan, jadą na nim czesi i słowacy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Tak, to ten pro plan, jadą na nim czesi i słowacy.[/quote]
Bardzo dziękuję. Chyba spróbuję, bo już nie mam innych pomysłów. Od dwóch-trzech miesięcy dawałam RC poodle ale przyplątały się jakieś alergiczne historie (choć nie ma pewności, czy to po tym). Acana, która wcześniej sprawdzała się dobrze, teraz - po zmianie na nowe linie niby tych samych produktów - mojemu psu nie smakuje w żadnej ze swoich nowych odmian. Orijen też nie, Hills też nie, Arion owszem, ale sierść się po nim kiepści. Może Purina pro plan zaskoczy.
A kiedy będą zdjęcia mieszkańca tej wypasionej klaty? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Już znalazłam :) Cudeńko :loveu: Gratulacje :)[/quote]


Fajny jest, to prawda. Momentami daje popalić, ale jak już się ponawydurnia, i jak teraz, leży słodko pod moim krzesłem co jakiś czas tylko sprawdzając czy nadal tu jestem, to jest słodziak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...