Jump to content
Dogomania

Dara, Dark i Dixon wszystkie w domkach!


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']tak alicja, dixon jest następny w kolejce;) musi tylko troszkę podleczyc grzybicę i może się pakować.
supergoga, czy mogłabyś zmienić tytuł, ze potrzebne deklaracje, pomoc finansowa na hotel?[/quote]

[FONT=Arial][B]to ide robić jeszcze jeden bazarek na aścikowe istnienia [/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Baaaaaaaardzo pozytywne wrażenia po spotkaniu z Dixonkiem ;)
Posprzątaliśmy mu, Ania dała mu wodę, tabletkę i jedzenie ;)
Powyciągaliśmy również cały komplet garnków z budy ;)

W sobotę wezmę jakąś obrożę i zobaczymy z Linką jak ta mała psinka reaguje - jeśli bardzo mocno się boi, to zrobimy odwrażliwianie ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę być tą wroną co kracze, ale jesli nie będziemy mieć finansów to z hotelu dla Dixona nic nie wyjdzie.
Nie damy rady - Za Kaśkę płacimy sporo, mam jeszcze Tinę w hotelu. Już nie wydolę. Myślałam o Dixonie jak Kasia pójdzie do domku.
Bo nie sztuka go zabrać, ale opłacić.
Już p. Marek przez p. Kajetana przypomniał mi dzisiaj, że musze opłacić 400 zł Kasi.

Tytuł musi zmienić Snuszkak - bo zakłądała wątek.
Kasiu - zmień z prośbą o pomoc finansową!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Nie chcę być tą wroną co kracze, ale jesli nie będziemy mieć finansów to z hotelu dla Dixona nic nie wyjdzie.
Nie damy rady - Za Kaśkę płacimy sporo, mam jeszcze Tinę w hotelu. Już nie wydolę. Myślałam o Dixonie jak Kasia pójdzie do domku.
Bo nie sztuka go zabrać, ale opłacić.
Już p. Marek przez p. Kajetana przypomniał mi dzisiaj, że musze opłacić 400 zł Kasi.

Tytuł musi zmienić Snuszkak - bo zakłądała wątek.
Kasiu - zmień z prośbą o pomoc finansową![/quote]

Supergoga, nie martw się o finanse dla Dixonka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Rozumiem Cię, żyć się odechciewa :-(.
Ale myślę, że wspólnie damy radę utrzymać Dixonka w hotelu, chłopak zasługuje na normalny dom z kochającymi ludźmi. Na moją pomoc dziewczyny zawsze mogą liczyć ... :loveu:[/quote]
kochana jesteś! :loveu::loveu:
tytuł zmienimy i kaska się jakoś znajdzie
poza tym "dobry duszek" czuwa nad dixonkiem :razz::evil_lol:

agnieszko, w końcu fiodorek zasłużył na miejsce obok saruni w twoim avatarku! najwyższa pora!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...