Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Od jajeczka - dla Jasnej pod opieką rozi do 20 marca do godz. 21:00


Aldrumka

Recommended Posts

@sue i @mila-ada nie możecie otrzymywać pw, skrzynki pełne. Tu więc proszę o wstępne informacje o formie przesyłki  paczka pocztowa czy do paczkomatu Inpost ?

Może chcecie poczekać do następnego bazarku, który wkrótce  ale wysyłka już nie przed Świętami.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2024 o 21:13, Aldrumka napisał:

@sue i @mila-ada nie możecie otrzymywać pw, skrzynki pełne. Tu więc proszę o wstępne informacje o formie przesyłki  paczka pocztowa czy do paczkomatu Inpost ?

Może chcecie poczekać do następnego bazarku, który wkrótce  ale wysyłka już nie przed Świętami.

Jeśli nie przeszkadza by fanty poczekały to i ja chętnie poczekam na następny bazarek, z wysyłką nie śpieszy się. Już czyszczę skrzynkę, przeleję za fanty

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2024 o 21:32, sue napisał:

Jeśli nie przeszkadza by fanty poczekały to i ja chętnie poczekam na następny bazarek, z wysyłką nie śpieszy się. Już czyszczę skrzynkę, przeleję za fanty

ok.

Link to comment
Share on other sites

  • Aldrumka changed the title to Przedłużam do 28 marca na nie licytowane zające świece, piękny obrus i inne -Zakończony I etap- d kajeczka - dla Jasnej pod opieką rozi do 20 marca do godz. 21:00
Dnia 27.03.2024 o 17:11, Nesiowata napisał:

Jeszcze zapraszamy!

 

 

Dnia 31.03.2024 o 09:37, rozi napisał:

Pani Anna prosiła zawiadomić, że paczuszka dotarła  🙂

Dziękuję za wiadomości skoro mogę pisać :)

Link to comment
Share on other sites

  • Aldrumka changed the title to ZAKOŃCZONY - Od jajeczka - dla Jasnej pod opieką rozi do 20 marca do godz. 21:00
Dnia 3.04.2024 o 21:53, plastelina napisał:

Hej , czy ja wpłaciłam za ten bazarek ? Dałabym sobie rękę obciąć że tak , ale nie znalazłam w historii wpłat takiej płatności.

Mam wrażenie, że nie ale mogą jeszcze sprawdzić. Dogo padło i chyba kilka osób nie odczytało PW.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2024 o 22:11, Aldrumka napisał:

Mam wrażenie, że nie ale mogą jeszcze sprawdzić. Dogo padło i chyba kilka osób nie odczytało PW.

Wpłaciłam przed chwilą , jutro powinny być pieniądze na koncie. Przepraszam albo nie skończyłam robić przelewu albo nie wiem co się zadziało. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...