Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony. Ostatnia szansa na domowienie do zakupów!Nowe mydelka na ostatniej stronie. hand made, sole do roślin i inne.


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 8.02.2024 o 12:35, mdk8 napisał:

W rozliczeniu u mnie brak 34 a i g.

Dziękuję za czujność, dopisałam. Za chwilę przeniose rozliczenie z nowego bazarku do tego, żeby zsumować. Sprawdź tam jeszcze proszę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2024 o 12:56, Jaaga napisał:

Do 3 największych zamówień- mdk8, Isiak I ona03 dodaję w podziękowaniu😘 własnoręcznie zrobione świeczki.

IMG_20240207_183335.jpg

IMG_20240208_111906.jpg

Jakie cudne, dziękuję 🙂 Ale Ty zdolniacha jesteś 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2024 o 16:17, Aldrumka napisał:

Przepraszam, że zamotałam z przesylkami.

Jaga, @mdk8 dziękuję za przychylność ale nie czekajcie na mnie. Nic teraz nie mam dla mdk8 i w tej innej wersji nie będę musiała specjalnie jechać po mydełka.

Poproszę o wspólną przesyłkę do Nesiowatej (olx) dla Nesiowatej, Jo37, Grazki123 i Aldrumki. 

 

 

Niestety, nie widzę kwoty, jaka jest za średnią przesyłkę na OLX. Zapakowałam Wam wspołnie do najniższego kartonu i wychodzi najtańsza wysyłka inpost do paczkomatu - 16,99 zł. Jesli dostanę dane dane szybciutko, to zaraz puszczam, bo mąż jedzie. Już pisze pw do Nesiowatej

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2024 o 12:56, Jaaga napisał:

Do 3 największych zamówień- mdk8, Isiak I ona03 dodaję w podziękowaniu😘 własnoręcznie zrobione świeczki.

IMG_20240207_183335.jpg

IMG_20240208_111906.jpg

 Pięknie dziękuję 🙂

Prima sort  świeczuchy 😍

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2024 o 18:06, mdk8 napisał:

jak wyjdzie taniej to może być też PP

Rozumiem, że wysyłka wspólna dla Ciebie i Agat21? Jesli tak, to podaj mi proszę dane do wysyłki PP. Na olx nie wyświetla mi się niestety, jaka byłaby kwota za średnia paczkę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2024 o 15:43, Jaaga napisał:

Niestety, nie widzę kwoty, jaka jest za średnią przesyłkę na OLX. Zapakowałam Wam wspołnie do najniższego kartonu i wychodzi najtańsza wysyłka inpost do paczkomatu - 16,99 zł. Jesli dostanę dane dane szybciutko, to zaraz puszczam, bo mąż jedzie. Już pisze pw do Nesiowatej

nie wiem czy to będzie dość szybko - podam do mnie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2024 o 23:11, Jaaga napisał:

Kliknij proszę w tym ogłoszeniu, co Aska7 kupiła: https://www.olx.pl/d/oferta/mydelko-recznie-robione-CID3647-IDYxfS9.html?bs=olx_pro_listing Widzę, ze jest aktywne. Myslałam, ze jak ktoś kupi, to usuwają, ale nie. Zrobiłam w międzyczasie nowe, tylko czekam na aktywację.

Twoja przesyłka ma najmniejszy rozmiar, wiec tam wpłacisz 18, 30 zł. 10 za mydełko i 8,30 zł za przesyłkę. Tylko po otrzymaniu musisz olx potwierdzić otrzymanie przesyłki, bo dopiero wtedy mi wpłacą na konto. Na reszte podam Ci jutro konto. Ja niestety przy robieniu ogłoszeń nie widze kosztów wysyłki, nie mam więc pojęcia, ile wyjdą większe.

Ok, czyli przesyłka będzie jedną ze wszystkimi mydłami?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2024 o 19:11, lunarmermaid napisał:

Ok, czyli przesyłka będzie jedną ze wszystkimi mydłami?

Tak, wysyłałam Ci pw, ale chyba nie przeszła, bo pojawiła mi się info o błędzie i już nie potrafiłam wejść z komputera w ogole na forum. 18,30 zl wpłacisz na olx. Jutro Ci wyślę moje konto jeszcze raz, skoro nie doszło. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2024 o 13:07, Poker napisał:

A możesz dorobisz 23 a?3

Czy dotarło pw? Nie otwiera mi się dogo na komputerze a padło, jak ją wysyłałam i nie wiem, czy przeszła. 

Chodzi o rodzaj przesyłki, czy to ma być olx?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2024 o 22:28, Jaaga napisał:

Nie, nawet nie mów, że wydrukowałam dwie te same etykiety. 

Po prostu zastanowiły mnie podwójne koszty wysyłki w rozliczeniu 🙂 Pomyślałam, że może dwie paczki pójdą 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2024 o 14:17, Isiak napisał:

Po prostu zastanowiły mnie podwójne koszty wysyłki w rozliczeniu 🙂 Pomyślałam, że może dwie paczki pójdą 🙂 

Oj, nie są, przepraszam. Jeśli już wpłaciłaś dwa razy, to zwrócę Ci nadpłatę.  3 dni nie miałam dogo na komputerze i jeszcze usunęłam sobie na telefonie przypadkiem wszystkie podsumowania rozliczeń z komputera, kiedy miałam wysyłać paczki. Robiłam je od nowa na szybko.  Już poprawiam. Mydełka może potrafię robić, ale bazarków już nie. Stale coś przeoczę, nie wyślę czy pomylę 🥵

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2024 o 14:32, Jaaga napisał:

Oj, nie są, przepraszam. Jeśli już wpłaciłaś dwa razy, to zwrócę Ci nadpłatę.  3 dni nie miałam dogo na komputerze i jeszcze usunęłam sobie na telefonie przypadkiem wszystkie podsumowania rozliczeń z komputera, kiedy miałam wysyłać paczki. Robiłam je od nowa na szybko.  Już poprawiam. Mydełka może potrafię robić, ale bazarków już nie. Stale coś przeoczę, nie wyślę czy pomylę 🥵

Jeszcze nie wpłaciłam, zaraz robię przelew, tylko odszukam numer konta.  Nie przejmuj się, ja zawsze w bazarkach coś pokręcę przy rozliczaniu 😅 Aż wstyd się przyznać, że w księgowości pracuję 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2024 o 14:35, Isiak napisał:

Jeszcze nie wpłaciłam, zaraz robię przelew, tylko odszukam numer konta.  Nie przejmuj się, ja zawsze w bazarkach coś pokręcę przy rozliczaniu 😅 Aż wstyd się przyznać, że w księgowości pracuję 😄

Już poprawiłam.  wyślę konto smsem. Dzięki za pocieszenie 😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...