Jump to content
Dogomania

ROZLICZAM.Wielka świąteczna wyprzedaż kosmetyczna na zwierzaki z Fundacji do 15.12.2023 do 21:00. ZAPRASZAM :)


Kmicic666

Recommended Posts

Dnia 15.12.2023 o 23:56, Aldrumka napisał:

poprosimy o wspólną przesyłkę @Jo37 i Aldrumka; jeśli chcecie się dołączyć @agat21 i @mdk8 to dajcie znać 

Dziękuję, że pomyślałaś o mnie, ale tym razem zależy mi żeby jak najwcześniej otrzymać przesyłkę, bo część fantów muszę przekazać jeszcze przed świętami dalej. Także ja poproszę osobną przesyłkę. 

Link to comment
Share on other sites

  • Kmicic666 changed the title to ROZLICZAM.Wielka świąteczna wyprzedaż kosmetyczna na zwierzaki z Fundacji do 15.12.2023 do 21:00. ZAPRASZAM :)

PW DO WSZYSTKICH WYSŁANE

 

Chciałem Wam ogromnie podziękować za tak liczne licytacje. Przepraszam za opóźnienie ale mały wypadek w rodzinie- będzie ok- spowodował moją nieobecność. Wszystko uzupełniłem zgodnie z harmonogramem waszych postów. Pakuje wszystko i na sygnale zawożę dziś do @Pocahontas-PRZEPRASZAM ŻE TAK PÓŹNO CIĘ NAWIEDZĘ 🤪

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2023 o 10:28, Kmicic666 napisał:

Dostałem wiadomość od @Pocahontas że wszystkie paczki spakowane!!!!!!!!!!!!!
Czyli czekamy teraz tylko na Wasze wpłaty i adresy.

Jest szybka jak błyskawica 😉 Moje przelewy (przez gapiostwo zapłaciłam osobno za fanty i osobno za przesyłkę) już wysłane 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2023 o 10:40, agat21 napisał:

Jest szybka jak błyskawica 😉 Moje przelewy (przez gapiostwo zapłaciłam osobno za fanty i osobno za przesyłkę) już wysłane 🙂

trochę mi się dostało że wszystko późno i szybko ale przyjąłem na klate 😛

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W końcu znalazłam hasło do dogo 🤪
Bardzo dziękuje wszystkim licytującym.
Konrad dla Ciebie OGROMNE PODZIĘKOWANIA za poświęcony czas i to jak niesamowicie organizujesz to wszystko a szczególnie przywóz rzeczy przed 1 w nocy 🤣
Tak, opitoliłam Kmicica że taką presję wywiera ale nie pamiętam aby jakikolwiek bazarek zamknął się z wpłatami i wysyłkami w dwa dni. Dogo power ☺️

Dziekuję wszystkim i życzę Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 💝

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2023 o 11:13, Pocahontas napisał:

W końcu znalazłam hasło do dogo 🤪
Bardzo dziękuje wszystkim licytującym.
Konrad dla Ciebie OGROMNE PODZIĘKOWANIA za poświęcony czas i to jak niesamowicie organizujesz to wszystko a szczególnie przywóz rzeczy przed 1 w nocy 🤣
Tak, opitoliłam Kmicica że taką presję wywiera ale nie pamiętam aby jakikolwiek bazarek zamknął się z wpłatami i wysyłkami w dwa dni. Dogo power ☺️

Dziekuję wszystkim i życzę Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 💝

Dogo power 🤣

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...