Jump to content
Dogomania

Rysiu, synek Żabki/Mary, zamieszkał w tym samym hotelu, w którym wcześniej mieszkała Żabka. Ma zapłacony pobyt w hotelu przez pół roku. Mam nadzieję, że w tym czasie nabędzie manier dobrego psa i znajdziemy dla niego dobry dom.


Recommended Posts

Dnia 3.10.2023 o 14:28, Ellig napisał:

Zaglądam do Rysia 🙂

 

Dnia 4.10.2023 o 11:06, Tola napisał:

Co słychać u Rysia, znowu nas mile zaskoczy?

Dzięki, że zaglądacie do Rysia  🙂 

Na 12.10. Rysiu jest umówiony na kastrację. Uzgodniłam z p. Wojtkiem, że za zabieg zapłaci Gmina Krasnogród.
P. Wojtek, który doglądał Rysia, gdy ten był w gminnej przechowalni i wie jakim był dzikuskiem, zagląda do Rysia na fb i nie może wyjść z podziwu, że w tak krótkim czasie udało się tak bardzo socjalizować chłopaka. Powiedział, że nawet próby socjalizacji poprzez dodanie do boksu Rysia innego , proludzkiego psiaka, nie dały oczekiwanego efektu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2023 o 11:11, elik napisał:

 

Dzięki, że zaglądacie do Rysia  🙂 

Na 12.10. Rysiu jest umówiona na kastrację. Uzgodniłam z p. Wojtkiem, że za zabieg zapłaci Gmina Krasnogród.
P. Wojtek, który doglądał Rysia, gdy ten był w gminnej przechowalni i wie jakim był dzikuskiem, zagląda do Rysia na fb i nie może wyjść z podziwu, że w tak krótkim czasie udało się tak bardzo socjalizować chłopaka. Powiedział, że nawet próby socjalizacji poprzez dodanie do boksu Rysia innego , proludzkiego psiaka, nie dały oczekiwanego efektu. 

Czyli jego szczęście,że dałaś mu szansę na wyjście z kojca :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.10.2023 o 11:23, b-b napisał:

Czyli jego szczęście,że dałaś mu szansę na wyjście z kojca 🙂

Szansę daliśmy my wspólnie, także i Ty Boguniu i bardzo się cieszę, że chłopaczek otworzył się na psiaki i ludzi, czyli nie marnuje szansy  🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...