Jump to content
Dogomania

Rysiu, synek Żabki/Mary, zamieszkał w tym samym hotelu, w którym wcześniej mieszkała Żabka. Ma zapłacony pobyt w hotelu przez pół roku. Mam nadzieję, że w tym czasie nabędzie manier dobrego psa i znajdziemy dla niego dobry dom.


Recommended Posts

Elu, a jak Rysiu do ludzi? Czy daje się głaskać, podnosić, przypinać smycz, czy sam szuka kontaktu? Nasza Malinka z psami tez świetnie się zgrała, ale ma dystans do ludzi. Moze coś skorzystamy, jesli u Rysia się sprawdziło. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2023 o 10:52, Jaaga napisał:

Elu, a jak Rysiu do ludzi? Czy daje się głaskać, podnosić, przypinać smycz, czy sam szuka kontaktu? Nasza Malinka z psami tez świetnie się zgrała, ale ma dystans do ludzi. Moze coś skorzystamy, jesli u Rysia się sprawdziło. 

Sory za długi czas oczekiwania na odpowiedź, ale dzisiaj znowu była przeprowadzka 🙂

Jaguś, Rysiu przez wiele miesięcy nie miał bezpośredniego kontaktu z człowiekiem, a w hotelu jest dopiero 10 dni więc nie możemy się za wiele spodziewać. Na razie sam nie szuka kontaktu, ale i nie ucieka.  Myślę, że na konkretne efekty musimy jeszcze poczekać 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2023 o 15:01, elik napisał:

Sory za długi czas oczekiwania na odpowiedź, ale dzisiaj znowu była przeprowadzka 🙂

Jaguś, Rysiu przez wiele miesięcy nie miał bezpośredniego kontaktu z człowiekiem, a w hotelu jest dopiero 10 dni więc nie możemy się za wiele spodziewać. Na razie sam nie szuka kontaktu, ale i nie ucieka.  Myślę, że na konkretne efekty musimy jeszcze poczekać 🙂 

Elu, dziękuję. Znam jego historię, tylko chciałam podpytać, bo u Malinki podobnie. Ona w domu nie ucieka, ale w ogrodzie zdarzy się.

Bardzo lubię oglądać filmiki i zdjęcia z tego hoteliku. Mam nadzieję, że Rysiu dalej będzie taki przebojowy 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2023 o 18:16, Jaaga napisał:

Elu, dziękuję. Znam jego historię, tylko chciałam podpytać, bo u Malinki podobnie. Ona w domu nie ucieka, ale w ogrodzie zdarzy się.

Bardzo lubię oglądać filmiki i zdjęcia z tego hoteliku. Mam nadzieję, że Rysiu dalej będzie taki przebojowy 😀

Mam więcej takich filmików  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2023 o 10:52, Jaaga napisał:

Elu, a jak Rysiu do ludzi? Czy daje się głaskać, podnosić, przypinać smycz, czy sam szuka kontaktu? Nasza Malinka z psami tez świetnie się zgrała, ale ma dystans do ludzi. Moze coś skorzystamy, jesli u Rysia się sprawdziło. 

Oto częściowa odpowiedź na Twoje pytania  🙂 

 

Zaczynamy naukę chodzenia na smyczy 1

359620609_309489918108381_6411203566678938364_n.thumb.jpg.8adccaa0a86e5d912d185c40739d323d.jpg

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jaki spokojny przy zakładaniu szelek 🙂 Malinka ma zrywy, musi być cały czas na rękach lub kolanach, choć ze smyczą luzem od razu chodziła. Byle nie pociągnąć za jej drugi koniec, bo ma paniczny odlot wtedy.

Rysiu naprawdę fajny chłopak jest. Jak tak dalej będzie robił postępy, to nowa rodzina lada chwila po niego zapuka do drzwi hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2023 o 21:00, Radek napisał:

Melduję się na wątku.
Dzisiaj poszła deklaracja za lipiec i za sierpień. 

Witam Cię Radku na wątku Rysia i bardzo serdecznie dziękuję za kasiorkę. Mam do Ciebie ogromną prośbę. Ponieważ Rysiu ma zapłacony pobyt w hotelu do stycznie 2024, będę ogromnie wdzięczna, jeśli zgodzisz się przenieść swoją deklarację na szczeniaczka, którego przyjęłam pod swoje skrzydła  🙂  a który wkrótce przyjedzie z Ukriny wraz z mamą i piątką rodzeństwa. Psiaki będą mieszkały u Jaaga i na początek, oprócz opłaty za hotel, muszą mieć środki na odrobaczenie i zaszczepienie. Deklaracje będzie można wpłacać na konto Fundacji ZEA i będzie można odliczyć od podatku, ponieważ Fundacja ZEA ma status OPP.
Mój szczeniaczek będzie miał na imię Fidelek. Jeśli zechcesz przekazać mu deklarację, za co z góry gorąco dziękuję, to możesz wpłacać na konto:

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA
ul. Spadek 45
22 - 400 Zamość

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Z dopiskiem w tytule - Radek dla Fidelka

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2023 o 21:59, Jaaga napisał:

Jaki spokojny przy zakładaniu szelek 🙂 Malinka ma zrywy, musi być cały czas na rękach lub kolanach, choć ze smyczą luzem od razu chodziła. Byle nie pociągnąć za jej drugi koniec, bo ma paniczny odlot wtedy.

Rysiu naprawdę fajny chłopak jest. Jak tak dalej będzie robił postępy, to nowa rodzina lada chwila po niego zapuka do drzwi hoteliku.

P.  Magda bardzo go chwali. Mówi że Rysiu super pies jes  🙂   Pojętny, bez cienia agresji, ciekawski. Bardzo dobrze się zapowiada  🙂   Chyba wkrótce zacznę rozglądać się za jego następcą  😁     

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2023 o 07:17, Radek napisał:

To przeniesienie deklaracji to na stałe, czy do stycznia? 

Radeczku, do stycznia jest sporo czasu i wiele może się zmienić. Może oba psiaczki będą już miały swoje własne, wspaniałe DS-y  🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2023 o 10:55, elik napisał:

Radeczku, do stycznia jest sporo czasu i wiele może się zmienić. Może oba psiaczki będą już miały swoje własne, wspaniałe DS-y  🙂  

Dobra, w takim razie postaram się nie zapomnieć o przeniesieniu deklaracji od września 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2023 o 12:12, Radek napisał:

Dobra, w takim razie postaram się nie zapomnieć o przeniesieniu deklaracji od września 🙂 

Postaram się przypomnieć Ci, jeśli oczywiście ja nie zapomnę  😊 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2023 o 20:41, Nadziejka napisał:

                           💓 💓 💓 

Rysiaczku przeuroczy z calego serca raduje
i z modlitwą za wszystko  odwiedzam

31820929_Pikniewitamipozdrawiam.jpg.79ede35a04655141adc6cd548fd3423c.jpg   Nadziejeczko kochana  😊 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2023 o 21:44, miłośnik_mixów napisał:

Z przykrością potwierdzam, syn Ziuty jest od niej ładniejszy:)

 

No wiesz??? Jak możesz tak mówić o swojej suni???  Dobrze, że ona nie bywa na dogo   😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2023 o 22:27, elik napisał:

Witam Cię Radku na wątku Rysia i bardzo serdecznie dziękuję za kasiorkę. Mam do Ciebie ogromną prośbę. Ponieważ Rysiu ma zapłacony pobyt w hotelu do stycznie 2024, będę ogromnie wdzięczna, jeśli zgodzisz się przenieść swoją deklarację na szczeniaczka, którego przyjęłam pod swoje skrzydła  🙂  a który wkrótce przyjedzie z Ukriny wraz z mamą i piątką rodzeństwa. Psiaki będą mieszkały u Jaaga i na początek, oprócz opłaty za hotel, muszą mieć środki na odrobaczenie i zaszczepienie. Deklaracje będzie można wpłacać na konto Fundacji ZEA i będzie można odliczyć od podatku, ponieważ Fundacja ZEA ma status OPP.
Mój szczeniaczek będzie miał na imię Fidelek. Jeśli zechcesz przekazać mu deklarację, za co z góry gorąco dziękuję, to możesz wpłacać na konto:

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA
ul. Spadek 45
22 - 400 Zamość

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Z dopiskiem w tytule - Radek dla Fidelka

 
Dobraduszko  pozdrawiam i sciskam z serca calego ze te bidunie kolejne  które przyjada po życie nowe
             Czy bedziesz zakladać wątek Fidelkowi?
                              
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2023 o 09:11, Nadziejka napisał:
 
Dobraduszko  pozdrawiam i sciskam z serca calego ze te bidunie kolejne  które przyjada po życie nowe
             Czy bedziesz zakladać wątek Fidelkowi?
                              

Witam Cię i także serdecznie pozdrawiam Nadziejeczko  😄  Zostało ustalone, że wszystkie szczeniaczki będą miała jeden wątek, gdzie Jaaga będzie wklejać zdjęcia i informować co się u psiaczków dzieje. Jeśli mi czas pozwoli, założę Fidelkowi osobny wątek, ale na razie jeszcze nie zdecydowałam się co zrobić  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...