Jump to content
Dogomania

Maleńkie kochane sunieczki mają juz domki.


wilczek007

Recommended Posts

  • Replies 936
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moniko wetce juz przekazalam wzor pisma, jakie powinna skierowac do Um, jednak zdaje sobie sprawe ze ona wszystkiego nie ogarnie, najwazniejsze ze do UM zwraca sie organizacja a nie prywatna osoba, i po kolei bedziemy rozwiazywac ten problem

Link to comment
Share on other sites

Moniko nikogo innego nie ma więc nawet ja cie proszę z radością bys sie zajeła depozytem.Ja ci moge bardzo baaaardzo chetnie pomóc ale to ty masz wieksza siłe przebicia co tam ja, z reszta mnie znasz.Ja juz sama nie dam rady, takie juz jestem ciele:-(..I od wrzesnia tez bede sie okazało miec...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

To zrobcie cos zeby mu w tym przeszkodzic, dogomania tego nie zmieni. Sam fakt depozytow, wystapcie z pismem do JZ o wydanie decazji burmistrza od tego trzeba zaczac. Sprawa nastepna do ktorej mozna i trzeba sie doczepic to przywozenie przez hycla zwierzat bezdomnych potraconych. JZ nie ma takiej umowy czyli dziala bezprawnie. Bezprawnie pobiera oplaty za psy i odbiera je od prywtnych wlascicieli. Schronisko nie jest skupem zwierzat, a tylko i wylacznie jest miejscem dla bezdomnych zwierzat dla ktorych nie mozna okreslic wlasciciela. Czas najwyzszy zapoznac sie dokladnie z Ustawa o ochronie zwierzat, Rozporzadzenie ministerstwa rolnictwa punkty dotyczace schronisk.
Transport zwierzat, to wszystko jest tylko nikt z tego nie korzysta :shake: pozawalajac urzedasom na wolnoamerykanke.
Dlatego w JZ tak sie dzieje bo nikt im nie rzuca klody pod nogi.

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: :oops: ...NO TAK, CZAS NAJWYŻSZY ADA...ja "noga" jestm totalna ale ktos to musi.Dośc dołowania...z rezta wreszcie mam czas:multi: bo tak zostac nie może:-(...Dzis gadałam z szefem...to i owo wytumaczył, co JZK wyprawia...Zgroza!...Szef jaki jest taki jest ale serca ma. Nie każdy jest przebojowy. Chyba wypadło na nas:nerwy: by o cos zawalczyc...Ja sie wezme za przepisy a jak monika wróci to sie wezmiemy razem...Moze cos wyjdzie, moze nie ale bedziemy sie starac...Jak sie nic nie zdziała to cóż...Ech...Mogłoby choc troche.
Dzieki ze napisałas Ada;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...