Jump to content
Dogomania

Powstaje nowy tor agility w Gliwicach


antares

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Cimi']No atrakcją będzie rzeczka :lol:.

No Desti też super jest :). Szkoda, ze tak dzisiaj mało nas było zainteresowanych, bo aż dwie :lol:.[/quote]
No i jeszcze ja :D
Też wczoraj odwiedziłam Czechowice. Toru w całości nie widziałam, ale rozmiawiałam z jedną bardzo sympatyczną panią na temat zajeć. Mam nadzieję, że we wrześniu spotkamy się już na treningach :D

Link to comment
Share on other sites

Są chętni, ale ździwiłam się, że wczoraj tak mało osób było :P. Myślałam, że będzie więcej.
Jest pieć osób z Tarnowskich Gór. Z gliwic jest bokser. Więc będzie nas sporo :). No zapewne Natalia z Kreską, Olek z Kają.

Link to comment
Share on other sites

Tak ja też tylko krowa (bogusia )bedąc u tomeczka piojechała sama ,a mielismy razem jechać :D
natalia z kreską chyba nie bedą chodzić bo kreska ma wiecznie kulawizny :( moze niebawem dojade do tych czechowic oglundnąc sobie 8) martwi mnie tylko ta woda tak blisko :evilbat: bo kaje bedzie trzeba za ogon z wody wywlekać;/ :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Cimi... Moja wody też nie kocha. Ale znając życie, inne psy pomogą jej zmienić zdanie :lol:
Zresztą sama woda jakoś niespecjalnie ją przeraża. Dziś bawiąc się z Dianą w momencie przechodzenia obok Szachty (stawu) odskoczyła za bardzo do tyłu i... PLUM! Sekundę później wynurzyła się, wyleciała, jak torpeda, otrzepała się i rzuciła w dalszą pogoń :lol: Tak więc nie jest źle :D

Olek... Ty ten tego nie przeginaj. Bo naślę na Ciebie moją osobistą krówkę :evil: :lol:

Link to comment
Share on other sites

dianka za chrupka da sie powiesic
tylko tomus wywołuje w niej reakcje :lol: taką jaką wywołuje :evilbat:
"pies poznaje sie na ludziach"jak mawia twój tatuś:D
goddy złodzieju przed zlotem oddaj mi szelki potem ci je znów dam :D bo niechce zeszmacic moich nowych :D :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...