Jump to content
Dogomania

Koda -czarna, duża, bardzo chuda suczka. Ma rozsiane guzy na listwie mlecznej. Czy ma szansę na ratunek i dom? Jeżeli my jej nie pomożemy to chyba nie.


Jo37

Recommended Posts

Dnia 7.03.2023 o 20:18, Tola napisał:

Zbiórka na Ratujemy Zwierzaki dobiega końca, jeszcze 3 dni, może jeszcze ktoś wpłaci.

 

Chyba lepiej żeby dogomaniacy wpłacali bezpośrednio na konto fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2023 o 20:47, Tyśka) napisał:

Udostępniłam zbiórkę na grupach, ale chyba bez większego odzewu.

Jest odzew - mamy całość na zbiórce a nawet więcej !!! 🙂 Wczoraj wieczorem też poprosiłam na FB na profilu ZEA i dzisiaj rano wpłaciły 3 osoby, w tym DS Tusi 200 zł 😘

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2023 o 21:20, Tola napisał:

Na koncie ZEA są  wpłaty dla Kody, bardzo dziękujemyserce-ruchomy-obrazek-0641.gif

100 zł   - Iza P. Zamość (08.02.) serce-ruchomy-obrazek-0528.gif (z FB na operację)

181,25 zł - bazarek Nadziejka (13.02.) serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

 

 

 

Dnia 18.02.2023 o 11:20, Tola napisał:

Zbiórka stanęła, prosimy o udostępnianie.

Są 2 wpłaty z FB na operację:

100 zł - DS Kimbo♥️

50 zł - beka♥️

To są wpłaty na konto ZEA dla Kody na operacje, plus kwota uzbierana na Ratujemy Zwierzaki - 1 551 zł (tyle jest do wypłaty) czyli razem na koncie ZEA będzie do dyspozycji 1982,25 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2023 o 18:24, Tola napisał:

 

To są wpłaty na konto ZEA dla Kody na operacje, plus kwota uzbierana na Ratujemy Zwierzaki - 1 551 zł (tyle jest do wypłaty) czyli razem na koncie ZEA będzie do dyspozycji 1982,25 zł

Tola, wstaw proszę też info o fakturach z przychodni już rozliczonych, chyba że przeoczyłam. Były dwie, pierwszą Wyście opłacali jako fundacja,  druga już z tych zebranych pieniędzy 150 zł i jutro będzie trzecia za wczorajsze badania. Też do opłacenia ze zbiórki. Czekamy aż przytyje i usuwamy guzy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2023 o 18:56, Jaaga napisał:

Tola, wstaw proszę też info o fakturach z przychodni już rozliczonych, chyba że przeoczyłam. Były dwie, pierwszą Wyście opłacali jako fundacja,  druga już z tych zebranych pieniędzy 150 zł i jutro będzie trzecia za wczorajsze badania. Też do opłacenia ze zbiórki. Czekamy aż przytyje i usuwamy guzy.

Opłaciliśmy pierwszą wizytę w lecznicy na 170 zł z 22.02. 

To ta faktura

Koda 1 badanie.pdf

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2023 o 18:24, Tola napisał:

 

To są wpłaty na konto ZEA dla Kody na operacje, plus kwota uzbierana na Ratujemy Zwierzaki - 1 551 zł (tyle jest do wypłaty) czyli razem na koncie ZEA będzie do dyspozycji 1982,25 zł

Do wypłaty z Ratujemy zwierzaki jest 1 569,8 zł, ktoś jeszcze wpłacił w ostatniej chwili

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie Koda przybiera. Już nie wystają wszystkie żebra. Mam nadzieję,  że idzie ku lepszemu.

Zapomniała potwierdzić, że otrzymałam zwrot za jej karmę Joserę, dziękuję. Jak będę przy komputerze, to zmniejszę fakturę i tu wstawię. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...