Jump to content
Dogomania

Isiak

Recommended Posts

Dnia 15.12.2022 o 21:01, Bgra napisał:

Zapłacę oczywiście opcję Kt - 45 zł? 

Czy wysyłka jest łączona z poprzednim bazarkiem? Jeżeli tak, to opłacając poprzedni bazarek opłaciłam wysyłkę 20 zł (może jeszcze przelew nie doszedł) 

Czekam na info i robię przelew. 

 

Przelew doszedł, wpisałam na bazarku Greya. Wysyłka jest jedna z obu bazarków. Na bazarku Greya masz 5,31 zł nadpłaty, czyli za ubranko pozostaje Ci do zapłaty 24,69 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 21:03, Iv_ napisał:

Trochę się pogubiłam 👀

Zapytam tak - czy wysyłka z obu bazarków jest jedna? czy ten bazarek jest osobno? bo nie wiem ile mam dopłacić/wpłacić pieniędzy 😉

Wysyłka jest jedna,  paczuszka dzis wysłana. Tylko Isiak nie dopisala w rozliczeniu pałeczek za 12 zł. Przesylka wyszła 14,69 zł.  Jeśli wiec za nią nie płaciłaś, to do dopłaty będą paleczki- razem 26,69zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 21:03, Iv_ napisał:

Trochę się pogubiłam 👀

Zapytam tak - czy wysyłka z obu bazarków jest jedna? czy ten bazarek jest osobno? bo nie wiem ile mam dopłacić/wpłacić pieniędzy 😉

Wysyłka jest jedna. Z obydwu bazarków pozostaje Ci do zapłaty 1 zł za otwieracz i 14,69 zł kosztów wysyłki, czyli razem 15, 69 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 21:08, Jaaga napisał:

Wysyłka jest jedna,  paczuszka dzis wysłana. Tylko Isiak nie dopisala w rozliczeniu pałeczek za 12 zł. Przesylka wyszła 14,69 zł.  Jeśli wiec za nią nie płaciłaś, to do dopłaty będą paleczki- razem 26,69zł

Jaguś, teraz to Iv_ naprawdę się pogubi 😄 Ona zapłaciła na bazarku Greya 40 zł, czyli razem z pałeczkami, których ja jej nie podałam w rozliczeniu. Czyli ona policzyła lepiej niż ja 🙂 Na bazarku Greya wszystko ma uregulowane, zostaje tylko na tym bazarku 1 zł za otwieracz no i koszt wysyłki fantów z obydwu bazarków, czyli 14, 69 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 21:18, Isiak napisał:

Jaguś, teraz to Iv_ naprawdę się pogubi 😄 Ona zapłaciła na bazarku Greya 40 zł, czyli razem z pałeczkami, których ja jej nie podałam w rozliczeniu. Czyli ona policzyła lepiej niż ja 🙂 Na bazarku Greya wszystko ma uregulowane, zostaje tylko na tym bazarku 1 zł za otwieracz no i koszt wysyłki fantów z obydwu bazarków, czyli 14, 69 zł

Nooooo teraz wszystko jasne i rozumiem 😄

Zaraz dopłacę 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 21:23, Iv_ napisał:

Nooooo teraz wszystko jasne i rozumiem 😄

Zaraz dopłacę 🙂

Dziękuję i przepraszam za zamieszanie 🙂 Pierwszy raz rozliczam dwa bazarki naraz 🙂 Tym bardziej podziwiam teraz Nadziejkę, że ona ogarnia kilka bazarków naraz

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 21:25, Isiak napisał:

Dziękuję i przepraszam za zamieszanie 🙂 Pierwszy raz rozliczam dwa bazarki naraz 🙂 Tym bardziej podziwiam teraz Nadziejkę, że ona ogarnia kilka bazarków naraz

Zamieszanie nadal jest, bo jednak ten drugi bazarek mi się nie zgadza 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 21:31, Iv_ napisał:

Zamieszanie nadal jest, bo jednak ten drugi bazarek mi się nie zgadza 😉

Bazarek dla Greya - faktycznie 😮 Jak ja to liczyłam, wstyd mi... Na bazarku Greya masz nadpłatę 12 zł, prawda? Czyli 3,69 zł do dopłaty za oba bazarki? Czy jeszcze coś pokręciłam? O rany, chyba spalę się ze wstydu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 21:43, Isiak napisał:

Bazarek dla Greya - faktycznie 😮 Jak ja to liczyłam, wstyd mi... Na bazarku Greya masz nadpłatę 12 zł, prawda? Czyli 3,69 zł do dopłaty za oba bazarki? Czy jeszcze coś pokręciłam? O rany, chyba spalę się ze wstydu...

Spokojnie nic się nie dzieje, nie myli się tylko ten co nic nie robi 😉

Dobrze, że wszystko już się zgadza 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 21:56, Isiak napisał:

Ja chyba zrobię tabelkę z rozliczeniem obydwu bazarków i wkleję na obydwa wątki. Tak chyba będzie najbardziej przejrzyste dla wszystkich i dla mnie też.

Jak robiłam bazarki, to w zeszycie sobie zapisywałam. Jakoś łatwiej mi było ogarnąć no i cały czas pod ręką nawet jak się dogo zawiesiło 😉

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 21:25, Isiak napisał:

Dziękuję i przepraszam za zamieszanie 🙂 Pierwszy raz rozliczam dwa bazarki naraz 🙂 Tym bardziej podziwiam teraz Nadziejkę, że ona ogarnia kilka bazarków naraz

Ja tez wczoraj myslalam o Nadziejce i ją podziwiam jak to wszystko ogarnia 😀

Nie mam wprawy, porobiłam posty z ogromną ilością zdjęć i teraz kiedy chce wpisać jakas licytację to nie dziwie się, dlaczego doswiadczeni dają znacznie mniej zdjęć do jednego postu. Trzy razy sprawdzam, że wysylam wszystko i właściwym osobom. Zauwazylam, że nie było ujętych pałeczek, ale nie przeliczyłam, że zostały opłacone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Isiak changed the title to DZIŚ KONIEC Szybki dla piątki w potrzebie - do 16.12. do godz. 20.00. Różności.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...