Jump to content
Dogomania

Zakończony - Rozliczony DODANY FANT BOŻONARODZENIOWY. SUPER !!!!! Zapraszam serdecznie na bazarek z różnościami do 22.12.2022 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Dnia 23.12.2022 o 15:29, themagda napisał:

Elik wysyłka na sklep Żabka  ul Żelazna 67 lokal 16 Warszawa 00-871. Pocztą polską  podaj cenę wysyłki to wpłacę należność Lub jakikolwiek kurier oprócz dpd  na adres krochmalna 46 m 14 Warszawa 00-864 Magda Shikeli podaj cenę

Nie piszemy adresów na wątkach tylko w PW.
Jutro rano wyjeżdżam i wrócę wtorek w przyszłym tygodniu i zajmę się wysyłka fantów. Wtedy będę mogła powiedzieć ile będzie kosztowała wysyłka.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 21:30, themagda napisał:

Tez ci i wszystkim życzę wszystkiego najlepszego. Elik nie ma pośpiechu ja też wyjeżdżam do siostry na świeta. Juz napisałam nastepnym razem sie poprawię i napiszę na pw

Dziękuję bardzo  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.12.2022 o 15:33, Aska7 napisał:

Zapłacę za fant, ale proszę go nie wysyłać, tylko wystawić na następnym bazarku. I tak po świętach się nie zmieszczę 😉

Dlaczego takie czarne wizje???  Zmieścisz się na pewno, bo żakiet obszerny. Mogę zatrzymać do następnego bazarku, może też coś Ci się spodoba i wyślę razem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2022 o 18:52, Isiak napisał:

Czy możliwa jest wysyłka do paczkomatu Inpost?

 Oczywiście, że jest możliwa, a nawet mile widziana  🙂 

Imię i nazwisko

adres z kodem pocztowym

adres e-mail

nr telefonu

adres paczkomatu z kodem pocztowym

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2022 o 21:37, themagda napisał:

Elik wysłałam 80 bo nie wiem ile za wysyłkę wiec jak by było za dużo to serduszko ale jak zwykle moja skleroza nie napisałam od kogo sorry znów tak zrobiłam .

Dzięki wielkie   ❤️   Nic się nie stało, Twój przelew poznam po Nadawcy  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 00:06, Isabel napisał:

Czy mogłabym odebrać swój fant osobiście i wtedy też przekazać pieniądze?

Oczywiście  🙂  Umówimy się jak zwykle mniej wiecej w połowie drogi  🙂  Może być w przyszłym tygodniu?          

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 00:09, Nadziejka napisał:
 
wklejam tutaj ku przestrodze...
ktos sie moze podszywac ,
probuje cos chyba reklamowac ...cytujac  posty ,
a cytujac kazdy post mozna sobie dopisac ...cokolwiek sie zechce.. 

Dzięki Nadziejeczko za ostrzeżenie. Faktycznie ktoś usiłuje coś nieuczciwie reklamować. Nie radziłabym klikać w podany link. Nie wiadomo co może spowodować takie przekierowanie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 09:40, Nadziejka napisał:
Tak ciociu tak , na szczescie nie klikam nigdzie ...
ale to nieuczciwe, to szuje ,podpinaja sie pod wypowiedzi            

Niestety nic na to nie poradzimy. Teraz zgłaszanie modom nie przynosi żadnego efekty. Chyba już nie działają.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 00:09, Nadziejka napisał:
 
wklejam tutaj ku przestrodze...
ktos sie moze podszywac ,
probuje cos chyba reklamowac ...cytujac  posty ,
a cytujac kazdy post mozna sobie dopisac ...cokolwiek sie zechce.. 

 

Dnia 28.12.2022 o 09:36, elik napisał:

Dzięki Nadziejeczko za ostrzeżenie. Faktycznie ktoś usiłuje coś nieuczciwie reklamować. Nie radziłabym klikać w podany link. Nie wiadomo co może spowodować takie przekierowanie.

Ja mam czasem takie komentarze pod postami na swoim blogu. Niby komentarz, ale z reklamą czegoś tam i najczęściej z linkiem. Wywalam to z bloga w diabły.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 10:12, Isiak napisał:

 

Ja mam czasem takie komentarze pod postami na swoim blogu. Niby komentarz, ale z reklamą czegoś tam i najczęściej z linkiem. Wywalam to z bloga w diabły.

Cwaniaczki usiłują się reklamować bez ponoszenia kosztów. I oby to tylko na reklamie polegało

Link to comment
Share on other sites

Ja parę lat temu kliknęłam w coś co przyszło mi na maila a tam bło że mam wpłacić tyle a tyle do tego bardzo dużo bo mi zniszczy kompa  ja to zlekceważyłam i z te 3 dni co mi dali czasu otwieram kompa a  próbowałam w coś wejśc a tu nic , zawołałam komputerowca takiego co w wojsku  pracował włączył combofiksa ale nie dał się włączyć w ogóle potem próbował jeszcze rózności ,zabrał go do  pracy do innych komputerowców i nie dało rady niestety straciłam laptopa bo odniosłam go jeszcze do serwisu i też nie dali rady . Na prawdę nie było możliwości tak mi zniszczyli nowego rocznego laptopa i długi czas chodziłam do biblioteki korzystać z kompa . DZIEWCZYNY I CHŁOPAKI W NIC NIE KLIKAJCIE, ŻEBY NIE WIEM JAK WAS KORCIŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 13:39, themagda napisał:

Ja parę lat temu kliknęłam w coś co przyszło mi na maila a tam bło że mam wpłacić tyle a tyle do tego bardzo dużo bo mi zniszczy kompa  ja to zlekceważyłam i z te 3 dni co mi dali czasu otwieram kompa a  próbowałam w coś wejśc a tu nic , zawołałam komputerowca takiego co w wojsku  pracował włączył combofiksa ale nie dał się włączyć w ogóle potem próbował jeszcze rózności ,zabrał go do  pracy do innych komputerowców i nie dało rady niestety straciłam laptopa bo odniosłam go jeszcze do serwisu i też nie dali rady . Na prawdę nie było możliwości tak mi zniszczyli nowego rocznego laptopa i długi czas chodziłam do biblioteki korzystać z kompa . DZIEWCZYNY I CHŁOPAKI W NIC NIE KLIKAJCIE, ŻEBY NIE WIEM JAK WAS KORCIŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Racja. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...