Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Dodane nowe biografie zespołów muzycznych. Jesień idzie .... . Dla zamojskich zwierzaków, Luny i Pikselka do 24.10.22 do 21:00


Jo37

Recommended Posts

Dnia 17.10.2022 o 21:16, Jaaga napisał:

I jeszcze dla drugiej córki nr 26 i 32. Czy do numeru 14 dałoby się dorobić mitenki?

Bardzo dziękuję. Też prośba o określenie czy CW czy KT.

Co do nr 14- muszę poszukać czy wystarczy włóczki. Druga wątpliwość - włóczka jest bardzo puchata i

nie wiem  czy mitenki  będą dobrze wyglądać. Czy Twoja córka nie chce mitenek do tego fioletowego komina, który jej kupiłaś?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2022 o 21:39, Jo37 napisał:

Bardzo dziękuję. Też prośba o określenie czy CW czy KT.

Co do nr 14- muszę poszukać czy wystarczy włóczki. Druga wątpliwość - włóczka jest bardzo puchata i

nie wiem  czy mitenki  będą dobrze wyglądać. Czy Twoja córka nie chce mitenek do tego fioletowego komina, który jej kupiłaś?

Ceny wywoławcze. Sprawdź proszę  czy starczy włóczki na mitenki do nr 14. Nie będzie mi przeszkadzać, że byłyby puchate.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2022 o 22:02, Jaaga napisał:

Ceny wywoławcze. Sprawdź proszę  czy starczy włóczki na mitenki do nr 14. Nie będzie mi przeszkadzać, że byłyby puchate.

Jutro poszukam bo muszę wyciągnąć kilka toreb ze schowka.

Link to comment
Share on other sites

  • Jo37 changed the title to Dodane nowe biografie zespołów muzycznych. Jesień idzie .... . Dla zamojskich zwierzaków, Luny i Pikselka do 24.10.22 do 21:00

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...